ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Разследването на Мун тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Новини на турски език
Пълна програма
  • Сега
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.59
  • 16:00
    "Спасители в планината" - сериал, с.4 еп.9
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • Сега
    "Черна роза" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Плюс - Минус" - публицистично предаване, на живо
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    Money.bg - икономиката, която ни засяга с Георги Минев /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Светът отгоре - филм
Пълна програма
  • Сега
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • Сега
    Морски детективи; сезон 13, епизод 7, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 15:20
    Морски детективи; сезон 13, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 16:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 17:15
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Моята котка от Ада: Винаги има надежда
  • 15:35
    Малките гиганти: Заплаха с миловидно лице
  • 16:00
    Звездите разказват: най-лудите срещи с животни: Епизод 4
  • 16:30
    Майсторът на басейни: Най-добрите дизайни
Пълна програма
  • Сега
    "С песните на..."
  • 15:35
    Актуално
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "На ножъ" - документална поредица
Пълна програма
  • Сега
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard MNG
Пълна програма
  • Сега
    Туристически маршрути
  • 15:30
    Бързо, лесно, вкусно кулинарно предаване
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Най-доброто от... Приказки от Джани Родари
Пълна програма
  • Сега
    Scooby-Doo and the Samurai Sword
  • 15:20
    Scooby-Doo! Stage Fright
  • 16:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 17:00
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • Сега
    "Платина" - сериал, с.3 еп.2
  • 16:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп.18
  • 17:00
    "Супергърл" - сериал, с.2 еп.10
  • 18:00
    "Монк" - сериал, с.2 еп.11
Пълна програма
  • Сега
    "Войната за планетата на маймуните" - фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Мат Рийвс, в ролите: Анди Съркис, Уди Харелсън, Стив Зан, Тери Нотари, Тай Олсън, Тоби Кебъл, Амая Милър, Джуди Гриър и др.
  • 17:15
    Телепазар
  • 17:30
    "Интерстелар" - фантастика, мистъри (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Кристофър Нолан, в ролите: Матю Макконъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Уес Бентли, Кейси Афлек, Макензи Фой, Майкъл Кейн, Уилям Дивейн, Мат Деймън, Елън Бърстин и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
Пълна програма
  • Сега
    "Новите съседи" /п./ - сериал
  • 17:00
    Премиера: "Преспав" - сериал, еп.32
  • 18:00
    "Преспав" /п./ - сериал
  • 19:00
    "Супермаркет" - сериал, с.2 еп.20, 21
Пълна програма
  • Сега
    "Тайни за красота от Холивуд" - риалити шоу, еп.8
  • 15:45
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 16:45
    Телепазар
  • 17:00
    "Горещи пари" - сериал, еп.54
Пълна програма
  • Сега
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:20
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:50
    Пълна Драмарама
Пълна програма
  • Сега
    "Офицер и джентълмен", романтична драма, САЩ, 1982; реж. Тейлър Хекфорд, с Ричард Гиър, Дебра Уингър, Дейвид Кийт, Робърт Лоджия, Луи Госет - младши, [12+]
  • 15:35
    "Отшелниците", драма, Германия, 2016; реж. Рони Трокер, с Андреас Луст, Ингрид Буркхард, Орзи Тот, Ханес Перкман, Петер Митерутцнер, [12+]
  • 17:25
    "Уикенд в Скарбъро", романтична драма, Великобритания, 2018; реж. Барнаби Сауткомб, с Едуард Хог, Джоди Мей, Джордан Болджър, Джесика Бардън, Даниъл Йорк, [15+]
  • 18:55
    "Сицилиански призрак", драма - фентъзи, Италия, 2017; реж. Фабио Грасадония, Антонио Пиаца, с Юлия Йедликовска, Гаетано Фернандес, Корин Мусалари, Андреа Фалцоне, Федерико Финокиаро, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    "Четири сватби и едно погребение", романтична комедия, Великобритания, 1994; реж. Майк Нюъл, с Хю Грант, Анди МакДауъл, Кристин Скот Томас, Саймън Калоу, Джон Хана, [12+]
  • 16:25
    "Неподчинение", романтична драма, Великобритания, 2017; реж. Себастиан Лелио, с Рейчъл Уейз, Рейчъл МакАдамс, Алесандро Нивола, Антон Лесър, Алън Кордънър, [15+]
  • 18:20
    "Иван (2017)", драма, Словения, 2017; реж. Янес Бургер, с Маруша Майер, Матиаш Трибушон, Наташа Барбара Грачнер, Бранк Щурбей, Леон Лучев, [15+]
  • 19:55
    "Рубен Бранд, колекционер", криминална драма, Унгария, 2018; реж. Милорад Кръстич, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 17:00
