ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:30
    Дързост и красота тв филм /3987 епизод/
Пълна програма
  • Сега
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 19
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 11
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • Сега
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира" - забавно предаване /п/
Пълна програма
  • Сега
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Автентични храни - филм
  • 16:30
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • Сега
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Кака: Пътят на една легенда - док. филм
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • Сега
    Скорпион; сезон 1, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 16:05
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2010
  • 17:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 51, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 18:05
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 52, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • Сега
    Жив съм: Като гръм от ясно небе
  • 16:30
    Меконг: река с душа: Виетнам
  • 17:25
    Зоополицаите на Финикс: Мистерията с липсващия крак
  • 18:20
    Моята котка от Ада: Епизод 6
Пълна програма
  • Сега
    Волен Сидеров пред медиите
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Български народни светини" - документална поредица
  • 16:35
    Интервю
Пълна програма
  • Сега
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
  • Сега
    Най-големите музеи в света Музеят Жакмар-Андре
  • 16:05
    Магна Аура, изгубеният град - Разум и алчност тв сериен филм /7 серия/
  • 16:35
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 17:05
    Южни хроники: Традиции и маршрути документална поредица /9 епизод/
Пълна програма
  • Сега
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:00
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:20
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • Сега
    "Последният кораб" - сериал, еп.6
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 15
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, еп.6
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.16
Пълна програма
  • Сега
    "Преди да заспя" - трилър, мистерия (Великобритания, САЩ, Франция, Швеция, 2014), режисьор - Роъун Джофри, актьори - Никол Кидман, Колин Фърт, Ан-Мари Дъф, Марк Стронг, Дебора Русан, Адам Леви и др.
  • 16:15
    "Коледа в страната на чудесата" - семеен, комедия (Канада, САЩ, 2007), режисьор -
  • 18:30
    "Ларго Уинч 2: Конспирация Бирма" -приключенски, екшън, трилър (Франция, Белгия, Германия, 2011), режисьор - Жером Сал, актьори - Томер Сисли, Шарън Стоун, Улрих Тъкър, Вероника Росати, Анатол Тобман и др.
  • 21:00
    "Властелинът на пръстените: Двете кули" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2002), режисьор - Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Бернард Хил, Орландо Блум, Илайджа Уд, Иън Маккелън, Лив Тайлър, Виго Мортенсен, Кейт Бланшет, Шон Остин, Шон
Пълна програма
  • Сега
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 18:00
    "Моите мили съседи" - сериал
  • 20:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6
Пълна програма
  • Сега
    "Истински истории"
  • 17:00
    "Италианската булка" - сериал
  • 18:00
    "Не ме оставай" - сериал, с.1, еп. 99
  • 19:00
    "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 24
Пълна програма
  • Сега
    Облачно с кюфтета
  • 16:00
    Облачно с кюфтета
  • 16:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • Сега
    "Съли: Чудото на Хъдсън", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Клинт Истууд, с Том Ханкс, Арън Екхарт, Лора Лини, Ана Ган, Валери Махафи, [15+]
  • 16:00
    "Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
  • 17:35
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 19:15
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 16:00
    "Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]
  • 17:30
    "Кунгфу тупалки", екшън - комедия, Китай, 2004; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Ксайоганг Фенг, Уа Юен, Дани Чан, Сиу-Лунг Люнг, Чи Линг Чу, [15+]
  • 19:10
    "Хвани ме, ако можеш", криминална комедийна драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Спилбърг, с Леонардо ДиКаприо, Том Ханкс, Кристофър Уокън, Мартин Шийн, Натали Бай, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    CNNMoney
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • Сега
    "Откраднат живот: Възмездието" - сериен филм, сезон 3
  • 16:00
    "Слънце и Луна" - сериал /п/
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" - сериал /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Черният списък" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 7, 2 епизода
  • 17:00
    "Пастирът" - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Скот Адкинс, Стивън Лорд, Гари Макдоналд, Натали Роб, Майлс Андерсън и др.
