ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Завръщане от Рим тв филм /5, последна серия/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 15:00
    Предаване за хора с увреден слух
Пълна програма
  • Сега
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.53
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.6, еп.3
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.4 еп.7
Пълна програма
  • Сега
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 3
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 15:00
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • Сега
    Канбе стратегът - исторически сериал
  • 14:15
    Телепазарен прозорец
  • 14:30
    Операция История- предаване с Росен Петров /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • Сега
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • Сега
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:15
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:15
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 16:10
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • Сега
    Брегът на акулите: Shark Bite Beach
  • 13:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Питбул срещу гърмяща змия
  • 14:40
    Разкритите престъпления: Животно-престъпник
  • 15:08
    Как го правят животните: Летящите назад птици и отвратителните морски създания
Пълна програма
  • Сега
    "Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
  • 13:25
    Интервютата на "Неделник"
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • Сега
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • Сега
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    60 минути за култура /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:00
    До Европа и напред /п/
  • 15:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/
Пълна програма
  • Сега
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 13:30
    The Tom and Jerry Show
  • 13:36
    The Tom and Jerry Show
  • 13:43
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • Сега
    "Извънредно решение" - екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Стюарт Беърд, в ролите: Стивън Сегал, Кърт Ръсел, Джон Легуизамо, Хали Бери, Джо Мортън, Оливър Плат и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.8 еп.11
  • 16:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2 еп.5
  • 17:00
    "Готъм" - сериал, с.3 еп.17
Пълна програма
  • Сега
    "Легендата за Херкулес" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Рени Харлин, в ролите: Келън Лъц, Геа Вайс, Скот Адкинс, Роксан Маккий, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Димитър Дойчинов и др.
  • 15:00
    "Отмъщението на сестрите" - трилър (тв филм, Канада, 2013), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Брук Бърнс, Тим Розон, Ашли Джоунс, Ребека Амзалаг и др.
  • 16:45
    "Коледата на Денис Белята" - фентъзи, комедия, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Рон Оливър, в ролите: Максуел Котън, Робърт Уагнър, Луиз Флечър, Айзък Дърнфорд и др.
  • 18:30
    Телепазар
Пълна програма
  • Сега
    "Кухня" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Дивата Нина" - сериал
  • 16:30
    "На гости на третата планета" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Италианската булка" - сериал, еп. 35
  • 14:15
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.4 еп.25
  • 15:45
    "Истински истории" - документално риалити
  • 16:45
    Телепазар
Пълна програма
  • Сега
    Юникити
  • 13:25
    Юникити
  • 13:40
    Островът на летния лагер
  • 13:50
    Островът на летния лагер
Пълна програма
  • Сега
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 14:20
    "Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
  • 16:15
    "В синевата", романтична драма, Холандия, 2017; реж. Яп Ван Хойсден, с Мария Краакман, Богдан Янсу, Елис Ван Ден Бринк, Лайн Пилет, Патрик Вервурен, [15+]
  • 18:00
    "Хлапе като Джейк", драма, САЩ, 2018; реж. Сайлас Хауърд, с Клеър Дейнс, Джим Парсънс, Октавия Спенсър, Прийанка Чопра, Ан Дауд, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Изчезването на Сидни Хол", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Шон Кристенсън, с Логан Лерман, Ел Фанинг, Кайл Чандлър, Мишел Монаган, Блейк Дженър, [15+]
  • 14:20
    "Приключенията на барон Мюнхаузен", фентъзи - комедия, Великобритания, 1988; реж. Тери Джилиъм, с Джон Невил, Ерик Айдъл, Сара Поли, Оливър Рийд, Ума Търман, [12+]
  • 16:25
    "Убиец под прицел", криминална комедия, САЩ, 1997; реж. Джордж Армитидж, с Джон Кюсак, Мини Драйвър, Алън Аркин, Дан Акройд, Джоан Кюсак, [15+]
  • 18:10
    "Любов след любовта", драма, САЩ, 2017; реж. Ръсел Харбо, с Анди МакДауъл, Крис О’Дауд, Джеймс Адомиан, Джулиет Райлънс, Гарет Уилямс, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
Пълна програма
  • Сега
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 14:00
