ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
Пълна програма
  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • Сега
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    България сутрин - важните неща рано сутрин със Златимир Йочев
  • 09:30
    Класически коли - филм
  • 10:00
    Великите - филм
  • 10:30
    Последният еничар - исторически сериал, романтичен
Пълна програма
  • Сега
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
Пълна програма
  • Сега
    Царство; сезон 3, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 07:55
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 08:50
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 09:45
    Скорпион; сезон 2, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • Сега
    Най-смъртоносните змии в Южна Африка: Епизод 3
  • 08:15
    Зоополицаите на Финикс: Смъртоносна диета
  • 09:10
    Кучетата: Неразказаната история: Епизод 3
  • 10:05
    Кучетата: Неразказаната история: Епизод 3
Пълна програма
  • Сега
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "Капиталът" (п)
  • 09:35
    Интервю
Пълна програма
  • Сега
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • Сега
    "Бързо, лесно, вкусно" представя: "Храна за душата" /п/
  • 08:00
    Съдби човешки По пътя
  • 08:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 08:45
    История.bg Криворазбраната цивилизация /п/
Пълна програма
  • Сега
    Wacky Races
  • 07:36
    Wacky Races
  • 07:50
    The HAPPOS Family
  • 07:55
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • Сега
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 08:00
    "Час пик" - сериал, еп.3
  • 09:00
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп. 1
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп.9
Пълна програма
  • Сега
    "Вътрешна сигурност" - сериал
  • 08:00
    "Хрониките на Шанара" - сериал
  • 09:15
    "Ледена смърт" - драма, екшън, криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор - Доминик Сена, актьори -  Гейбриъл Мач, Алекс О'Лафлин, Кълъмбъс Шорт, Кейт Бекинсейл, Том Скерит, Шон Дойл, Башар Рахал и др.
  • 11:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Стъпка по стъпка" - сериал
  • 08:00
    "Клуб Веселие" - сериал
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 10:00
    "И се роди звезда" - комедия (Италия, 2012), режисьор - Лучио Пелегрини, актьори - Лучиана Литизето, Роко Папалео, Пиетро Кастелито и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • Сега
    "Дани Роуз от Бродуей", комедия, САЩ, 1984; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Миа Фароу, Ник Аполо Форте, Санди Барън, Корбет Моника, [12+]
  • 08:30
    "Американска басня", трилър, САЩ, 2016; реж. Ан Хамилтън, с Пейтън Кенеди, Ричард Шиф, Кип Пардю, Марси Милър, Гавин Макинтош, [15+]
  • 10:10
    "Пияният майстор", екшън - комедия, Хонг Конг, 1978; реж. Уо-Пинг Юен, с Джеки Чан, Сию-Тин Юен, Джанг Лий Хуанг, Дийн Шек, Кау Лам, [12+]
  • 12:05
    "Знойно сафари", сатирична драма, Австралия, 2018; реж. Стефан Елиът, с Гай Пиърс, Кайли Миноуг, Рада Мичъл, Джулиан МакМахън, Ашър Кеди, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "В търсене на половинка", комедия, САЩ, 2018; реж. Тереза Бенет, с Ноел Уелс, Джош Раднър, Ая Кеш, Карли Чайкин, Самира Уайли, [15+]
  • 08:25
    "Асфалт", комедийна драма, Франция, 2015; реж. Самуел Беншетрит, с Изабел Юпер, Густав Кервер, Валерия Бруни Тедески, Тасадит Манди, Жул Бенчетрит, [12+]
  • 10:15
    "Пекарят", комедия, Израел, 2017; реж. Офир Раул Грайзер, с Тим Калкоф, Сара Адлер, Рой Милър, Зоар Щраус, Сандра Саде, [15+]
  • 12:05
    "Пътуване до Хавай", драма, Румъния, 2017; реж. Хесус Дел Серо, с Драгош Букур, Кристина Флутур, Анди Васуляну, Константин Кожокару, Родика Лазар, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • Сега
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 08:10
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15 /п/
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14 /п/
  • 11:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • Сега
    Бързи и шумни: Невероятен олдсмобил
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 9
  • 09:00
    Как се прави...: Епизод 9
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • Сега
    Опасно за живота: Необичайните заподозрени
  • 08:14
    Как функционира Вселената?: Сатурн
  • 09:02
    Създаването на най-големите...: Търсачи на диаманти
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 17
Пълна програма
  • Сега
    Героичната шесторка - сериалът
  • 08:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 08:15
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • Сега
    "Уголемена наука"
  • 08:00
    "Операция "Ох!"