    CNN Newsroom
  • 18:30
    Inside Africa
  • 19:00
    Early Start
Пълна програма
  • Сега
    "Доня Сандовал" - сериaл
  • 16:00
    "Сезони на любовта" - сериен филм
  • 17:00
    "Сияйна луна" - сериен филм
  • 18:00
    "Дъщеря ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 13
  • 16:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 8
  • 16:30
    "Заплащането" - трилър с уч. на Бен Афлек, Аарън Екхарт, Ума Търман, Пол Джамати, Джо Мортън, Катрин Морис, Майкъл Хол, Колм Феоре /п/
  • 19:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на трофеи: Бестселъри
  • 16:00
    Ловци на трофеи: Да не остане и камък непреобърнат
  • 17:00
    Да продадеш колата си: Мазерати 3200 GT
  • 18:00
    Битки за багаж: Увеличение
Пълна програма
  • Сега
    Какво може да се обърка?: Ракетни подвизи
  • 15:26
    Какво може да се обърка?: Предизвикателството на бетонното кану
  • 16:14
    Как изобретихме света: Телефони
  • 17:02
    Славни машини: Епизод 1
Пълна програма
  • Сега
    Тайните на Гравити Фолс
  • 15:30
    Amphibia S1
  • 16:00
    Клонинги в мазето
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • Сега
    "Знаеш ли как?"
  • 15:35
    "Ужасна история"
  • 16:05
    "Загадките на еволюцията"
  • 16:35
    "Ловци на история"
Пълна програма
  • Сега
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 15:30
    EuroTV Shop
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Снукър: Европейски Мастърс, финал
  • 16:00
    Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, пети ден
  • 17:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, спускане, мъже
  • 17:50
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, слалом, мъже
Пълна програма
  • Сега
    Олимпийски игри: Рио 2016, обзор
  • 15:30
    Фехтовка: Гран При в Доха
  • 16:30
    Снукър: Европейски Мастърс, финал
  • 17:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
Пълна програма
  • Сега
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 4
  • 15:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 2
  • 16:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 3
  • 17:20
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    Action Sports World
  • 15:30
    Blue World
  • 15:55
    Blue World
  • 16:20
    Blue World
Пълна програма
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Разбивачи на дворове (Series 2): Бар на открито (Episode 6)
  • 15:20
    Вечеря в Тифани (Series 1): Хапки за вечерта на игрите (Episode 1)
  • 15:45
    Вечеря в Тифани (Series 1): Всичко в семейството (Episode 2)
  • 16:10
    Пристрастена към реставрирането (Series 5): Баня, достойна за Джеймс I (Episode 11)
Пълна програма
  • Сега
    Д-р Зоуи Харт, еп. 9
  • 16:05
    Нови в квартала, еп. 10
  • 16:30
    Нови в квартала, еп. 11
  • 17:05
    Мама - първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • Сега
    Роко Скиавоне, еп. 2
  • 16:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 10
  • 17:10
    Глейдс - трети сезон, еп. 8
  • 18:05
    Глейдс - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • Сега
    "Ледена епоха 4: Континентален дрейф", анимационна комедия, САЩ, 2012; реж. Стив Мартино, Майк Търмиър, [0+]
  • 15:45
    "Goosebumps 2: Призрачен Хелоуин", хорър - комедия, САЩ, 2018; реж. Ари Сандъл, с Джеръми Рей Тейлър, Мадисън Айсман, Калийл Харис, Уенди МакЛендън-Кови, Кен Джонг, [12+]
  • 17:15
    "Обичам те, умри вече І, 1 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
  • 18:20
    "Х-Мен: Тъмният феникс", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Саймън Кинбърг, с Джеймс МакАвой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Никълъс Холт, Софи Търнър, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 1
  • 15:30
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
  • 16:35
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 1
  • 17:30
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 16:10
    Изковани в огъня: Викингска бойна брадва
  • 17:10
    Тайни в небето: Неразказаната история на Скънк Уъркс: Епизод 1
Пълна програма
  • Сега
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    Историческа възстановка
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 39 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Бери и Доли"
  • 15:20
    "Чурулик"
  • 15:45
    "Кит и Кейт"
  • 15:55
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • Сега
    "Светски новини"
  • 15:30
    "Социална мрежа"
  • 16:00
    НОВИНИ
  • 16:10
    "Социална мрежа"
Пълна програма
  • Сега
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Смахнатият професор 2" - комедия / романтичен, САЩ, с Еди Мърфи, Джанет Джаксън.