    "Кулинарното училище на Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 14:30
    "Да сготвим с Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 15:00
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 1
Пълна програма
  • Сега
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10
  • 15:00
    "Среднощен ездач" - сериал
  • 16:00
    "Питайте Джим" - сериал, сезон 3, 2 епизода
Пълна програма
  • Сега
    Да продадеш колата си: AM General Humvee от 1992
  • 14:00
    Ловци на трофеи: Да не остане и камък непреобърнат
  • 15:00
    Ловци на трофеи: Семейство
  • 16:00
    Ловци на трофеи: История и потекло
Пълна програма
  • Сега
    Космически сблъсъци: Слънчеви системи
  • 13:50
    Човекът срещу Вселената: Как да убиеш астероид
  • 14:38
    Как са го направили?: Емпайър Стейт Билдинг/Добив на мед
  • 15:02
    Фабрика за храна: САЩ: Чуден сос
Пълна програма
  • Сега
    Наследниците 2
  • 14:00
    Не бях аз
  • 14:30
    Не бях аз
  • 15:00
    Доктори на Супергерои
Пълна програма
  • Сега
    "Изглежда супер"
  • 13:40
    "Когато порасна"
  • 13:50
    "Когато порасна"
  • 14:00
    "За играчките"
Пълна програма
  • Сега
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Семейство Робинзон - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 14:15
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 15:15
    Новини
  • 15:30
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • Сега
    Екология
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени, директно
  • 13:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
  • 14:50
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
  • 19:15
    Фехтовка: Световно първенство в Будапеща, директно
Пълна програма
  • Сега
    Лека атлетика: Европейско първенство до 20 години в Швеция, втори ден, директно
  • 15:00
    Фехтовка: Световно първенство в Будапеща
  • 16:30
    Лека атлетика: Европейско първенство до 20 години в Швеция, втори ден, директно
  • 21:45
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 8
  • 13:30
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
  • 14:15
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 7
  • 14:35
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    Liquid Edge
  • 13:40
    Rumble & Hum
  • 14:30
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 15:20
    X Games - Austin
Пълна програма
  • Сега
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Шедьоври от битпазара (Series 6): Роми срещу джентълмени (Episode 2)
  • 13:40
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 6): Артистична вила и къща с плочки (Episode 3)
  • 14:30
    Мега бърлоги (Series 1): Хол с късмет (Episode 2)
  • 14:55
    Мега бърлоги (Series 1): Вдън земя (Episode 3)
Пълна програма
  • Сега
    В името на народа, еп. 8
  • 13:20
    Уил и Грейс - десети сезон, еп. 13
  • 13:45
    Уил и Грейс - десети сезон, еп. 14
  • 14:15
    Големи срещу малки: Кулинарен сблъсък - втори сезон, еп. 19
Пълна програма
  • Сега
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 17
  • 14:05
    Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 11
  • 14:55
    Капитан Шериф, еп. 4
  • 16:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    "Джули и Джулия", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Нора Ефрън, с Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина, Линда Емънд, [12+]
  • 15:20
    "Добре дошли в Труйи", комедия, Франция, 2018; реж. Ан Депетрини, с Беронжер Криеф, Грегори Фитуси, Марилу Бери, Патрик Шене, Ан Депетрини, [12+]
  • 16:50
    "От другата страна II, 7 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Ник Пицолато, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 17:40
    "От другата страна II, 8 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Даниъл Сакхайм, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Децата на кралица Виктория, сезон 1, еп. 3
  • 13:20
    Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 1
  • 14:25
    Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 2
  • 15:30
    Тайните на шестте съпруги, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Щастието е топло лазерно оръжие
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Л. Рон Юпииър
Пълна програма
  • Сега
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 2 еп.
  • 13:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 14:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 15:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 18 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Герои на града"
  • 13:40
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 14:00
    "Строубъри Шорткейк"
  • 14:45
    "Зоопаркът на Сузи"
Пълна програма
  • Сега
    Парламентът на живо
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Топ Шоп
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • Сега
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Дъщерята на шефа" - игрален филм с Аштън Къчър, Тара Рийд.
