ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Гимназия "Черна дупка" тв филм
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Новини на турски език
Пълна програма
  • Сега
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.11
  • 16:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.3 еп.3
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • Сега
    "Черна роза" - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
  • 16:30
    Последният еничар - исторически сериал
Пълна програма
  • Сега
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • Сега
    Междузвездни войни: Империята отвръща на удара; научна фантастика, САЩ, 1980
  • 16:25
    Пътешественици; сезон 1, епизод 7, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 17:20
    Профилиране; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2014
  • 18:25
    Междузвездни войни: Завръщането на джадаите; научна фантастика, САЩ, 1983
Пълна програма
  • Сега
    Питбули и бивши затворници: Епизод 10
  • 15:35
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Анаконда
  • 16:30
    Войната за спасяването на китовете: Призраци в машината
  • 17:25
    Зоополицаите на Филаделфия: Специално издание: агенти преминават обучение
Пълна програма
  • Сега
    "Извънредно включване" (п)
  • 15:35
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Интервютата на "Неделник"
Пълна програма
  • Сега
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
  • Сега
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 15:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Защо? Богове, русалки и духове
Пълна програма
  • Сега
    Mighty Mike
  • 15:20
    The Tom and Jerry Show
  • 15:26
    The Tom and Jerry Show
  • 15:33
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • Сега
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.9
  • 16:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5 еп.13
  • 17:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.6 еп.3
  • 18:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5 еп.8
Пълна програма
  • Сега
    "Големият заговор" - криминален, комедия (САЩ, 2004), режисьор Джордж Армитидж, в ролите: Оуен Уилсън, Морган Фрийман, Гари Синийс, Чарли Шийн, Вини Джоунс, Бъч Хелемано, Сара Фостър, Уили Нелсън и др.
  • 16:30
    "Лора от сутрин до вечер" - драма, комедия, мистъри (България, 2011), режисьор Димитър Коцев-Шошо, в ролите: Милена Николова-Миленита, Мартен Роберто, Георги Петров, Радена Вълканова, Димо Алексиев, Радослав Парушев и др.
  • 18:30
    Телепазар
  • 18:45
    "Елизабет: Златният век" - биографичен, драма, исторически (Великобритания, Франция, Германия, САЩ, 2007), режисьор Шекар Капур, в ролите: Джорди Мойя, Кейт Бланшет, Клайв Оуен, Саманта Мортън, Джефри Ръш, Том Холандър, Аби Корниш, Лорънс Фокс, Джон Шрапн
Пълна програма
  • Сега
    "Новите съседи" - сериал
  • 16:30
    "На гости на третата планета" - сериал, еп.104
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.3 еп.19, 20
  • 18:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.5 еп.8, 9
Пълна програма
  • Сега
    Фермата: Нов свят" - приключенско риалити с водещи Иван Христов и Андрей Арнаудов, с.5
  • 15:45
    "Истински истории" - документално риалити
  • 16:45
    Телепазар
  • 17:00
    "Горещи пари" - сериал, еп.2
Пълна програма
  • Сега
    Ние мечоците
  • 15:26
    Ние мечоците
  • 15:40
    Ние мечоците
  • 15:50
    Ние мечоците
Пълна програма
  • Сега
    "Жътварите", психологическа драма, ЮАР, 2018; реж. Етиен Калос, с Брент Вермеулен, Алекс Ван Дайк, Джулиана Вентер, Морне Висер, Ерика Веселс, [12+]
  • 15:50
    "Табу в Техеран", драма, Германия, 2017; реж. Али Зоозанде, с Елмира Рафизадех, Захра Амир Ебрахими, Араш Маранди, Билал Ясар, Негар Мона Ализадех, [15+]
  • 17:25
    "Блейз (2018)", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Итън Хоук, с Бен Дики, Алия Шокат, Джош Хамилтън, Чарли Секстън, Крис Кристофърсън, [15+]
  • 19:30
    "Докрай", спортна драма, Доминиканска Република, 2017; реж. Лаура Амелия Гузман, Израел Карденас, с Алхенис Перес Сото, Еторе Д’Алесандро, Лора Гомес, Рикардо Ариел Торибио, Халсен Сантана, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    "Офицер и джентълмен", романтична драма, САЩ, 1982; реж. Тейлър Хекфорд, с Ричард Гиър, Дебра Уингър, Дейвид Кийт, Робърт Лоджия, Луи Госет - младши, [12+]
  • 15:55
    "Ах, този джаз!", музикална драма, САЩ, 1979; реж. Боб Фос, с Рой Шайдър, Джесика Ланг, Лиланд Палмър, Ан Рийнкинг, Клиф Горман, [15+]
  • 18:00
    "Див живот (2018)", драма, САЩ, 2018; реж. Пол Дейно, с Кери Мълиган, Ед Оксънбулд, Джейк Джилънхол, Бил Камп, Зоуи Маргарет Колети, [12+]
  • 19:45
    "Преводачът", драма, Куба, 2018; реж. Родриго Бариусо, Себастиян Бариусо, с Родриго Санторо, Марисел Алварес, Милда Хекайте, Наталия Родина, Йоандра Суарес, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    CNN Newsroom with Max Foster
  • 15:30
    World Sport
  • 16:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 17:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • Сега
    "Бялата робиня" - сериaл
  • 16:00
    "Стая 309" - сериал
  • 17:00
    "Сияйна луна" - сериен филм
  • 18:00
    "Дъщеря ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 3
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 5, 2 епизода
  • 17:00
    "Юмрукът на трите нинджи" - приключенски екшън с уч. на Виктор Уонг, Чарлз Непиър, Майкъл Тренър, Макс Елиът Слейд, Патрик Килпатрик и др.