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 18
Пълна програма
  • Сега
    Американски чопър: Старши срещу Младши: Страшният съд
  • 16:00
    Американски чопър: Старши срещу Младши: Офертата е отказана
  • 17:00
    Треска за злато: Забавления в джунглата
  • 18:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 4
Пълна програма
  • Сега
    Историята под лупа: Мистерията на грандиозния египетски храм
  • 16:14
    Създай прототип: Шестокрак всъдеход
  • 17:02
    Стани богат изобретател: На свобода
  • 17:50
    Ловци на митове: Кастингът: Холивудско приземяване на самолет
Пълна програма
  • Сега
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Аз съм по средата
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 16:55
    Коланимация
Пълна програма
  • Сега
    "ГЕОлино"
  • 15:55
    "За играчките"
  • 16:05
    "История на изкуството"
  • 16:30
    "Снимки"
Пълна програма
  • Сега
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Токшоу
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • Сега
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Копа Сабатини, директно
  • 17:30
    Колоездене: Джиро Дела Тоскана
  • 18:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Пълна програма
  • Сега
    Джудо: Световно първенство в Баку, първи ден, директно
  • 17:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
  • 18:00
    Зала на славата: Най-великите колоездачи
  • 19:00
    Колоездене: Копа Сабатини
Пълна програма
  • Сега
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 16:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 17:20
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 2
  • 18:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    Mtb Heroes
  • 16:10
    Dew Tour La
  • 17:00
    Liquid Edge
  • 17:50
    Nhra Sportsman Series
Пълна програма
  • Сега
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • Сега
    Братовчеди в кухнята
  • 16:00
    Разбивачи на дворове
  • 16:30
    Разбивачи на дворове
  • 17:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • Сега
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 4
  • 16:05
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 5
  • 16:55
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 1
  • 17:30
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Инстинкт - първи сезон, еп. 2
  • 16:05
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 20
  • 17:00
    Каин - сериал, еп. 4
  • 18:10
    Тандем - втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 17:40
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 19:25
    "Нокти І, 6 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Триша Брок, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени ІІ, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Роджър Къмбъл, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 9
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 18
  • 16:45
    Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 2
  • 17:35
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тур във Ван Найс
  • 16:20
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 17:15
    Библейските тайни - разкрити: Забранените писания
  • 18:10
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
Пълна програма
  • Сега
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 82 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Анджелина балерина"
  • 16:15
    "Томас и приятели"
  • 16:35
    "Строителят Боб"
  • 17:00
    "Баданаму"
Пълна програма
  • Сега
    "Социална мрежа"
  • 16:00
    НОВИНИ
  • 16:05
    "Социална мрежа"
  • 17:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • Сега
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Китайска луна" - екшън / трилър с Ед Харис, Маделин Стоу.
  • 16:55
    "Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
  • 18:40
    "Таен обожател" - романтична комедия с К. Томас Хауел, Кели Престън.
  • 21:35
    "Сериозни на лунна светлина" - комедия / романтичен с Мег Раян, Тимъти Хътън.
Пълна програма
  • Сега
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
  • 16:15
    SOUTH AFRICAN GTC CHAMPIONSHIP
  • 17:15
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 18:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • Сега
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Екс он дъ бийч
  • 16:30
    Екс он дъ бийч
  • 17:00
    Фактор страх
Пълна програма
  • Сега
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 16:30
    MTV Asks Charlie Puth
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    2018 MTV Video Music Awards
Пълна програма
  • Сега
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 20:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • Сега
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 4
  • 16:00
    Дънди Кенгуруто, сезон 1, еп. 4
  • 16:35
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 2
  • 17:25
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 16:00
    Сервиз SOS, еп. 7
  • 17:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 18:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 10
  • 17:05
    Териториални войни: Лъвове и хипопотами, еп. 1
  • 18:00
    Династията на вълците в Йелоустоун, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Тулуза - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Марсилия - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Нант - Реймс, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • Сега
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • Сега
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • Сега
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Ювентус
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига - обзори
  • 19:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • Сега
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 16:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 18:00
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Културният отдих"
  • 16:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 17:00
    Вести
  • 17:25
    Вести-Москва
Пълна програма
  • Сега
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • Сега
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Облаче ле, бяло - /повторение /
  • 16:30
    Паралакс - /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • Сега
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • Сега
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 16:15
    Die Tom und Jerry Show
  • 16:50
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 17:15
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
Пълна програма
  • Сега
    Детски свят - Смешковци- анимация
  • 16:00
    Детски свят - Приказките на Маша - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • Сега
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Пени и Тара
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Завръщане: Епизод 6
  • 17:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Шумотевица в джунглата
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Преглед на достойнствата
Пълна програма
  • Сега
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 16:00
    Виж България - Евксиноград, приказният морски град
  • 16:30
    Виж България - Каварна, синята рок столица
  • 17:00
    Пустинята на Тунис
Пълна програма
  • Сега
    Карибски пиратски съкровища
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • Сега
    Карибски пиратски съкровища
  • 16:00
    Загадки в музея
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • Сега
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 16:15
    Стъклената къща, САЩ, криминален/драма/мистерии, 2001
  • 18:00
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
  • 19:30
    Двуличие, САЩ, Романтичен/трилър, 2009
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 12
  • 16:00
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 10
  • 16:30
    Великото британско меню, еп. 35
  • 17:00
    Великото британско меню, еп. 36
Пълна програма
  • Сега
    Ние обичаме 2000 +
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • Сега
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
Пълна програма
  • Сега
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • Сега
    От местопрестъплението: Маями, еп. 3
  • 16:15
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
  • 17:10
    Светкавицата - четвърти сезон, еп. 3
  • 18:05
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • Сега
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • Сега
    FTV SPECIAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FASHION DESTINATION
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • Сега
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Звезди в катастрофи" - 5 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 157 и 158 eп.