  • 14:20
    "Блус брадърс 2000" - игрален филм с Дан Акройд, Джон Гудмън.
  • 16:25
    "Кралят на скорпионите 3: Изкуплението" - игрален филм с Дейв Батиста, Бостин Кристофър.
  • 18:10
    "Майор Пейн" - приключенски / семеен филм с Деймън Уейънс, Майкъл Айрънсайд.
Пълна програма
  • Сега
    М е за Музика
  • 14:00
    Екс он дъ бийч
  • 14:30
    Екс он дъ бийч
  • 15:00
    Ти ли си избраният?
Пълна програма
  • Сега
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 13:30
    Isle Of MTV: Malta 2017 Highlights
  • 14:15
    Rudimental Live @ V Festival 2017
  • 14:35
    Sigma: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • Сега
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • Сега
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 1
  • 13:30
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 2
  • 14:25
    Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 2
  • 15:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 7, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 14:00
    Арестувани зад граница, еп. 3
  • 15:00
    Арестувани зад граница, еп. 6
  • 16:00
    Истината за…, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Светът на хищниците, еп. 1
  • 13:50
    Крокодилски бойни полета, еп. 1
  • 14:40
    Езерни убийци, еп. 1
  • 15:30
    Най-смъртоносните животни в света: Яростта на акулите, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Бордо - Монпелие, мач от френската Лига 1 /п/
  • 14:00
    Футбол: Страсбург - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип /п/
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • Сега
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Промо" - новите хитове
  • 14:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • Сега
    "Промо" - новите хитове
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 14:10
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • Сега
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 13:35
    "Мама" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:15
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Футбол, Купа на африканските нации: четвърти 1/4-финал
  • 15:00
    Футбол, Купа на африканските нации: полуфинал 1
  • 17:00
    Футбол, Купа на африканските нации: полуфинал 2
  • 19:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • Сега
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 17:00
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 14:00
    "Утрото на Русия"
  • 19:00
    Вести
  • 19:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • Сега
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • Сега
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение /
Пълна програма
  • Сега
    Гинес ръгби клуб
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • Сега
    Die Tom und Jerry Show
  • 13:45
    Die Tom und Jerry Show
  • 14:15
    5 Freunde - Fur alle Falle
  • 14:40
    Angelo!
Пълна програма
  • Сега
    Човек за човека - игрален филм
  • 15:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • Сега
    Бъди срещу Дъф: Епизод 3
  • 14:00
    Най-добрият ремонт: Ремонт на къща-лодка
  • 15:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Лилав еднорог
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Епизод 3
Пълна програма
  • Сега
    Варна
  • 13:30
    Сезони
  • 14:00
    Вива история - Битката при Онгъла
  • 14:30
    WWF - Клек във Витоша
Пълна програма
  • Сега
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 4): Акадиана - кейджънската провинция (Episode 5)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 4): Нешвил (Episode 6)
  • 14:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Форт в гората (Episode 6)
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Откривателска къща сред клоните на дърветата в Масачузетс (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 4): Акадиана - кейджънската провинция (Episode 5)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 4): Нешвил (Episode 6)
  • 14:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Форт в гората (Episode 6)
  • 15:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 3): Откривателска къща сред клоните на дърветата в Масачузетс (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    Приключенията на Тинтин: Тайната на еднорога, САЩ, Нова Зеландия, Анимация/екшън/приключенски, 2011
  • 15:00
    Завръщане в бъдещето I, САЩ, Приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
  • 16:55
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
  • 18:40
    Лъжльото, САЩ, комедия, 1997
Пълна програма
  • Сега
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Храна и напитки, еп. 5
  • 13:30
    Храна и напитки, еп. 6
  • 14:00
    Уикенд по мъжки, еп. 3
  • 14:30
    Австралийското приключение на Джими, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 16:00
    Познайте годината!
  • 17:00
    Попзвезди!
