ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки детско предаване
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
Пълна програма
  • Сега
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 3
  • 07:30
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.17
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • Сега
    "Войната на розите"- сериен филм /п/
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • Сега
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 07:30
    Пес патрул - анимация
  • 08:00
    Клуб Уинкс: Мистерия от дълбините - семеен, анимация, Италия, 2014 г.; режисьор: Иджинио Страфи
  • 09:30
    Райски градини - филм
Пълна програма
  • Сега
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • Сега
    Медиум; сезон 5, епизод 1, драма, САЩ, 2009
  • 07:00
    Медиум; сезон 5, епизод 2, драма, САЩ, 2009
  • 07:55
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 08:50
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 6, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Нощ: Леопарди
  • 07:00
    Нощ: Калмар
  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: Международни инциденти
  • 08:15
    Диви и истински: Нападението на берлинската бяла мечка
Пълна програма
  • Сега
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Холивудски знаменитости: Никол Кидмън" - документална поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Мирете разследва" - анимационен сериал
  • 07:55
    "Якари" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • Сега
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 07:15
    Световно наследство Гимараеш
  • 07:35
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 08:05
    Цезар тв филм на Евровизия /п/
Пълна програма
  • Сега
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Животът е вкусен /п/
Пълна програма
  • Сега
    LazyTown
  • 07:00
    The Tom and Jerry Show
  • 07:06
    The Tom and Jerry Show
  • 07:13
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • Сега
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.15,16,17
  • 10:45
    "Опасна зона" - екшън,трилър (САЩ, 1994), режисьор - Стивън Сегал, актьори - Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др.
  • 12:45
    "Китайски зодиак" -  екшън, приключенски (Chinese Zodiac, Хонг Конг,  Китай,2012), режисьор - Джеки Чан, актьори - Джеки Чан, Оливър Плат, Стивън Чанг, Катлин Дешел и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
  • 07:15
    "Знам къде е Лизи" - трилър, криминален (САЩ, 2016), режисьор -Дариън Скот, актьори - Трейси Голд, Надя Борлин, Ричард Руколо,  Ванеса Евиган, Скот Еванс и др.
  • 09:00
    "Изклуството да се скатаваш" - драма, САЩ, 2011 г., режисьор: Гавин Уисен, актьори -Алисия Силвърстоун,Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс,Майкъл Ангарано, Сам Робардс и др.
  • 10:45
    "Убийство в колежа" - трилър (САЩ, 2015), режисьор - Джеси Джеймс Милър, актьори - Скарлет Бърн, Никол Муньос, Сара Дъгдейл, Мелиса Роксбърг и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Партньори" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
  • 08:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.2
Пълна програма
  • Сега
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Всичко може да се случи" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Шаолински хроники
  • 07:15
    Шаолински хроники
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • Сега
    "Ямата и махалото (1961)", хирър - мистерия, САЩ, 1961; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Джон Кер, Барбара Стийл, Луана Андерс, Антъни Карбоне, [15+]
  • 07:00
    "Съставките на живота", комедийна драма, Тайван, 1994; реж. Анг Лий , със Сиунг Лунг, Ю-Уен Уанг, Чиен-Лиен Ву, Куей-Мей Янг, Силвия Чанг, [12+]
  • 09:00
    "Чукайки на вратата на Дейв", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Бен Палмър, с Еди Марсан, Пол Ритър, Катрин Паркинсън, [12+]
  • 09:25
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Дивата природа", драма, САЩ, 2014; реж. Майкъл Джонсън, с Коди Смит-МакФий, Вирджиния Мадсън, Изабел Фърман, Дани ДеВито, Евън Рос, [15+]
  • 07:00
    "Флашданс", музикална драма, САЩ, 1983; реж. Ейдриън Лайн, с Дженифър Бийлс, Майкъл Нури, Лилия Скала, Съни Джонсън, Кайл Т. Хефнър, [12+]
  • 08:35
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 10:15