  • 08:30
    "Изследователи: Природата знае най-добре"
  • 08:55
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • Сега
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Истинският Родриго - 38 еп. - Сериал
  • 11:00
    Сладка тайна - 69 еп. - Сериал
  • 12:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • Сега
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • Сега
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, мъже
  • 07:45
    Куриози
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
  • 09:30
    Формула Е: Перспективата
Пълна програма
  • Сега
    Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
  • 08:30
    Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
  • 09:30
    Снукър: Открито първенство на Шотландия, финал
  • 11:00
    Формула Е: Състезание в Саудитска Арабия, обзор
Пълна програма
  • Сега
    Фойерверки: Живопис с огън, сезон 1, еп. 24
  • 07:45
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
  • 08:30
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 8
  • 09:20
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Nhra Sportsman Series
  • 07:50
    Rumble & Hum
  • 08:40
    Strongman Champions League
  • 09:30
    X Games - Minneapolis
Пълна програма
  • Сега
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Хавайски живот
Пълна програма
  • Сега
    Това сме ние - втори сезон, еп. 2
  • 07:45
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 19
  • 08:10
    Войната вкъщи - първи сезон, еп. 20
  • 08:40
    Майк и Моли - трети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • Сега
    Полицаите от Чикаго - четвърти сезон, еп. 1
  • 07:50
    Глейдс - втори сезон, еп. 11
  • 08:40
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 23
  • 09:35
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    "Гуфи", анимация, САЩ, 1995; реж. Кевин Лима, [0+]
  • 08:20
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 10:15
    "Мечо Пух", анимация, САЩ, 2011; реж. Стивън Джон Андерсън, Дон Хол, [0+]
  • 11:20
    "В небето", анимация, САЩ, 2009; реж. Пийт Доктър, Боб Питърсън, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 8
  • 08:15
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 9
  • 09:05
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 5
  • 09:55
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    Лесни машини за големи пари: Балада за шевролет "Ел Камино"
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
  • 08:10
    Американски антиквари: Съкровищницата от находки на "Д-р Пепър"
  • 09:00
    Американски антиквари: Корав орех
Пълна програма
  • Сега
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 10 еп.
  • 08:30
    С въдица в ръка – тв поредица, 95 еп.
  • 09:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • Сега
    "Кипър"
  • 07:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 07:50
    "Томас и приятели"
  • 08:00
    "Мончичи"
Пълна програма
  • Сега
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
  • 09:15
    Парламентът на живо
  • 10:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • Сега
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.9 - Кенет Брана" - поредица
  • 07:55
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
  • 09:25
    "Сложен избор" - криминален филм с Маргарет Кленк, Гари Аделсън.
  • 10:55
    "Руска къща" - драма / романс с Шон Конъри, Мишел Пфайфър, Рой Шайдер, Клаус Мария Брандауър.
Пълна програма
  • Сега
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 11:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • Сега
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Best Of 2018: Most Played 50
  • 12:00
    2018 MTV Video Music Awards
  • 13:50
    World Stage: MTV Spotlight @...