  • 17:00
    "Океански патрул" - 2 и 3 еп.
  • 17:50
    "Лов на неизрядни платци" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Оружейные дома мира
  • 16:00
    Рыбалка без границ
  • 16:30
    Рыбалка сегодня XL
  • 16:55
    Подводная охота
Пълна програма
  • Сега
    "Избран" - драма с уч. на Кейтлин Кармайкъл, Чад Майкъл Мъри, Ники Уелън, Сара Роумър, Майло Вентимиля и др., I част
  • 16:50
    "Ударът "Пелам 123": Отвличане в метрото" - криминален екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Джон Траволта, Луис Гусман, Рамон Родригес, Джеймс Гандолфини, Джон Туртуро и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • Сега
    Man, Woman, Wild: Amazon
  • 16:00
    Rattlesnake Republic: A Snake In The Hand
  • 16:45
    Flying Wild Alaska: Meet the Twetos
  • 17:30
    Smash Lab: Unbreakable Car
Пълна програма
  • Сега
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:05
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
Пълна програма
  • Сега
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 16:05
    Kъщата на Шумникови
  • 16:20
    Kъщата на Шумникови
  • 16:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Копа Сабатини, директно
  • 17:30
    Колоездене: Джиро Дела Тоскана
  • 18:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Пълна програма
  • Сега
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
  • 17:40
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 19:25
    "Нокти І, 6 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Триша Брок, с Нийси Наш, Кери Престън, Харолд Периню, Джен Лион, Джуди Рейес, [18+]
  • 20:15
    "Известни и влюбени ІІ, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Роджър Къмбъл, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    Trulli Tales
  • 15:55
    Trulli Tales
  • 16:10
    Trulli Tales
  • 16:30
    Vampirina
Пълна програма
  • Сега
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 16:05
    Kъщата на Шумникови
  • 16:20
    Kъщата на Шумникови
  • 16:35
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • Сега
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • Сега
    Murder Calls: Tears For My Mother
  • 16:30
    Betrayed: Bent On Betrayal
  • 17:25
    Disappeared: Every Mother's Son
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Rob Vacation Homes
Пълна програма
  • Сега
    In the Name of Good: Serge Ibaka
  • 16:05
    Top: Most Stylish New York Teams
  • 16:31
    Up Close With: Valery Rozov
  • 17:01
    After Game: Henrik Larsson
Пълна програма
  • Сега
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 16:05
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 16:30
    Buccaneers & Bones
  • 16:50
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тур във Ван Найс
  • 16:20
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 17:15
    Библейските тайни - разкрити: Забранените писания
  • 18:10
    Американски антиквари: Пристрастени към адреналина
Пълна програма
  • Сега
    Сервиз SOS, еп. 7
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 17:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 18:00
    Да пресушим Титаник, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.3, еп. 19
  • 16:00
    Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 11
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • Сега
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 16:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 17:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
  • 17:55
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:25
    Откуп; сезон 1, епизод 4, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 17:25
    Откуп; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 18:25
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Часовете преди убийство: Сляп терор
  • 16:00
    Какво е нужно за убийство: Брадва за наточване
  • 16:30
    Какво е нужно за убийство: Безименен в Ню Джърси
  • 17:00
    Ловецът на убийци: Нощни ужаси
Пълна програма
  • Сега
    Извънредна ситуация
  • 16:30
    Сватбеният агент
  • 18:35
    Последен шанс, Харви
  • 20:30
    Идеалният съпруг
Пълна програма
  • Сега
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 6 с
  • 18:00
    Новости
Пълна програма
  • Сега
    "От архивите на "СКАТ": "Глас"/продължение/
  • 16:15
    Класическа музика: Георги Костов - из мюзикъла "Тримата братя близнаци"
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Българите живеят под храма на небето" - документален филм
Пълна програма
  • Сега
    The Nasty Patty / The Idiot Box
  • 16:00
    The Dingo
  • 16:30
    Matthew Mounce
  • 17:00
    Freddy Rodriguez, Molly Simms, Magic Johnson
Пълна програма
  • Сега
    Lean, Clean, Reaming Machine (18+)
  • 16:09
    Spilling The Boobs (18+)
  • 16:34
    First Anal Or GTFO! (18+)
  • 17:00
    Interview With A Busty Boss (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Говори България - повторение
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • Сега
    PASSPORT TO EXPLORE - SAN DIEGO
  • 16:00
    GRAVEYARDS - USHUAIA GRAVEYARD
  • 16:30
    GRAVEYARDS - ROSARIO'S GRAVEYARD
  • 17:00
    WONDERS OF THE WORLD 3
Пълна програма
  • Сега
    World Karate Federation 2016
  • 18:30
    NEW Cold Open
  • 21:00
    Gala Kickboxing
  • 23:00
    Fighting Rookies
Пълна програма
  • Сега
    World of X Games 2016
  • 16:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 16:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 17:00
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • Сега
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 111 (Episode 11)
  • 15:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 112 (Episode 12)