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    State of America with Kate Bolduan
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    World Sport
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • Сега
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване, /п/
  • 12:15
    "На пълни обороти" - романтична комедия с уч. на Уве Оксенкнехт, Аника Добра, Юлия-Мария Кьолер, Юрген Тарач и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Перфектната кола" - риалити, сезон 2, 2 епизода
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 6, 2 епизода
  • 10:00
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • Сега
    Оцеляване на предела: Сахара - първа част
  • 07:00
    Как са го направили?: Емпайър Стейт Билдинг/Добив на мед
  • 07:30
    Ед Стафърд: Загадките от птичи поглед: Замбия
  • 08:30
    Двойно оцеляване: Погребани живи
Пълна програма
  • Сега
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 07:26
    Фабрика за храна: САЩ: Неземна мекота
  • 07:50
    Фабрика за храна: САЩ: Сертификат "Органично"
Пълна програма
  • Сега
    МАРВЪЛ СПАЙДЪР-МЕН
  • 06:55
    Мики Маус
  • 07:00
    Мики и приятели състезатели
  • 07:30
    Пижамаски
Пълна програма
  • Сега
    "В преследване на дълголетието"
  • 07:00
    "Спортна лаборатория"
  • 07:15
    "Спортна лаборатория"
  • 07:30
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • Сега
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Преследвачът - 8 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • Сега
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 7, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 6, директно
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, спускане, директно
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 7, директно
  • 14:00
    Ски бягане: Световна купа в Планица, спринт, директно
  • 15:30
    Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд
  • 16:15
    Футбол: Бундеслига, Хофенхайм - Байер Леверкузен, директно
Пълна програма
  • Сега
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 7
  • 07:15
    Дивото зове, сезон 1, еп. 5
  • 08:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 6
  • 08:45
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Nhra Sportsman Series
  • 07:00
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 07:25
    Dumball: Dumbest Of The Dumb
  • 07:55
    Sports Adventure
Пълна програма
  • Сега
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • Сега
    Борба за живот - втори сезон, еп. 13
  • 07:45
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 1
  • 08:40
    Имало едно време - седми сезон, еп. 1
  • 09:35
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 18
Пълна програма
  • Сега
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 17
  • 07:45
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 8
  • 08:15
    Убийства в Мидсъмър - девети сезон, еп. 8
  • 10:15
    Съдружници срещу престъплението - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 07:00
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 08:55
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 10:40
    "Играта на играчките - терор", анимация, САЩ, 2013; реж. Ангъс МакЛейн, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 1
  • 07:50
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 2
  • 08:40
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Спецове в заложната къща: Рисковано, но обещаващо залагане
  • 07:00
    Хората от блатата: Преследването започва
  • 07:40
    Хората от блатата: Свежа кръв
  • 08:20
    Хората от блатата: Авария
Пълна програма
  • Сега
    Крал сред рибарите - тв поредица, 9 еп.
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 36 еп.
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
Пълна програма
  • Сега
    "Отгатни колко те обичам"
  • 07:00
    "Кипър"
  • 07:22
    "Паленца"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • Сега
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
Пълна програма
  • Сега
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • Сега
    "Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
  • 07:00
    "Бейби бум" - комедия / романтичен с Даян Кийтън, Сам Шепърд.
  • 08:50
    "Пътят на Руби Роуз" - драма с Мелита Джурисик, Крис Хейуърд, Шейла Флоранс, Мартин Сандърсън, Род Зуаник.