  • 16:50
    "Чисто нов и готин" - игрален филм, САЩ, с Ди Джей Куолс, Лайл Ловет.
  • 18:15
    "Психотерапия" - игрален филм, САЩ, с Джак Никълсън, Адам Сандлер.
  • 19:55
    "Монти Пайтън и свещения граал" - игрален филм / комедия, Обединеното кралство, с Греъм Чапман, Джон Клийз.
Пълна програма
  • Сега
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    The Challenge: War of the Worlds
  • 18:00
    The Challenge: War of the Worlds
Пълна програма
  • Сега
    MTV Rewind: 2019
  • 16:30
    Zara Larsson: Making The Video
  • 17:00
    High Definition Hits!
  • 19:00
    Grammys 2020: The Winners
Пълна програма
  • Сега
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • Сега
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 6
  • 15:35
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 17
  • 16:30
    Йоркширският ветеринар, сезон 6, еп. 4
  • 17:15
    Делфините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Без закони, еп. 10
  • 16:00
    Сервиз SOS, еп. 8
  • 17:05
    Brain Games 4, еп. 3
  • 17:30
    Brain Games 4, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Тайният живот на хищника, еп. 3
  • 15:30
    Тайният живот на хищника, еп. 4
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 15
  • 17:05
    Животински боен клуб, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Баскетбол: Зенит - УНИКС, мач от ВТБ лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Ховентут - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 17:55
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:00
    Хокей на лед: ЦСКА Москва - СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Мъжко / Женско"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:30
    "В действителност"
Пълна програма
  • Сега
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • Сега
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 16:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Live" - музикална програма
  • 15:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 16:00
    "Промо" - новите хитове
  • 16:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    Испания, Купа на краля: Реал Сосиедад - Еспаньол
  • 16:00
    Испания, Купа на краля: Ибиса - Барселона
  • 18:00
    Испания, Купа на краля: Унионистас - Реал Мадрид
  • 19:00
    Франция, Лига 1 - обзор на кръга
Пълна програма
  • Сега
    Вести
  • 15:35
    Вести-Москва
  • 15:50
    "За най-важното"
  • 16:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • Сега
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • Сега
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • Сега
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • Сега
    Легенда 17 - игрален филм
  • 15:30
    Пирин - Василашки циркус- документален филм
  • 16:00
    Детски свят - Франклин - анимация
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • Сега
    Кажете ДА на булчинската рокля: Имиджът е всичко
  • 15:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Скъпи сватбени рокли
  • 16:00
    90 дни до сватбата: Цялата истина
  • 17:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Азия: Ивет и Фатин
Пълна програма
  • Сега
    Пътешествия из райската земя - Христо и Жеравна
  • 15:30
    Магията на Китай - Историята на Джинуичи
  • 16:00
    Виж България
  • 16:30
    Виж България
Пълна програма
  • Сега
    Срещи с чудовища (Series 1): Двупръст ленивец (Episode 9)
  • 16:00
    Загадки в музея (Series 14): Неразрушимият Джак и още загадки (Episode 4)
  • 17:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Среща с мечка (Episode 8)
  • 18:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): От местопрестъплението (Episode 14)
Пълна програма
  • Сега
    Срещи с чудовища (Series 1): Двупръст ленивец (Episode 9)
  • 16:00
    Загадки в музея (Series 14): Неразрушимият Джак и още загадки (Episode 4)
  • 17:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Среща с мечка (Episode 8)
  • 18:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): От местопрестъплението (Episode 14)
Пълна програма
  • Сега
    Воден свят, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 1995