Пълна програма
  • Сега
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • Сега
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
  • 07:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
  • 08:05
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 1
  • 09:05
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Древните досиета Х - втори сезон, еп. 7
  • 08:00
    Пресушаване на океана: Мистерии от дълбините, еп. 1
  • 09:00
    Втората световна война: Пресушаване на океана, еп. 1
  • 10:05
    Десетилетията: Ремикс, еп. 9
Пълна програма
  • Сега
    Особняци и чудаци, еп. 1
  • 07:55
    Риболов на чудовища, еп. 12
  • 08:40
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 4
  • 09:30
    Ухапи, ужили, убий, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Дартс: Световно първенство, шести ден, втора сесия, повторение
  • 10:00
    Футбол: Орлеaн - Пари Сен Жермен, осминафинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Лестър Сити - Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Карабао къп, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    "Днес е 12 декември. Денят започва"
  • 08:55
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • Сега
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • Сега
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • Сега
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • Сега
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 07:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:20
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Фитнес серии
  • 08:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Цървена звезда
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Наполи
Пълна програма
  • Сега
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Приятелки: Сега животът започва истински" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Игрален филм
  • 10:00
    Вести
  • 11:00
    Игрален филм
  • 14:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • Сега
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • Сега
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Видни личности - Моят (почти) перфектен живот" - доку-поредица
  • 11:30
    "Всичко или нищо" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • Сега
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести - /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • Сега
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • Сега
    Leo Lausemaus
  • 07:45
    Peppa Pig
  • 07:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:25
    Caillou
Пълна програма
  • Сега
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:20
    Меси-Документален, Испания /2014,Режисьор: Алекс де ла Иглесия,С участието на Марадона, Сезар Луис Меноти, Хорхе Валдано, Жерар Пике, Йохан Кройф
Пълна програма
  • Сега
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • Сега
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Най-доброто предстои
  • 08:00
    Малкият живот в прерията: Всичко накуп
  • 09:00
    Кейт и пълният ? дом: Шестзнаците навършват 12!
  • 10:00
    Кейт и пълният й дом: Рожденият ден
Пълна програма
  • Сега
    Импресия - Крушунски водопади
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 6 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • Сега
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 08:35
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 10:20
    Момче, наречено лодка, Австралия,САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
  • 11:45
    Коледна опашка, Канада, семеен, 2014
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Снекбарът на Ричо, еп. 9
  • 07:40
    Снекбарът на Ричо, еп. 10
  • 08:10
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 7
  • 08:40
    Моето меню за 15 минути - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • Сега
    Малкият Дракон Кокосчо: Приятели завинаги Анимация, Семеен 2014
  • 08:01
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 09:31
    Откраднатата принцеса Анимация, Комедия, Фентъзи 2018
  • 11:00
    Малките принцове Комедия, Драма 2013
Пълна програма
  • Сега
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 9
  • 08:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 10
  • 08:55
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон, еп. 21
  • 09:50
    Касъл - четвърти сезон, еп. 11
Пълна програма
  • Сега
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • Сега
    HAIRSTYLES
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MAKE-UP
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • Сега
    Nothing But Hits
  • 10:00
    Non-Stop Pop!
  • 15:00
    Pop Superstars
  • 17:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • Сега
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 13 еп.
  • 07:50
    "Студио за татуировки" - 8 еп.
  • 08:40
    "Мръсни гадни негодници" - 10 еп.
  • 09:30
    "Съдебни медици" - 12 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Крылатые охотники
  • 07:45
    Первый лед - последний лед
  • 08:00
    Морская охота
  • 08:25
    Сомы Европы
Пълна програма
  • Сега
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 10
  • 09:10
    "Мисия: Моето семейство" - романтичен филм с уч. на Ханес Янике, Нина Гумих, Нина Монка, Дана Голомбек и др.
  • 11:30
    "Мъпетите 2" - приключенска комедия с уч. на Рики Джървейс, Тай Бърел, Тина Фей, Тони Бенет, Хю Боневил и др.
  • 13:45
    "В кадър"
Пълна програма
  • Сега
    Groomer Has It: First Things First
  • 07:45
    Ultimate Survival: North Africa
  • 08:30
    What Could Possibly Go Wrong?: Concrete Canoe Challenge
  • 09:15
    Cake Boss: Bunny, Birthday, and Burnt Food
Пълна програма
  • Сега
    Южняшката кухня на Триша
  • 07:50
    Свежо с Анна Олсън
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Режи!