  • 10:25
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
Пълна програма
  • Сега
    SUPER FORMULA HIGHLIGHTS
  • 07:00
    GYMKHANA GRID, SOUTH AFRICA
  • 08:00
    AUTOSPORT SHOW HIGHLIGHTS
  • 09:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
Пълна програма
  • Сега
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • Сега
    Beyonce: Hitlist
  • 07:00
    James Arthur: In The Zone
  • 08:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 09:30
    Rita Ora: Hitlist
Пълна програма
  • Сега
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • Сега
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 5
  • 07:05
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 6
  • 07:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 7
  • 08:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    Хроники на дивото, еп. 14
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 09:00
    Човешката раса, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Кралството на океаните, еп. 3
  • 07:30
    Кралството на океаните, еп. 1
  • 08:10
    Кралството на океаните, еп. 2
  • 08:55
    Светът на дивото, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Мурсия - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Комедия "Пепеляшка"
  • 07:05
    "Свири хармонико любима!"
  • 07:45
    "Смешки. Спорт"
  • 08:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • Сега
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:10
    "По приятелски" - комедиен сериал
  • 08:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:55
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Рома
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Манчестър Юн
Пълна програма
  • Сега
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 07:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:10
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
Пълна програма
  • Сега
    Вести
  • 07:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 08:35
    Вести-Москва
  • 09:00
    Вести
Пълна програма
  • Сега
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
Пълна програма
  • Сега
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
  • 08:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • Сега
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт
  • 07:00
    "По собствен път" - док филм
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • Сега
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • Сега
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • Сега
    Сянката на Елена - ТВ сериал -62 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • Сега
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • Сега
    Кажете ДА на булчинската рокля: Любовна връзка
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Промени и предизвикателства
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Според моето мнение
  • 08:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Имало едно време една рокля
Пълна програма
  • Сега
    Талант и човеколюбие
  • 07:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 07:30
    Импресия Версилия
  • 08:00
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
Пълна програма
  • Сега
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Каспър (1995), САЩ, семеен/детски, 1995
  • 08:25
    Поле на мечтите, САЩ, драма/семеен/фентъзи, 1989
  • 10:10
    Изоставени, САЩ, трилър, 2014
  • 12:00
    Еволюция, САЩ, комедия/фантастика, 2001
Пълна програма
  • Сега
    "Репортажът: Малките герои" - информационно предаване (повторение)
  • 07:00
    "Красотата на диаграмите" - 2 еп., документален филм
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Антоний Гюров" - 158 еп., предаване за изкуство
  • 08:30
    "България през 2017 г." - II част, политически обзор на годината
Пълна програма
  • Сега
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 9
  • 07:20
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 10
  • 07:50
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
  • 08:15
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • Сега
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • Сега
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
Пълна програма
  • Сега
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
  • 08:30
    История
Пълна програма
  • Сега
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 9
  • 07:10
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 10
  • 07:35
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 11
  • 08:00
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • Сега
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • Сега
    SWIMWEAR
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 07:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • Сега
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • Сега
    "Океански патрул" - 9 и 10 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 9 и 10 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" -3-6 еп.
  • 09:30
    "Студио за таутировки" - 9 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • Сега
    Прикладная ихтиология
  • 07:00
    Поймать лосося
  • 07:30
    Фидерная ловля в нижнем Прикамье
  • 07:55
    Рыболовные путешествия
Пълна програма
  • Сега
    "Актьорско студио" - токшоу
  • 07:20
    "Ловци на духове" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис, Харолд Рамис и др., /п/
  • 09:45
    "Сватбата на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Питър Макнийл, Катерин Дишър, Матю Найт и др.