  • 19:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • Сега
    Дивото семейство от Аляска: Глутницата се завръща
  • 16:00
    Дивото семейство от Аляска: Да подкараш Мис Рейни
  • 17:00
    Да продадеш колата си: Rover P5 B
  • 18:00
    Битки за багаж: епизод 8
Пълна програма
  • Сега
    Големи умове: Трите прасенца
  • 15:26
    Големи умове: Триатлон
  • 16:14
    Строителни постижения: Футуристичният плаващ град в Амстердам
  • 17:02
    Строителни постижения: Строителството на модерното летище в Мумбай
Пълна програма
  • Сега
    Клонинги в мазето
  • 15:30
    Клонинги в мазето
  • 16:00
    Клонинги в мазето
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • Сега
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • Сега
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 15:30
    EuroTV Shop
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвъртфинали, директно
  • 20:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвъртфинали
  • 20:40
    Новини
  • 20:45
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвъртфинали, директно
Пълна програма
  • Сега
    Олимпийски игри: ""Моят олимпийски момент"
  • 16:00
    Олимпийски игри: "Лека атлетика в Северна Корея"
  • 17:00
    Кърлинг: Световно първенство в Канада, мъже, финал
  • 18:00
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Пълна програма
  • Сега
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 6
  • 15:25
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 7
  • 16:20
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 8
  • 17:10
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • Сега
    Dew Tour Highlights
  • 15:20
    Liquid Edge
  • 16:10
    X Games - Austin
  • 17:00
    Simple Session 2013
Пълна програма
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Скъпа Дженевив (Series 4): Улики за стаята (Episode 9)
  • 15:20
    Вечеря в Тифани (Series 1): Барбекю по тексаски (Episode 3)
  • 15:45
    Вечеря в Тифани (Series 1): Любими ястия за сватбено тържество (Episode 4)
  • 16:10
    Пристрастена към реставрирането (Series 6): Солариум с удоволствие (Episode 8)
Пълна програма
  • Сега
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 1
  • 16:05
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 21
  • 16:30
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 22
  • 17:05
    Уил и Грейс - десети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Капитан Шериф, еп. 4
  • 16:15
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - пети сезон , еп. 11
  • 17:10
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 13
  • 18:05
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 14
Пълна програма
  • Сега
    "Търсач на удоволствия", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 16:00
    "Големите малки лъжи II, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 16:50
    "Големите малки лъжи II, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 17:40
    "Филми и звезди ХІ, 46 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Скрити следи: Войната във Виетнам,
  • 16:10
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 3
  • 17:05
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 5
  • 18:00
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувай, Бърди!
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сан Буритос
  • 16:10
    Изковани в огъня: Хусарската сабя
  • 17:10
    Дървосекачите: Завръщане: Стоманен възел
Пълна програма
  • Сега
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 28 еп.
  • 15:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 16:30
    Истории от музея
  • 17:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • Сега
    "Конни"
  • 15:20
    "Рейнбоу Руби"
  • 15:45
    "Кайю"
  • 16:05
    "Дот"
Пълна програма
  • Сега
    "Светски новини"
  • 15:30
    "Социална мрежа"
  • 16:00
    НОВИНИ
  • 16:10
    "Социална мрежа"
Пълна програма
  • Сега
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Реставрация" - игрален филм, Великобритания / САЩ, с Робърт Дауни Джуниър, Сам Нийл.