  • 17:00
    Интриго: Смъртта на един автор, Франция,Германия,САЩ, криминален/драма/мистерия, 2018
  • 18:35
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 20:20
    Маркъс, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, 2002
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Моето меню за 30 минути, еп. 11
  • 15:30
    Моето меню за 30 минути, еп. 12
  • 16:00
    Среща в кухнята, еп. 5
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    We Love The: 00s
  • 16:00
    Guess The Year
  • 17:00
    This Week's VH1 Top 10
  • 17:35
    Hits Don't Lie
Пълна програма
  • Сега
    Победа в кръвта Биографичен, Драма, Спортен 2015
  • 15:39
    Епоха на герои Екшън, Приключенски, Драма 2011
  • 17:09
    Последният Крал Екшън, Приключенски, Драма 2016
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
Пълна програма
  • Сега
    Под наблюдение - четвърти сезон, еп. 16
  • 16:10
    Макгайвър - втори сезон, еп. 18
  • 17:10
    Кости - осми сезон, еп. 11
  • 18:05
    Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 21
Пълна програма
  • Сега
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • Сега
    FASHION DESTINATION
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    FASHION DESTINATION
  • 15:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Кеш и Кари" - 4 еп.
  • 15:20
    "В бойна готовност" - 2 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди" - 169 и 170 еп.
  • 17:00
    "Кошмарни съседи" - 516 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Телепазар
  • 15:30
    новини
  • 15:35
    Спорт
  • 15:45
    Телепазар
Пълна програма
  • Сега
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 15:30
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 16:00
    Поплавочный практикум
  • 16:30
    Охотничьи меридианы
Пълна програма
  • Сега
    "Ла Ла Ленд" - романтична драма с уч. на Раян Гослинг, Ема Стоун, Джон Леджънд, Джесика Рот, Розмари Деуит, Джей Кей Симънс, Фин Уитрок и др. /п/
  • 17:15
    "Крийд: Сърце на шампион" - драма с уч. Силвестър Сталоун, Майкъл Б. Джордан, Теса Томпсън, Греъм Мактавиш, Филиша Рашад и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Железният човек 2" - екшън-фантастика с уч. на Робърт Дауни Младши, Мики Рурк, Скарлет Йохансон, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Сам Рокуел, Самюел Джаксън и др.
Пълна програма
  • Сега
    Extreme Couponing: Judy & Faatima
  • 16:00
    How the Universe Works: Monster Black Hole
  • 16:45
    Gold Rush: Virgin Ground
  • 17:30
    Treehouse Masters: Spirit House Retreat
Пълна програма
  • Сега
    Режи, Джуниър! (Series 6): Искам да бъда съдия: Финал (Episode 12)
  • 15:25
    Режи! (Series 31): Скандинавска трапеза (Episode 1)
  • 16:15
    Най-добрият пекар на Америка (Series 3): Шоколадов рожден ден (Episode 7)
  • 17:05
    Правилата на фермата (Series 4): Семейната история на фермера (Episode 13)
Пълна програма
  • Сега
    Геймърки
  • 15:35
    Бюрото по магични въпроси
  • 15:55
    Опасният Хенри
  • 16:25
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • Сега
    Снукър: Европейски Мастърс, финал
  • 16:00
    Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, пети ден
  • 17:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, спускане, мъже
  • 17:50
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, слалом, мъже
Пълна програма
  • Сега
    "Ледена епоха 4: Континентален дрейф", анимационна комедия, САЩ, 2012; реж. Стив Мартино, Майк Търмиър, [0+]
  • 15:45
    "Goosebumps 2: Призрачен Хелоуин", хорър - комедия, САЩ, 2018; реж. Ари Сандъл, с Джеръми Рей Тейлър, Мадисън Айсман, Калийл Харис, Уенди МакЛендън-Кови, Кен Джонг, [12+]
  • 17:15
    "Обичам те, умри вече І, 1 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
  • 18:20
    "Х-Мен: Тъмният феникс", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Саймън Кинбърг, с Джеймс МакАвой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Никълъс Холт, Софи Търнър, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    PJ Masks
  • 15:30
    PJ Masks
  • 16:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 16:30
    T.O.T.S.