  • 11:40
    "Тежка категория" - екшън-комедия с уч. на Кевин Джеймс, Салма Хайек, Хенри Уинклър, Грег Джърман, Джо Роугън и др., /п/
Пълна програма
  • Сега
    Cake Boss: Tournament Of Knights & A Tasty Tiramisu
  • 07:00
    Moonshiners: Secret Summit Part 2
  • 07:45
    Deadliest Catch: Everything on the Line
  • 08:30
    Deadliest Catch: Red Skies in the Morning
Пълна програма
  • Сега
    MOJO MORNING
  • 07:00
    WEATHER FORECAST
  • 07:05
    BASIC LEXIS
  • 07:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • Сега
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:50
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • Сега
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:35
    Пламъчко и Машините
  • 08:00
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 7, директно
  • 10:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 6, директно
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, спускане, директно
Пълна програма
  • Сега
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 07:00
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 08:55
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 10:40
    "Играта на играчките - терор", анимация, САЩ, 2013; реж. Ангъс МакЛейн, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • Сега
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • Сега
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:35
    Пламъчко и Машините
  • 08:00
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • Сега
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • Сега
    Nightmare Next Door: Daylight Abduction
  • 07:00
    California Investigator: Rules Of Engagement
  • 07:25
    Disappeared: Road to Nowhere
  • 08:15
    Disappeared: Somebody's Watching
Пълна програма
  • Сега
    Perfection: Sebastian Vettel
  • 06:55
    National Icons: Bolt vs Farah
  • 07:20
    The Truth About...: Lewis Hamilton
  • 07:50
    Up Close With: Allyson Felix
Пълна програма
  • Сега
    Wardens
  • 07:15
    Wardens
  • 07:40
    Jim Shockey's Uncharted
  • 08:30
    Uncharted
Пълна програма
  • Сега
    Спецове в заложната къща: Рисковано, но обещаващо залагане
  • 07:00
    Хората от блатата: Преследването започва
  • 07:40
    Хората от блатата: Свежа кръв
  • 08:20
    Хората от блатата: Авария
Пълна програма
  • Сега
    Спасителен отряд в ада, еп. 1
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 08:00
    Човешката раса, еп. 3
  • 09:00
    Човешката раса, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 3
  • 07:30
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.17
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 5, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 6, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • Сега
    Ловецът на убийци: Най-лошото, което съм виждал
  • 07:00
    Първите 48 часа: Любов и омраза/Животът на войника
  • 08:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 18
  • 08:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 19
Пълна програма
  • Сега
    Мери и Макс
  • 07:50
    Дивата Америка
  • 09:55
    Последният Робин Худ
  • 11:45
    Още чакам
Пълна програма
  • Сега
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
  • 08:00
    "Тайм-код"
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
Пълна програма
  • Сега
    "Възкръсналият манастир" - документален филм
  • 07:00
    "Карабаджо" - документален филм /25`/ Д-113
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/, 1 част
Пълна програма
  • Сега
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • Сега
    The Perfect Dessert (18+)
  • 07:00
    Kleio & Cassidy (18+)
  • 07:24
    Taking Care Of Businessman (18+)
  • 07:49
    Orgasmic Sex For Hot Lesbian Babes (18+)
Пълна програма
  • Сега
    "Какво убива пчелите?" - документален филм
  • 07:00
    "Хоризонт: В коя Вселена сме?" - документален филм
  • 08:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 09:00
    Тенис: Уесли Кулхоф/Артем Ситак - Равен Клаасен/Майкъл Венъс (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Eвропейско първенство по фигурно пързаляне: мъже /волна програма/
  • 08:40
    Извън играта
  • 09:10
    Аз съм…
  • 09:25
    Световна купа по биатлон: спринт /мъже/
Пълна програма
  • Сега
    Малки герои
  • 07:30
    Всичко на Цукер!
  • 09:15
    Бубонашествие
  • 11:05
    Броукън Хил
Пълна програма
  • Сега
    Земеделие на фокус - премиера
  • 07:00
    Акценти
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • Сега
    За островите и хората - Нова Каледония: земята на хората
  • 07:00
    Пазители на елените
  • 08:00
    Не си забравяйте паспорта
  • 09:00
    Пазители на елените
Пълна програма
  • Сега
    Hip Show
  • 07:10
    Japan Queen Tournament
  • 07:20
    Ultimate First League
  • 08:25
    Taekwondo
Пълна програма
  • Сега
    Индианецът
  • 07:20
    Подаръкът на Св. Никола
  • 08:55
    Том и Хък
  • 10:30
    Гноми и тролове
Пълна програма
  • Сега
    SLAM!