Пълна програма
  • Сега
    Горещи тела Комедия, Ужаси, Романтичен 2013
  • 14:11
    Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
Пълна програма
  • Сега
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Голо оръжие - игрален филм, еп. 1
  • 13:30
    Врагът сред нас, еп. 10
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 23
  • 15:15
    Макгайвър - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • Сега
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:25
    F-PEOPLE
  • 13:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Лов на неизрядни платци" - 26 и 1 еп.
  • 14:05
    "Студио за татуировки" - 10 еп.
  • 14:55
    "Царе на аукциона" - 11 еп.
  • 15:20
    "Майстори на сделките" - 44 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Централни обедни Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
  • 13:45
    Телестар
Пълна програма
  • Сега
    Рыбалка в России
  • 13:30
    Азбука поплавочной ловли с Александром Дунаевым
  • 13:55
    Охота и рыбалка в...
  • 14:25
    Охота в Удмуртии
Пълна програма
  • Сега
    "Среднощен маскарад" - романтична драма с уч. на уч. на Отъм Рийзър, Кристофър Ръсел, Хелън Колиандър, Ричард Бърги и др.
  • 14:30
    "Венчален шок" - романтична комедия с уч. на Джон Ларокет, Карън Валънтайн, Френч Стюарт, Марина Блек, Кели Овъртън, Джейми Рей Нюман, Себастиан Тилинджър и др.
  • 16:30
    "Правилата на играта" - трилър с уч. на Ръсел Кроу, Бен Афлек, Рейчъл МакАдамс, Робин Райт, Джейсън Бейтман, Джеф Даниълс, Вайола Дейвис и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • Сега
    Finding Bigfoot: Virgin Sasquatch
  • 13:45
    Kitchen Boss: Buddy's Dream Meal
  • 14:10
    Kitchen Boss: Stuffed Stuff
  • 14:30
    Alien Encounters: The Offspring
Пълна програма
  • Сега
    Гражданка в ранчото (Series 18): Трошливата бисквитка (Episode 1)
  • 13:20
    Режи! (Series 17): Зрелищен цирк (Episode 10)
  • 14:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Динамични ястия (Episode 12)
  • 14:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 14): Храна от бряг до бряг (Episode 13)
Пълна програма
  • Сега
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени, директно
  • 13:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
  • 14:50
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап, директно
  • 19:15
    Фехтовка: Световно първенство в Будапеща, директно
Пълна програма
  • Сега
    "Джули и Джулия", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Нора Ефрън, с Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина, Линда Емънд, [12+]
  • 15:20
    "Добре дошли в Труйи", комедия, Франция, 2018; реж. Ан Депетрини, с Беронжер Криеф, Грегори Фитуси, Марилу Бери, Патрик Шене, Ан Депетрини, [12+]
  • 16:50
    "От другата страна II, 7 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Ник Пицолато, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 17:40
    "От другата страна II, 8 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2019; реж. Даниъл Сакхайм, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    Mickey & The Roadster Racers
  • 13:20
    Mickey & The Roadster Racers
  • 13:40
    Mickey & The Roadster Racers
  • 14:00
    Fancy Nancy Clancy
Пълна програма
  • Сега
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
Пълна програма
  • Сега
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • Сега
    Grave Secrets: Beyond The Grave
  • 13:25
    Gone: Paradise Lost
  • 14:20
    Nightmare Next Door: Murder on the Menu
  • 15:15
    Nightmare Next Door: Taste of Murder
Пълна програма
  • Сега
    Top: Premier League Faq's
  • 13:35
    Dream Teams: Premier League
  • 14:05
    Top: Africans in EPL
  • 14:30
    Top: Football Transfers
Пълна програма
  • Сега
    Fight To Survive
  • 13:30
    Survival Science
  • 13:50
    Survival Science
  • 14:15
    Wardens
Пълна програма
  • Сега
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 13:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Щастието е топло лазерно оръжие
  • 14:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
  • 14:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Л. Рон Юпииър
Пълна програма
  • Сега
    Арестувани зад граница, еп. 3
  • 14:00
    Арестувани зад граница, еп. 6
  • 15:00
    Истината за…, еп. 2
  • 16:00
    Изследовател, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.53
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.6, еп.3
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.4 еп.7
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 15:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 13:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 14:35
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 15:35