Пълна програма
  • Сега
    Геймърки
  • 15:35
    Бюрото по магични въпроси
  • 15:55
    Опасният Хенри
  • 16:25
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • Сега
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • Сега
    Перфектното убийство: Изстрел в сърцето
  • 16:10
    Кошмарни съседи: Дяволът в пустинята
  • 17:05
    Обвързващи лъжи: Епизод 7
  • 18:00
    Обвързващи лъжи: Тайни далавери
Пълна програма
  • Сега
    The Burning Issue: Football
  • 15:20
    Football Stars: Philippe Coutinho
  • 15:50
    Dream Teams: Track and Field
  • 16:15
    The Immortals: Usain Bolt
Пълна програма
  • Сега
    Hookin' Up With Mariko Izumi
  • 15:20
    Hookin' Up With Mariko Izumi
  • 15:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 16:05
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • Сега
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млади и безразсъдни
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рев в стил "Джурасик парк"
  • 16:10
    Изковани в огъня: Викингска бойна брадва
  • 17:10
    Тайни в небето: Неразказаната история на Скънк Уъркс: Епизод 1
Пълна програма
  • Сега
    Сервиз SOS, еп. 8
  • 16:05
    Brain Games 4, еп. 3
  • 16:30
    Brain Games 4, еп. 5
  • 17:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 23
Пълна програма
  • Сега
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.59
  • 16:00
    "Спасители в планината" - сериал, с.4 еп.9
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • Сега
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 15:45
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 16:35
    Пътешественици; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, САЩ, 2017
  • 17:35
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • Сега
    Нощна смяна; сезон 4, епизод 3, драма, САЩ, 2017
  • 16:05
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 10, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 17:10
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 16, криминален, драма, Канада, 2014
  • 18:05
    Фенката; сезон 1, епизод 95, романтичен, комедия, САЩ, 2017
Пълна програма
  • Сега
    Какво е нужно за убийство: Братя по оръжие
  • 15:20
    Ловец на убийства: Кръв по релсите
  • 16:15
    Първите 48 часа: Паднал герой/Поледна сделка
  • 17:10
    Часовете преди убийство: Опасен кукловод
Пълна програма
  • Сега
    Сезонът на победата
  • 16:00
    Изгубено съкровище
  • 17:50
    Поход към себе си
  • 19:45
    Тогава тя ме намери
Пълна програма
  • Сега
    Новости
  • 15:30
    Сквозной эфир
  • 17:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 21:05
    Т/с "Громовы", 3 с
Пълна програма
  • Сега
    Ridiculousness
  • 15:30
    Ridiculousness
  • 16:00
    Punk'd
  • 16:25
    Punk'd
Пълна програма
  • Сега
    Escort Diaries (18+)
  • 15:20
    Little Fitness Freak (18+)
  • 15:44
    Horny For My Husband's Brother (18+)
  • 16:08
    Spinner Gags On A Dick (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - повторение)
  • 17:00
    Футбол: Еспаньол - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 19:00
    Тенис: ASB Classis, Окланд (ATP 250 - повторение)
  • 20:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • Сега
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    История на храните - повт.