  • 07:00
    Firsthand
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • Сега
    Забранена история (6)
  • 06:59
    END
  • 07:15
    Бебета в зоопарка (1)
  • 07:40
    Бебета в зоопарка (2)
Пълна програма
  • Сега
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:00
    Час за медитация
  • 07:50
    "Събуди се с усмивка"
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.6
Пълна програма
  • Сега
    InterMezzo
  • 09:30
    Riccardo Muti conducts Otello by Verdi
  • 11:55
    InterMezzo
  • 13:30
    Garden choreography by Medhi Walerski
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Пирин - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 28-и епизод, повторение
  • 11:00
    Футбол: Лудогорец - Ботошани, международен приятелски мач, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    "Необходима ли ни е Луната?" - документален филм
  • 08:00
    "Летище: В денонощен ритъм" - 3 еп., документален филм
  • 09:00
    Тенис: Анастасия Севастова - Александра Саснович (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Кошмарни съседи: Отвличане посред бял ден
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Правилата на годежа
  • 07:25
    Изчезнали: Път за никъде
  • 08:15
    Изчезнали: Някой гледа
Пълна програма
  • Сега
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 08:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 09:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE
Пълна програма
  • Сега
    Бъди там! Ягнйетина парти 1.част
  • 07:00
    Бъди там! Ягнйетина парти 2.част
  • 07:30
    Fishing&Hunting Events - Mr. Kopyto Trophy 2017.
  • 08:00
    Фидермания - Залачань първи път
Пълна програма
  • Сега
    "Кат Уилямс: Адски забавно", стендъп комедия, САЩ, 2014; реж. Спайк Лий, с Кат Уилямс, [12+]
  • 07:00
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 07:30
    "Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]
  • 09:45
    "Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 07:00
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 09:15
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 11:15
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 11 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Stefanie's Style Diaries
  • 07:00
    Stefanie's Style Diaries
  • 07:15
    Stefanie's Style Diaries
  • 07:30
    Stefanie's Style Diaries
Пълна програма
  • Сега
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Арменците в Пловдив (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Завръщане: Къщата на Хиндлиян (образователен филм за туристически маршрут)
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Холандска Ередивизи 19 кръг
  • 07:30
    Футбол: Барса ТВ 29 епизод
  • 08:00
    Футбол: Индийска суперлига 11 кръг
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ 149 епизод
Пълна програма
  • Сега
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017 Галавечер №40
  • 08:45
    Баскетбол: Евролига
  • 10:30
    Голф: Европейски тур 3 кръг
  • 15:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • Сега
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:25
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
Пълна програма
  • Сега
    Дъждовни гори
  • 07:55
    Амазонска джунгла
  • 09:00
    Мистерията на маите
  • 10:00
    Класически коли
Пълна програма
  • Сега
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, драма, 2014
  • 07:00
    Студеният дом, сезон 1, еп. 7, Великобритания,САЩ, драма, 2005
  • 08:00
    Студеният дом, сезон 1, еп. 8, Великобритания,САЩ, драма, 2005
  • 09:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, драма, 2014
Пълна програма

Сериали

AXN 07:00
Медиум; сезон 5, епизод 2, драма, САЩ, 2009
bTV Comedy 07:00
"Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Viasat History 07:00
Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 07:00
Студеният дом, сезон 1, еп. 7, Великобритания,САЩ, драма, 2005
e-kids 07:00
Кученце в джобче - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
Mtel Sport 1 07:30
Футбол: Барса ТВ 29 епизод
ORT 07:45
"Смешки. Спорт"
07:45
"Смешарики. Спорт"
Film Plus 08:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

AXN 07:00
Медиум; сезон 5, епизод 2, драма, САЩ, 2009
TVT 07:00
Арменците в Пловдив (образователен филм за туристически маршрут)
HBO3 07:00
"Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
Film Plus 07:00
"Хоризонт: В коя Вселена сме?" - документален филм
HBO HD 07:00
"Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}