  • 16:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 408 (Episode 8)
  • 16:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 501 (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    "Музикална академия"
  • 16:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
  • 16:45
    "Петолиния" - музикален микс
  • 17:00
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • Сега
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
  • 16:05
    InterMezzo
  • 17:30
    Daniel Barenboim plays Schubert's sonata D 959
  • 18:10
    Geneva International Music Competition 2014 - Flute
Пълна програма
  • Сега
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 36-и епизод, повторение
  • 16:30
    Класика от Първа професионална лига: Славия - Черно море (2017-18), повторение
  • 17:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 7-и епизод, повторение
  • 18:00
    Футбол: ЦСКА - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Студио "Формула 1", повторение
  • 16:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 19:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 10-и епизод
Пълна програма
  • Сега
    Предсмъртни обаждания: Сълзи за мама
  • 16:30
    Предателства: Предадената Бент
  • 17:25
    Изчезнали: Всички без изключение
  • 18:20
    Почти ми се размина: Грабеж на вили
Пълна програма
  • Сега
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • Сега
    "Разбивачът Ралф", анимация, САЩ, 2012; реж. Рич Мур, [0+]
  • 16:15
    "Тежка нощ", комедия, САЩ, 2017; реж. Лучия Аниело, със Скарлет Йохансон, Кейт МакКинън, Джилиън Бел, Илана Глейзър, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 17:55
    "Без ангажименти ІV, 3 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Хана Фидел, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, Франсис Конрой, [12+]
  • 18:25
    "Без ангажименти ІV, 4 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Хана Фидел, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, Франсис Конрой, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 16:05
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани, с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
  • 17:45
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 20:25
    "Съвременно семейство IX, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Без пътека. Белият Улей (образователен филм за природен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Ловеч - една люлякова усмивка (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • Сега
    Trans World Sport
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: WTA Квебек
  • 18:00
    Футбол: Шампионска лига
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Италианска Серия А
  • 16:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 17:30
    Голф: Европейски тур
  • 20:30
    Футбол: Италианска Серия А
Пълна програма
  • Сега
    Дора Изследователката
  • 16:05
    Макс и Руби
  • 16:35
    Уоликазам!
  • 16:55
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • Сега
    Едно френско село, сезон 1, еп. 10, Франция, исторически/драма, 2009
  • 16:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2015
  • 17:10
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 18:40
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 28, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • Сега
    Регина
  • 15:50
    Венеция/Венеция
  • 17:35
    Всичко на Цукер!
  • 19:10
    Фин
Пълна програма
  • Сега
    Ангелите от Ийст Енд
  • 16:00
    Индианецът
  • 17:20
    Бандата над закона
  • 18:50
    Проект "Динозавър"
Пълна програма
  • Сега
    Синът на дракона, част 1
  • 17:05
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 18:35
    Писмо до краля
  • 20:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III
Пълна програма
  • Сега
    Columbus
  • 16:55
    Kate Plays Christine
  • 18:45
    Black
  • 19:00
    No No: A Dockumentary
Пълна програма
  • Сега
    Live Recap Street League Skateboarding 2017
  • 16:00
    FIM Speedway World Cup 2017
  • 17:00
    Action Sports World S18
  • 18:00
    Live Recap Formula E
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Германия - Франция, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 16:10
    Футбол: Англия - Испания, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 18:00
    Мотоспорт Екстра
  • 18:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
Пълна програма
  • Сега
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:10
    Ретро спорт Художествена гимнастика: Световно първенство, Мадрид 2001 г.
  • 17:15
    Малки истории
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Германия - Франция, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 16:10
    Футбол: Англия - Испания, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
  • 18:00
    Мотоспорт Екстра
  • 18:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
Diema Family 16:00
"Слънце и Луна" - сериал /п/
Viasat Nature 16:00
Дънди Кенгуруто, сезон 1, еп. 4
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 16:00
Футбол: Марсилия - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Mtel Sport 1 16:00
Тенис: WTA Квебек
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
BNT2 16:05
Магна Аура, изгубеният град - Разум и алчност тв сериен филм /7 серия/

Всички предавания

Филми

TVT 16:00
Без пътека. Белият Улей (образователен филм за природен туризъм)
AXN Black 16:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
Cinemax 2 16:00
"Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]
Cinemax 16:00
"Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
Bulgaria ON AIR 16:00
Автентични храни - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}