  • 16:20
    "Изкупление" - игрален филм, копродукция с Кира Найтли, Джеймс МакАвой.
  • 18:20
    "Бойна звезда "Галактика", първа част - игрален филм, САЩ, с Едуард Джейс Олмос, Мери Макдонъл.
  • 19:50
    "Бойна звезда "Галактика", втора част - игрален филм, САЩ, с Едуард Джейс Олмос, Мери Макдонъл.
Пълна програма
  • Сега
    Ти ли си избраният?
  • 16:00
    Фактор страх
  • 17:00
    М е за Музика
  • 18:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • Сега
    MTV Rewind: 2014
  • 16:30
    DJ Khaled: The Ride
  • 17:00
    The 50 Biggest Hits of 2019...
  • 20:00
    MTV Rewind: 2015
Пълна програма
  • Сега
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • Сега
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 10
  • 15:35
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 3
  • 16:00
    Ветеринар в пустошта, сезон 1, еп. 3
  • 16:50
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Спасителен отряд в ада, еп. 5
  • 16:00
    Мръсна работа, еп. 3
  • 17:05
    Тайнствени досиета 2, еп. 8
  • 17:40
    Геният, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Тайните на зоопарка, еп. 5
  • 15:25
    Тайните на зоопарка, еп. 6
  • 16:15
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 17:00
    Животински боен клуб, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Хокей на лед: ЦСКА Москва - Салават Юлаев, мач от Континенталната хокейна лига /п/
  • 16:00
    Баскетбол: УНИКС - Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Нотингам Форест - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Мъжко / Женско"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:35
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
Пълна програма
  • Сега
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • Сега
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 16:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • Сега
    Франция, Лига 1: Нант - Сент Етиен
  • 17:00
    Франция, Лига 1: Олимпик Марсилия - Олимпик Лион
  • 19:00
    Франция, Лига 1 - обзор на 13.кръг
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • Сега
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 15:20
    "Бялата гвардия"
  • 16:50
    "Изкуственият отбор"
  • 19:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • Сега
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
Пълна програма
  • Сега
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 16:10
    Класическа музика
  • 16:30
    Нови хоризонти /повторение /
  • 17:30
    Новини /на живо/
Пълна програма
  • Сега
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • Сега
    Пазарджик посреща Барселона - концерт
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
  • 16:40
    Исторически календар
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • Сега
    Кажете ДА на булчинската рокля: Ланкашър: Повече от рокля
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 5
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 15
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Ейнджъл и Чарити
Пълна програма
  • Сега
    Пътешествия из райската земя: Водопадите в България - Стара планина, част 1
  • 15:30
    Магията на Китай - Да бдим над терасите
  • 16:00
    Виж България - Копривщица, градът музей
  • 16:30
    Виж България - Дупница, градът на фармацията
Пълна програма
  • Сега
    Изгубеното злато (Series 1): Изгубените сандъци със злато на Кочис (Episode 1)
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Изграждане на ваканционна къща сред клоните на секвоя в Калифорния (Episode 7)
  • 17:00
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Гренадини, Италия, Флорида Кийс и Хамптънс (Episode 3)
  • 17:30
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Тайланд, Лагуна Бийч, Вашингтон и Обединеното кралство (Episode 4)
Пълна програма
  • Сега
    Изгубеното злато (Series 1): Изгубените сандъци със злато на Кочис (Episode 1)
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Изграждане на ваканционна къща сред клоните на секвоя в Калифорния (Episode 7)
  • 17:00
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Гренадини, Италия, Флорида Кийс и Хамптънс (Episode 3)
  • 17:30
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Тайланд, Лагуна Бийч, Вашингтон и Обединеното кралство (Episode 4)
Пълна програма
  • Сега
    Евтиното е скъпо, САЩ, комедия, 1986
  • 16:40
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
  • 18:40
    Раждането на лъжата, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 2009
  • 20:15
    Любимците на Америка, САЩ, комедия/романтичен, 2001
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Супер храни с Джейми, еп. 6
  • 16:00
    Сладкишите на Франсишко Морейра, еп. 13
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 7
  • 17:00
    Тайните на леля Кати, еп. 19
Пълна програма
  • Сега
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • Сега
    Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
Пълна програма
  • Сега
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 9
  • 16:10
    Престъпления от класа, еп. 6
  • 17:10
    Кости - втори сезон, еп. 21
  • 18:05
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • Сега
    FASHION DESTINATION
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    FASHION DESTINATION
  • 15:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Царе на аукциона" - 11 еп.