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • Сега
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 1
  • 13:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 14:10
    Какво е нужно за убийство: Масово убийство в Ню Орлиънс
  • 14:40
    Какво е нужно за убийство: Убиеца от веригата за бързо хранене
Пълна програма
  • Сега
    Свенгали
  • 13:40
    Американска басня
  • 15:35
    Златни години
  • 17:30
    Последно убежище
Пълна програма
  • Сега
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
Пълна програма
  • Сега
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
Пълна програма
  • Сега
    Hot Ebony Chick Demands A Hard Fuck (18+)
  • 13:38
    Horny & Dangerous: Conjugal Visit (18+)
  • 14:00
    Groom Bangs The Bridesmaid (18+)
  • 14:25
    Petite Pussy Cute Ass Babe Casting (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Белинда Бенчич - София Кенин (Mallorka Open, Майорка; WTA International - финал, повторение)
  • 13:40
    Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International)
  • 22:30
    Футбол: Реал /М/ - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
Пълна програма
  • Сега
    Ultimate Taekwondo
  • 20:00
    World Grand Prix Fight TNA, 1/4th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 19.07.2019 - LIVE
  • 22:30
    WUSHU Championship
  • 22:40
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • Сега
    Sipping Jetstreams
  • 14:00
    New Pollution
  • 14:30
    Custom 3
  • 14:45
    Custom 3
Пълна програма
  • Сега
    Бездомни кучета със супер потенциал (Series 1): Небесен аромат (Episode 2)
  • 14:00
    Великото преселение (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 14:45
    Спасители на котки (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 15:30
    Галапагос (Series 1): Еволюция (Episode 3)
Пълна програма
  • Сега
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
  • 14:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
Пълна програма
  • Сега
    InterMezzo
  • 13:30
    Tugan Sokhiev and the Orchestre national du Capitole de Toulouse : Berlioz's Requiem
  • 15:00
    Ermonela Jaho and Charles Castronovo - Paris Mezzo Festival
  • 16:40
    InterMezzo
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Левски - Ружомберок, мач реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
  • 15:00
    Футбол: Арда - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
  • 17:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2019-20), 1-ви епизод /п/
  • 17:30
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига (2019-20), 1-ви епизод /п/
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Алавес - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International)
  • 22:30
    Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 19-и епизод /п/
  • 14:00
    Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
  • 16:00
    Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
  • 18:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Пълна програма
  • Сега
    Гробовни тайни: От гроба
  • 13:25
    Потънали вдън земя: Изгубеният рай
  • 14:20
    Кошмарни съседи: Убийство в менюто
  • 15:15
    Кошмарни съседи: Вкусът на убийството
Пълна програма
  • Сега
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    "Майсторски клас"
Пълна програма
  • Сега
    "Нюзрум ІІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Алън Пол, с Джеф Даниълс, Емили Мортимър, Сам Уотърсън, Алисън Пил, Дев Пател, Джон Галахър - младши, Оливиа Мун, [12+]
  • 14:00
    "Коледа в двореца", романтика, САЩ, 2018; реж. Питър Хюит, с Мерит Патерсън, Андрю Купър, Бритъни Бристоу, Индия Фаулър, Никълъс Банкс, [12+]
  • 15:25
    "Рио 2", анимация, САЩ, 2014; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 17:05
    "Анджи Трайбека ІV, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Бренън Шроф, с Рашида Джоунс, Джер Бърнс, Андре Вермюлен, Дион Коул, Хейс МакАртър, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Сексът и градът VІ, 4 еп. - Многословието", комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Франкъл, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 13:30
    "Розуел, Ню Мексико I, 13 еп.", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Тим Андрю, Джули Плек, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 14:15
    "Криптон II, 1 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Ан Огбомо, Аарън Пиер, [12+]
  • 15:00
    "Тъмна дарба", фантастика - трилър, САЩ, 2018; реж. Дженифър Ю Нелсън, с Амандла Стенбърг, Манди Мур, Гуендолин Кристи, Брадли Уитфорд, Харис Дикинсън, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Иван, талантът и децата. Иван Яхнаджиев (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за еко туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • Сега