Пълна програма
  • Сега
    ПЕС Патрул
  • 07:35
    Нела, Принцесата-рицар
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • Сега
    Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, щафета, мъже
  • 07:45
    Куриози
  • 08:00
    Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
  • 09:30
    Формула Е: Перспективата
Пълна програма
  • Сега
    "Гуфи", анимация, САЩ, 1995; реж. Кевин Лима, [0+]
  • 08:20
    "Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
  • 10:15
    "Мечо Пух", анимация, САЩ, 2011; реж. Стивън Джон Андерсън, Дон Хол, [0+]
  • 11:20
    "В небето", анимация, САЩ, 2009; реж. Пийт Доктър, Боб Питърсън, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • Сега
    PJ Masks
  • 08:00
    Muppet Babies
  • 08:20
    Puppy Dog Pals
  • 08:35
    PJ Masks
Пълна програма
  • Сега
    ПЕС Патрул
  • 07:35
    Нела, Принцесата-рицар
  • 07:55
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • Сега
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • Сега
    Killer Instinct with Chris Hansen: Murder At Yale
  • 08:15
    Disappeared: Moment Of Truth
  • 09:10
    Evil Stepmothers: A Murder You Can't Ignore
  • 10:05
    Forbidden: Dying for Love: Love Is A Battlefield
Пълна програма
  • Сега
    Special: Giving Back
  • 07:50
    Spirit of Sport: Dunhill Links
  • 08:15
    Sport Stars Uncovered: Stephen Curry
  • 08:45
    Top: Love Stories
Пълна програма
  • Сега
    All Angles
  • 07:50
    All Angles
  • 08:15
    Midways USA's Rapid Fire
  • 08:35
    Midways USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • Сега
    Лесни машини за големи пари: Балада за шевролет "Ел Камино"
  • 07:45
    Спецове в заложната къща: Напълно готов
  • 08:10
    Американски антиквари: Съкровищницата от находки на "Д-р Пепър"
  • 09:00
    Американски антиквари: Корав орех
Пълна програма
  • Сега
    Пресушаване на океана: Мистерии от дълбините, еп. 1
  • 08:00
    Втората световна война: Пресушаване на океана, еп. 1
  • 09:05
    Десетилетията: Ремикс, еп. 9
  • 09:30
    Десетилетията: Ремикс, еп. 10
Пълна програма
  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
  • 10:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 52, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • Сега
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 20
  • 07:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 21
  • 08:05
    Разтърсващи престъпления: Джеръми Бамбър
  • 08:50
    Неразрешени случаи: Мъж в сенките/Автостопаджията
Пълна програма
  • Сега
    Исус Хенри Христос
  • 08:40
    Футбол и философия
  • 10:30
    Животът ми до тук
  • 12:30
    Неочакван обрат
Пълна програма
  • Сега
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • Сега
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • Сега
    Personal Touch (18+)
  • 07:48
    Your Wife's A Bitch But I'm A Whore (18+)
  • 08:10
    Brunette Gets In A Stranger's Car (18+)
  • 08:35
    Massage Mirage (18+)
Пълна програма
  • Сега
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    "Гудууд Ривайвъл 2015: Най - голямото състезание за ретро коли в света" - 1 еп., документална поредица
  • 10:00
    Футбол: Севиля - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Анжелик Кербер - Наоми Осака (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:15
    Динамика на основните 5
Пълна програма
  • Сега
    Taekwondo
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:10
    WUSHU Championship
  • 08:20
    Taekwondo
Пълна програма
  • Сега
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 08:00
    World of X Games 2016
  • 09:00
    Occ-Cast
  • 10:00
    Thrillbillies
Пълна програма
  • Сега
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Хотшот и Нют / Хенри и Тинк (Episode 6)
  • 07:45
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Куате и Ванда / Трима (Episode 7)
  • 08:10
    Супер-ветеринар (Series 5): Арло, Сути и Дръмър (Episode 17)
  • 09:00
    Диви същества с Доминик Монахан (Series 3): Индийска кобра (Episode 6)
Пълна програма
  • Сега
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
  • 10:30
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • Сега
    InterMezzo
  • 09:30
    Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Maschalia Festival: Purcell, Clarke
  • 10:35
    Jordi Savall conducts sacred music by Delalande and Charpentier
  • 11:30
    A Christmas Tale with the Huelgas Ensemble and Paul Van Nevel
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Шуай Жанг - Наоми Осака (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - I четвъртфинал, повторение)