  • 15:20
    "Уличен патрул" - 12 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди" -197 и 198 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 8 и 9 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Телепазар
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    ч.- Телепазар
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Рыбалка сегодня XL
  • 15:35
    Фотоохота с Евгением Полонским
  • 16:05
    Трофеи
  • 16:30
    Прикладная ихтиология
Пълна програма
  • Сега
    "Мандела: Дългият път към свободата" - биографичен филм с уч. на Идрис Елба, Наоми Харис, Тони Кгороге, Риад Муса, Золани Мкива, Линдиуе Матсикиза, Дион Лоц, Тери Пето и др.
  • 17:00
    "Стари кучета" - комедия с уч. на Джон Траволта, Робин Уилямс, Кели Престън, Мат Дилън, Рита Уилсън, Сет Грийн, Бърни Мак, Лори Луглин, Ан- Маргрет, Ейми Седарис и и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
Пълна програма
  • Сега
    Finding Bigfoot: Heart Of Squatchness
  • 16:00
    Finding Bigfoot: Super Yooper Sasquatch
  • 16:45
    Deadliest Catch: Exit Wounds
  • 17:30
    Treehouse Masters: Canopy Island Camp
Пълна програма
  • Сега
    Голямата хапка на Гай (Series 17): Глад за кажунска кухня (Episode 10)
  • 15:25
    Голямата хапка на Гай (Series 17): Семейство Фири край масата (Episode 11)
  • 15:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 3): Къде се намира Любек? (Episode 7)
  • 16:40
    Кухнята (Series 5): Ранна пролет (Episode 10)
Пълна програма
  • Сега
    Геймърки
  • 15:35
    Братовчеди завинаги
  • 15:55
    Опасния Хенри
  • 16:20
    Опасния Хенри
Пълна програма
  • Сега
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвъртфинали, директно
  • 20:00
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвъртфинали
  • 20:40
    Новини
  • 20:45
    Снукър: Открито първенство на Северна Ирландия, четвъртфинали, директно
Пълна програма
  • Сега
    "Търсач на удоволствия", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 16:00
    "Големите малки лъжи II, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 16:50
    "Големите малки лъжи II, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 17:40
    "Филми и звезди ХІ, 46 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    PJ Masks
  • 15:30
    T.O.T.S.
  • 16:00
    Mickey & The Roadster Racers
  • 16:30
    Vampirina
Пълна програма
  • Сега
    Геймърки
  • 15:35
    Братовчеди завинаги
  • 15:55
    Опасния Хенри
  • 16:20
    Опасния Хенри
Пълна програма
  • Сега
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • Сега
    Смъртоносни връзки: Хищник или плячка
  • 16:10
    Предателства: Предадената Бент
  • 17:05
    Зли мащехи: На прицел
  • 18:00
    Зли мащехи: Кошмарната детегледачка
Пълна програма
  • Сега
    The Burning Issue: Football
  • 15:20
    Football Stars: Schweinsteiger
  • 15:50
    Top: Freesports Air
  • 16:15
    Special: Felix Baumgartner
Пълна програма
  • Сега
    Hook N' Look
  • 15:20
    Hook N' Look
  • 15:45
    The Gunfather
  • 16:05
    The Gunfather
Пълна програма
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувай, Бърди!