  • 15:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    За жълти стотинки
  • 15:30
    За жълти стотинки
  • 16:00
    Различните железници
  • 17:00
    Закрилници на животните
Пълна програма
  • Сега
    Cage Ring Championships 8, Ireland, Dublin, 2018
  • 16:30
    WGP Kickboxing Brazil, Ep. 7
Пълна програма
  • Сега
    Drive Thru South Africa
  • 15:30
    Drive Thru South Africa
  • 16:00
    Highline
  • 16:20
    Vans Duct Tape 2019
Пълна програма
  • Сега
    Експедиция Европа (Series 1): Трансформацията на континент (Episode 2)
  • 15:40
    Ловци на черни дупки
  • 16:40
    24 часа на Земята (Series 1): Нощ (Episode 2)
  • 17:30
    Йоркширският ветеринар (Series 6): 604 (Episode 4)
Пълна програма
  • Сега
    "Музикална академия"
  • 17:00
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
  • 17:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • Сега
    Baroque Odyssey - Les Arts Florissants, William Christie, Paul Agnew
  • 17:16
    InterMezzo
  • 17:30
    Ivan Fischer and the Royal Concertgouw Orchestra: Rossini, Mozart, Haydn
  • 19:31
    Charpentier's Sacred Music with Ensemble Correspondances at the Ambronay Festival
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Берое - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
  • 17:00
    Волейбол: Добруджа - Пирин, мач от Суперлигата /п/
  • 19:00
    Футбол: Витоша - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
  • 21:00
    "Дневник НБА", 96-и епизод
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Алавес - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 16:00
    Тенис: Катерина Бондаренко - Кристина Плишкова (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Футбол: Валядолид - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 17:00
    Футбол: Манчестър Сити - Фулъм, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 19:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 22-ри епизод, директно
  • 20:00
    "Златният гейм", предаване за волейболната Суперлига (2019-20), 15-и епизод, директно
Пълна програма
  • Сега
    Перфектното убийство: Изстрел в сърцето
  • 16:10
    Кошмарни съседи: Дяволът в пустинята
  • 17:05
    Обвързващи лъжи: Епизод 7
  • 18:00
    Обвързващи лъжи: Тайни далавери
Пълна програма
  • Сега
    "Алекс и аз", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Ерик Чампнела, Шон Джикей, с Сиена Агудонг, Алекс Морган, Джим Клок, Ейва Ейкръс, Рейгън Лейк Чампнела, [7+]
  • 15:40
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; реж. Брайън Сингър, с Хю Джакман, Джеймс МакАвой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, [12+]
  • 17:50
    "Мери Попинз се завръща", фентъзи - комедия, САЩ, 2018; реж. Роб Маршал, с Емили Блънт, Лин-Мануел Миранда, Бен Уишоу, Емили Мортимър, Джули Уолтърс, [7+]
  • 20:00
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Тор Фройдентал, с Логън Лърман, Брeндън Т. Джаксън, Александра Дадарио, Джейк Ейбъл, Дъглас Смит, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Сантус-Думонт: По-лек от въздуха І, 3 еп.", биографична драма, Бразилия, 2019; реж. Фернандо Акуароне, Етевао Чиавата, с Жоао Педро Запа, Мигел Пинейро, Жан Пиер Ноер, Антонио Сабоя, [15+]
  • 16:05
    "Хук", семеен - фентъзи, САЩ, 1991; реж. Стивън Спилбърг, с Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, [7+]
  • 18:25
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 20:10
    "Игра на тронове IV, 3 еп. - Трошачката на окови", фентъзи - драма, САЩ, 2014; реж. Алекс Грейвс, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Николай Костер-Валдау, Чарлс Денс, [18+]
Пълна програма
  • Сега
    Балкан фолк `2019, Велико Търново (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Балкан фолк `2019, Велико Търново (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • Сега
    Top Wing
  • 15:20
    Top Wing
  • 15:40
    Пес Парул
  • 16:10
    Пес Парул
Пълна програма
  • Сега
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 5, Канада, 2017
  • 15:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 6, Канада, 2017
  • 16:00
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 7, Канада, 2017
  • 16:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 8, Канада, 2017
Пълна програма
  • Сега
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 15:50
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 17:15
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 18:50
    Боксьорът Екшън, Спортен Германия 2009
Пълна програма
  • Сега
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
  • 16:45
    Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
  • 18:20
    Астерикс на Олимпийските игри Приключенски, Комедия, Семеен Франция, Германия, Испания 2008
  • 20:15
    Професор по неволя Комедия, Романтичен САЩ 2014
Пълна програма
  • Сега
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
  • 16:25
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
  • 18:00
    Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
  • 19:30
    Рудолф Нуреев: Островът на мечтите му Документален Русия, Турция 2016
Пълна програма
  • Сега
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 16:00
    Action Sports World S19
  • 17:15
    Kite Masters 2019
  • 17:45
    UIM Aquabike World Championship 2018
Пълна програма
  • Сега
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
  • 17:15
    Тайните на войната документален филм /32 епизод/
  • 18:00
    Gearing Up предаване за скоростни спортове
Пълна програма
  • Сега
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл /п/
  • 16:00
    По света и у нас
  • 16:15
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
  • 17:05
    Векът на България: 1904 година документална поредица
Пълна програма
  • Сега
    Евролига: Реал Мадрид - Анадолу Ефес
  • 16:30
    Нидерландска Ередивизи: Грьонинген - Аякс
  • 18:30
    "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 19:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Манчестър
Пълна програма
  • Сега
    NHL All-Star: Състезание за хокейни умения
  • 17:30
    Голф: Omega Dubai Desert Classic - Обзор на турнира Обзор на турнира
  • 18:00
    "Удар със стик"
  • 19:00
    Еврокупа: Тофаш - Ховентут
Пълна програма
  • Сега
    Серия А: Рома - Лацио
  • 16:00
    Копа Либертадорес: Карaбобо - Университарио
  • 18:00
    Копа Либертадорес: Сан Хосе - Клуб Гуарани
  • 20:00
    Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Шалке 04 Мач от германската Бундеслига
Пълна програма
  • Сега
    Ла Лига: Еспаньол - Атлетик Билбао
  • 16:00
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Леганес
  • 18:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
  • 19:30
    Копа Либертадорес: Обзор на кръга
Пълна програма
  • Сега
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова
  • 15:30
    Новини
  • 15:45
    ТВ пазар
  • 16:00
    "Антидот" с водещ Юлия Ал-Хаким
Пълна програма
  • Сега
    "СЕГОДНЯ"
  • 15:25
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 16:00
    "ДНК"
  • 17:05
    Константин Стрельников, Максим Литовченко, Павел Кузьмин, Светлана Иванова в детективном сериале "МЕТЕОРИТ" 6-я с.
Пълна програма
  • Сега
    The Killer Inside
  • 17:00
    Manon Lescaut
  • 18:35
    Injustice Part 1
  • 20:20
    Injustice Part 2
Пълна програма
  • Сега
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 210
  • 16:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 16:30
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 222
  • 17:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 110
Пълна програма
  • Сега
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 2
  • 16:00
    ГОРЮНОВ серия 27
  • 16:45
    ГОРЮНОВ серия 28
  • 17:35
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 27
Пълна програма
  • Сега
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК (НОВЫЙ) 22
  • 15:35
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 113
  • 16:25
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 114
  • 17:15
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 238
Пълна програма
  • Сега
    ВЕЧЕРТА НА… (П)
  • 15:30
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 1 (П)
  • 16:00
    ВЕЧЕРНОТО ШОУ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ (П)
  • 17:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 2 (П)
Пълна програма
  • Сега
    Черен въглен, тънък лед
  • 16:00
    Филомена
  • 18:00
    Отвличане
  • 20:00
    Законът на любовта, 79 и 80 еп.
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 15:20
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 6, Канада, 2017
AXN 15:20
Морски детективи; сезон 13, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2015
Viasat History 15:30
Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
e-kids 15:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Viasat Nature 15:35
Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 17

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 15:35
Спорт
Eurosport 16:00
Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, пети ден
Eurosport HD 16:00
Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, пети ден
Film Plus HD 16:00
Тенис: Катерина Бондаренко - Кристина Плишкова (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
Nova Sport 16:00
Баскетбол: Ховентут - Сарагоса, мач от испанската баскетболна лига /п/

Всички предавания

Филми

AXN 15:20
Морски детективи; сезон 13, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2015
Telekabel 15:30
Пирин - Василашки циркус- документален филм
Cinemax 15:35
"Отшелниците", драма, Германия, 2016; реж. Рони Трокер, с Андреас Луст, Ингрид Буркхард, Орзи Тот, Ханес Перкман, Петер Митерутцнер, [12+]
Vivacom Arena 15:39
Епоха на герои Екшън, Приключенски, Драма 2011
HBO 2 15:40
"Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; реж. Брайън Сингър, с Хю Джакман, Джеймс МакАвой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}