  • 08:05
    Тенис: Анастасия Севастова - Доминика Цибулкова (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - II четвъртфинал, повторение)
  • 09:10
    Тенис: Катерина Синякова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)
  • 10:30
    Тенис: Циан Уан - Арина Сабаленка (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - IV четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 16-и епизод, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Убийство в Йейл
  • 08:15
    Изчезнали: Моментът на истината
  • 09:10
    Зли мащехи: Убийство, което не можеш да преглътнеш
  • 10:05
    Забранено: Гладни за любов: Любовта е бойно поле
Пълна програма
  • Сега
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • Сега
    "Бедни, но богати", комедия, Италия, 2016; реж. Фаусто Брици, с Кристиан Де Сика, Енрико Бриняно, Лучия Оконе, Лодовика Комело, Анна Мацанауро, [12+]
  • 08:40
    "Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
  • 10:55
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 13:05
    "Вице VІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Мандъл, с Джулия Луис-Драйфус, Тони Хейл, Ана Клъмски, Рийд Скот, Мат Уолш, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Черната пантера", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Райън Куглър, с Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионг'О, Данай Гурира, Мартин Фрийман, [12+]
  • 09:15
    "В кадър ХV, 46 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 09:45
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
  • 11:35
    "Имението"Хауърдс енд" I, 1 еп.", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Хети МакДоналд, с Хейли Атуел, Матю МакФадиън, Филипа Куултард, Джоузеф Куин, Джоузеф Банистър, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Животът по поречието на Струма (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • Сега
    Пламъчко и Машините
  • 07:55
    Ръсти Ривитс
  • 08:25
    Пес Патрул
  • 08:55
    Топ кадети
Пълна програма
  • Сега
    Репортаж
  • 07:55
    С Бентли през зеления ад
  • 08:25
    Бърза обиколка
  • 08:55
    Четири двигателя - алтернатива за победата
Пълна програма
  • Сега
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 25, Испания, исторически/драма, 2011
  • 07:55
    Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 08:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 8, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 09:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • Сега
    Винсент и аз
  • 09:00
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 1
  • 10:20
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2
  • 11:40
    Красивия хоризонт
Пълна програма
  • Сега
    Фин
  • 07:55
    Куче-ченге
  • 09:25
    Диско
  • 11:05
    Лили Давид
Пълна програма
  • Сега
    Неговото дело и слава
  • 07:40
    Леденият дракон
  • 08:55
    Изборът на Адел
  • 10:25
    Крокодилите 3
Пълна програма
  • Сега
    Jack Irish
  • 08:00
    Glassland
  • 09:30
    Detroit Unleaded
  • 11:00
    Le Reste Est L'oeuvre De L'homme
Пълна програма
  • Сега
    Enduro World Series S18
  • 08:00
    FISE World Series 2018
  • 09:00
    Live Recap Crankworx Innsbruck 2018
  • 11:30
    Live Recap FIM CEV Moto 3 Junior World Championshi
Пълна програма
  • Сега
    Световна купа по сноуборд магазинно предаване
  • 08:00
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 08:30
    Извън играта
  • 09:15
    Часът на спорта
Пълна програма
  • Сега
    Сутрешен блок
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Култура.БГ
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл
Пълна програма
  • Сега
    Баскетбол: Еврокупа Тренто - Валенсия
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд
  • 11:30
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL Монреал Канейдиънс - Бостън Бруинс
  • 10:00
    Професионален бокс Галавечер в Брентууд
  • 13:25
    Баскетбол: Евролига "Пътешествието", филм
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Италианска Серия А Понеделнишки обзор
  • 08:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Жирона
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Дженоа
  • 12:00
    Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Наполи
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:45
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
Fox Life 07:45
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 19
Fox Crime 07:50
Глейдс - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}