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сан Буритос
  • 16:10
    Изковани в огъня: Хусарската сабя
  • 17:10
    Дървосекачите: Завръщане: Стоманен възел
Пълна програма
  • Сега
    Мръсна работа, еп. 3
  • 16:05
    Тайнствени досиета 2, еп. 8
  • 16:40
    Геният, еп. 1
  • 18:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.11
  • 16:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.3 еп.3
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • Сега
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 7, криминален, Полша, 2017
  • 16:05
    Тоталкар; сезон 1, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:35
    Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:10
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 17, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • Сега
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 15:55
    Царство; сезон 4, епизод 4, драма, фантастика, САЩ, 2017
  • 16:50
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 4, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 17:55
    Фенката; сезон 1, епизод 43, романтичен, комедия, САЩ, 2017
Пълна програма
  • Сега
    Ловец на убийства: Когато музиката спре
  • 16:00
    Първите 48 часа: Уцелен войник/Кървава вендета
  • 17:00
    Часовете преди убийство: Откачен и смъртоносен
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Масовото убийство в Хънгърфорд
Пълна програма
  • Сега
    Как да губиш приятели и да дразниш хората
  • 15:30
    Убиецът на шанса
  • 17:30
    Нормално
  • 19:30
    Специални отношения
Пълна програма
  • Сега
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 16:05
    Т/с "Котовский", 8 с
  • 17:00
    Новости
  • 17:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • Сега
    Ridiculousness
  • 15:30
    Ridiculousness
  • 16:00
    Punk'd
  • 16:25
    Punk'd
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Нао Хибино - Михаела Бузарнеску (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 15:30
    Тенис: Масаки Дои - Вероника Кудерметова (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 17:10
    Футбол: Бетис - Севиля (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 19:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • Сега
    Говори България - повторение
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • Сега
    LOW COST - PARIS
  • 15:30
    LOW COST - PRAGUE
  • 16:00
    TRACK RIDER - MALAYSIA
  • 17:00
    KUNG FU KITCHEN - KUNG FU TEA (HANGZHOU, CHINA)
Пълна програма
  • Сега
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
Пълна програма
  • Сега
    World of X Games
  • 16:00
    It's not only about Waves
  • 16:20
    Vans Duct Tape 2019
  • 16:30
    ORB
Пълна програма
  • Сега
    Уличният ветеринар (Series 1): 111 (Episode 11)
  • 15:20
    Уличният ветеринар (Series 1): 112 (Episode 12)
  • 15:50
    Дивата Австралия (Series 2): Пожар (Episode 2)
  • 16:30
    Природният свят - Японски макаци
Пълна програма
  • Сега
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 17:00
    Българско документално кино
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "На ринга" - спортно предаване
Пълна програма
  • Сега
    Norma by Bellini - Opera royal de Wallonie-Liege
  • 16:25
    InterMezzo
  • 17:30
    Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pages
  • 19:00
    Federico Segun Lorca by Eva Yerbabuena
Пълна програма
  • Сега
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 34-и епизод /п/
  • 16:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, директно
  • 17:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за efbet Лига (2019-20), 16-и епизод /п/
  • 18:00
    Футбол: Берое - Арда, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Атлетико /М/ - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 16:00
    Тенис: Винъс Уилямс - Лорън Дейвис (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier - повторение)
  • 18:00
    Футбол: Валенсия - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение).
  • 20:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Норич Сити - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
  • 16:00
    Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 18:30
    Волейбол: Добруджа - Хебър, мач от Суперлигата, директно
Пълна програма
  • Сега
    Смъртоносни връзки: Хищник или плячка
  • 16:10
    Предателства: Предадената Бент
  • 17:05
    Зли мащехи: На прицел
  • 18:00
    Зли мащехи: Кошмарната детегледачка
Пълна програма
  • Сега
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
  • 17:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 18:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • Сега
    "Тя", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Спайк Джоунс, с Хоакин Финикс, Ейми Адамс, Руни Мара, Оливия Уайлд, Крис Прат, [12+]
  • 16:40
    "Цар Лъв", анимация, САЩ, 1994; реж. Роджър Олърс, Роб Минкоф, [0+]
  • 18:10
    "Коледно бягство", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Брадли Уолш, с Маги Лоусън, Бренън Елиът, Арт Хиндъл, Трейси Хойт, Мерседес Де Ла Серда, [12+]
  • 19:35
    "Младият Шелдън ІІI, 1 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Спийд рейсър", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Лари Уашовски, Анди Уашовски, с Емил Хърш, Кристина Ричи, Сюзан Сарандън, Матю Фокс, Джон Гудман, [7+]
  • 16:50
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
  • 19:40
    "Под станция "Темпъл" I, 7 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Шариф Корвър, с Марк Стронг, Карис Ван Хоутен, Даниъл Мейс, Тоби Кинг Бакаре, Катрин МакКормак, [15+]
  • 20:25
    "Магьосниците І, 6 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Джон Скот, с Джейсън Ралф, Стела Мийв, Оливия Тейлър Дъдли, Хейл Епълман, Арджун Гупта, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Хаховците от Желен (образователен филм за еко туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Страсти по Йоан (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • Сега
    Peppa Pig
  • 15:20
    Топ Кадети
  • 15:50
    Пес Патрул
  • 16:20
    Пес Патрул
Пълна програма
  • Сега
    Ресторантът, сезон 1, еп. 5, Швеция, исторически/драма 2017
  • 15:40
    Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма 2017
  • 16:40
    Ресторантът, сезон 1, еп. 7, Швеция, исторически/драма 2017
  • 17:40
    Ресторантът, сезон 1, еп. 8, Швеция, исторически/драма 2017
Пълна програма
  • Сега
    Завръщането на Томи Трикър Семеен Канада 1993
  • 16:10
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 17:35
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 19:00
    Симон и ловците на сънища Семеен Канада 1990
Пълна програма
  • Сега
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 15:50
    Нова Година Драма Великобритания 1989
  • 17:20
    Да станеш Редууд Драма Канада 2012
  • 19:00
    Кристалната река Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • Сега
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 15:20
    Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
  • 16:50
    Ограбеният крадец Екшън, Комедия Хонконг 2006
  • 18:55
    Куче-ченге Приключенски, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • Сега
    Live Recap Swoop FAI World Championships 2019
  • 15:50
    Enduro GP S19
  • 16:25
    Gearing Up
  • 17:00
    Live Recap FIM X-Trial World Championship 2019
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Полуфинална среща от световното първенство за юноши до 17 г.