    Ръсти Ривитс
  • 13:40
    Рибки Гупи
  • 14:05
    Зак и Квак
  • 14:20
    Топ Кадети
Пълна програма
  • Сега
    Ендевър, сезон 5, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 13:25
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
  • 14:05
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 1, Канада, военен, 2015
  • 14:50
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 2, Канада, военен, 2015
Пълна програма
  • Сега
    Даниел и суперкучетата Семеен Канада 2004
  • 13:35
    Етиен! Комедия, Арт САЩ 2009
  • 15:00
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 16:20
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
Пълна програма
  • Сега
    Преди да кажеш "Да" Комедия, Драма САЩ 2009
  • 13:25
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
  • 15:20
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 17:00
    Професор по неволя Комедия, Романтичен САЩ 2014
Пълна програма
  • Сега
    Даниел и суперкучетата Семеен Канада 2004
  • 14:10
    Коко Биографичен Франция 2008
  • 15:45
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 17:20
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
Пълна програма
  • Сега
    The American Side
  • 13:20
    Bye Bye Blackbird
  • 15:00
    Jack Irish
  • 16:00
    Joy Division
Пълна програма
  • Сега
    Live Recap SLS World Tour 2019
  • 13:30
    Live Recap FISE World Series 2019
  • 15:00
    G Series Ice Race 2019
  • 15:30
    Action Sports World S19
Пълна програма
  • Сега
    Европейски игри Минск 2019, Плажен футбол: Испания - Португалия - финал
  • 14:25
    Спортни новини
  • 14:35
    Отдел "Фалшива самоличност" сериен филм /9 епизод/ /п/
  • 15:30
    Европейски игри Минск 2019: Карате
Пълна програма
  • Сега
    До Европа и напред /п/
  • 13:30
    Бразди /п/
  • 14:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 15:00
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл /п/
Пълна програма
  • Сега
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Мач за трето място
  • 14:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Финал
  • 16:40
    Конна езда "Светът на ездата", магазинно предаване
  • 17:10
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Сърбия - България
Пълна програма
  • Сега
    Голф: Европейски тур The Open
  • 22:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 23:00
    ММА: Класика от UFC Рашад Еванс - Лиото Мачида
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Сампдория
  • 14:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - СПАЛ
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Аталанта - Наполи
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Милан
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Алавес
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Ейбар
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Севиля
  • 18:00
    Футбол: Копа Судамерикана Архентинос Хуниорс - Колон , осминафинал реванш за Копа Судамерикана
Пълна програма
  • Сега
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова /избрано/
  • 14:50
    "Местно време" - предаване за българските общини
  • 15:00
    ТВ пазар
  • 15:15
    "Маша и Мечока" - анимационен филм
Пълна програма
  • Сега
    "СЕГОДНЯ"
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    Олег Штефанко, Анна Большова, Алексей Булдаков в остросюжетном сериале "ЛЕСНИК": "Утопленница"
  • 16:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

AXN 13:15
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
Bulgaria ON AIR 13:15
Канбе стратегът - исторически сериал
Viasat History 13:20
Кралски братовчеди на война, сезон 1, еп. 1
Fox Life 13:20
Уил и Грейс - десети сезон, еп. 13
EPIC Drama 13:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017

Всички предавания

Спорт

BNT 3 13:15
Европейски игри Минск 2019, Плажен футбол: Испания - Португалия - финал
Eurocom 13:15
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Film Plus 13:40
Тенис: Анжелик Кербер - Каролина Плишкова (Nature Valley International, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор

Всички предавания

Филми

AXN 13:15
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2016
HBO HD 13:15
"Джули и Джулия", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Нора Ефрън, с Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина, Линда Емънд, [12+]
TV1000 13:15
Приключенията на Тинтин: Тайната на еднорога, САЩ, Нова Зеландия, Анимация/екшън/приключенски, 2011
HBO 13:15
"Джули и Джулия", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Нора Ефрън, с Мерил Стрийп, Ейми Адамс, Стенли Тучи, Крис Месина, Линда Емънд, [12+]
Fen TV 13:20
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}