  • 16:00
    Футбол: България - Парагвай - приятелска среща
  • 17:50
    Футбол: България - Полша - квалификационна среща за европейско първенство за младежи пряко предаване от ст. "Славия"
  • 20:00
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
Пълна програма
  • Сега
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
  • 17:05
    Европейски маршрути
Пълна програма
  • Сега
    Moto GP: Втора тренировка за Голямата награда на Валенсия Втора тренировка за Голямата награда на Валенсия
  • 16:00
    ATP Nitto Finals: Лондон
  • 18:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 18:30
    Nascar Cup Series: Състезание в Аризона
Пълна програма
  • Сега
    Голф: Nedbank Golf Challenge hosted by Gary Player Европейски тур
  • 16:00
    Евролига: "Лари Браун" Документален филм
  • 16:30
    "Светът на голфа"
  • 17:30
    "Удар със стик"
Пълна програма
  • Сега
    БарсаТВ: Барселона - Аякс Четвърта среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г.
  • 16:00
    Шампионска лига: Зенит - Лайпциг Четвърта среща от груповата фаза
  • 18:00
    Серия А: Ювентус - Милан
  • 20:00
    "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
Пълна програма
  • Сега
    Ла Лига: Барселона - Селта
  • 16:00
    Ла Лига: Ейбар - Реал Мадрид
  • 18:00
    Ла Лига: Обзор 13 кръг Обзор
  • 19:00
    "Ла Лига на 90: "Хорхе Валдано"
Пълна програма
  • Сега
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова
  • 16:00
    ТВ пазар
  • 16:20
    Киносалон БСТВ: "Анна от 6 до 18" (1994 г.), Русия
  • 17:55
    "Холивудски знаменитости"
Пълна програма
  • Сега
    "СЕГОДНЯ"
  • 15:30
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 16:05
    "СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ"
  • 17:00
    "ЖДИ МЕНЯ"
Пълна програма
  • Сега
    Mont Blanc Murder
  • 16:05
    Trapped
  • 17:35
    Closed Circuit
  • 19:05
    Executive Orders
Пълна програма
  • Сега
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 159
  • 16:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 16:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 68
  • 17:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 41
Пълна програма
  • Сега
    БЕЗДНА серия 8
  • 16:00
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 121
  • 16:46
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 122
  • 17:30
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 282
Пълна програма
  • Сега
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 194
  • 15:45
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 195
  • 16:30
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 35
  • 16:55
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 36
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 15:15
Под наблюдение - втори сезон , еп. 9
Viasat Explorer 15:25
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 7
e-kids 15:30
Бакуган - анимационен сериал
Viasat Nature 15:35
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 15:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма 2017

Всички предавания

Спорт

Film Plus 15:30
Тенис: Масаки Дои - Вероника Кудерметова (Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима; WTA International - II полуфинал, повторение)
BNT 3 16:00
Футбол: България - Парагвай - приятелска среща
Diema Sport 16:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, директно
Diema Sport 2 16:00
Футбол: Челси - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 2 16:00
Олимпийски игри: "Лека атлетика в Северна Корея"

Всички предавания

Филми

БНТ 15:15
Гимназия "Черна дупка" тв филм
FilmBox Plus 15:20
Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
EPIC Drama 15:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма 2017
Cinemax 15:50
"Табу в Техеран", драма, Германия, 2017; реж. Али Зоозанде, с Елмира Рафизадех, Захра Амир Ебрахими, Араш Маранди, Билал Ясар, Негар Мона Ализадех, [15+]
FilmBox Extra 15:50
Нова Година Драма Великобритания 1989

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}