ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Вяра и общество /най-доброто/п/
  • 07:00
    Внимание, роботика анимационен филм
  • 07:25
    Сийбърт анимационен филм/п/
  • 07:50
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • Сега
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 19,20
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - най-доброто от предаването с водещ Петя Дикова
Пълна програма
  • Сега
    "Подли камериерки" - сериен филм, 3 сезон /п/
  • 07:00
    "Бреговете на Чесапийк" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 09:00
    "Диаманти и любов" - с уч. на Михаел Фиц, Сибиле Каноника, Ралф Гасман, Гедеон Буркхард и др.
Пълна програма
  • Сега
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 06:30
    Операция: История - предаване с Росен Петров /п./
  • 07:30
    Историята на Елвис Пресли - филм
  • 08:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
Пълна програма
  • Сега
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • Сега
    Скорпион; сезон 3, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 07:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 08:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 09:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Питбули и бивши затворници: Единственият
  • 06:36
    Братя в блатата: В блатото с едно гребло
  • 07:00
    Братя в блатата: Крокодил влиза в блатото
  • 07:25
    Тексаски закони: Преследване на границата
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 06:25
    "Мишлето Перес" - детски филм
  • 08:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Репортаж
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "През Дивата природа" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • Сега
    Многоликата Япония: Земята е само една Градът, който не спи /п/
  • 06:10
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /16 епизод/
  • 06:35
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 07:05
    Сийбърт анимационен филм
Пълна програма
  • Сега
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 06:30
    Животът е вкусен /избрано/п/
  • 07:25
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 07:55
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • Сега
    Pat the Dog
  • 06:09
    Pat the Dog
  • 06:15
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 06:25
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • Сега
    "Кунг фу панда - легенди за страхотния боец" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп. 22, 23, с.2, еп.1
  • 10:30
    "Заличителят"- екшън (САЩ, 1996), режисьор - Чарлз Ръсел, актьори - Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др.
  • 12:45
    "Шут в г*за" - екшън, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Матю Вон, актьори - Арън Тейлър - Джонсън, Гарет М. Браун, Евън Питърс, Дебора Туис, Линдзи Фонсека, Софи Му, Кристофър Минц-Плас, Марк Стронг, Никълъс Кейдж и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6
  • 07:00
    "Целувка под имела" - драма, романтичен (Канада 2006), режисьор - Джордж Менделук, актьори - Джейми Рей Нюман, Майкъл Шенкс, Конън Греъм, Ръсел Портър и др.
  • 09:00
    "Малки бъркотии" - драма (Великобритания, 2014), режисьор - Алън Рикман, актьори - Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др.
  • 11:30
    "Идеалният мъж" - комедия, екшън, романтичен (САЩ, 2015), режисьор - Пако Кабезас, актьори - Ана Кендрик, Сам Рокуел, Тим Рот, Луис Да Силва Младши, RZA, Майкъл Еклънд, Джеймс Ренсън, Ансън Маунт,  Елена Санчес и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Майк и Моли" - сериал, с.5
  • 08:00
    "Приятели" - сериал, с.4
  • 10:00
    Премиера: "СуперБоброви" - комедия (Русия, 2016), режисьор - Дмитрий Дяченко, актьори - Павел Деревянко, Оксана Акинишина, Роман Мадянов, Ирина Пегова, Владимир Толоконников и др.
  • 12:00
    "Лъжовна съпруга" -  комедия, романтичен (САЩ, 1992), режисьор - Франк Оз, актьори - Стив Мартин, Голди Хоун, Дана Дилейни, Джули Харис, Питър МакНикъл и др. 
Пълна програма
  • Сега
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 07:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:36
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • Сега
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
  • 07:00
    "Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
  • 08:55
    "Комисията", късометражна комедия, Норвегия, 2016; реж. Гунхилд Енгер, Джени Тойвониеми, със Сесилия Милоко, Тапио Линоха, Кристин Гровен Холмбое, Мартин Слато, Теему Арома, [12+]
  • 09:10
    "Чикаго", комедия - мюзикъл, САЩ, 2002; реж. Роб Маршал, с Рене Зелуегер, Катрин Зита-Джоунс, Ричард Гиър, Куин Латифа, Джон Кристофър Рийли, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
  • 06:20
    "Адолф, художникът", късометражен, Великобритания, 2017; реж. Дан Зеф, с Иуан Рион, Рупърт Гринт, [12+]
  • 07:00
    "Стаята на Марвин", драма, САЩ, 1996; реж. Джери Закс, с Мерил Стрийп, Леонардо ДиКаприо, Даян Кийтън, Робърт Де Ниро, Хюм Кронин, [12+]
  • 08:40
    "Един живот", драма, Франция, 2016; реж. Стефан Бризе, с Жудит Шемла, Жан-Пиер Дарусин, Йоланд Моро, Суон Арло, Нина Морис, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    CNN Newsroom
  • 06:30
    World Sport
  • 07:00
    African Voices
  • 07:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
Пълна програма
  • Сега
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 10:30
    "Звезда на подиума" - риалити
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • Сега
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
  • 06:40
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 09:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 10:45
    "Ловци на духове 2" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, Ърни Хъдсън, Ани Потс, Питър Макникъл, Джейсън Райтмън и др.
Пълна програма
  • Сега
    Автоработилницата на аутсайдерите: Просто рамка
  • 07:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Коенигсег 1
  • 07:30
    Стоманената свръзка: Джунглата Камино Реал, Панама
  • 08:30
    Историята под лупа: Тайните на пирамидите
Пълна програма
  • Сега
    Фабрика за храна: Искате ли едно руло с наденица?
  • 06:12
    Изчезнали: Епизод 6
  • 07:00
    Как са го направили?: Камбани/Разчистване след ураган/Фурми
  • 07:26
    Фабрика за храна: От захар, с любов
Пълна програма
  • Сега
    Патешки истории
  • 06:30
    Vampirina S1
  • 07:00
    Мики и приятели състезатели
  • 07:25
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • Сега
    "Сурова наука"
  • 06:30
    "Сурова наука"
  • 07:00
    "Марви Хамър"
  • 07:30
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • Сега
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Граф Монте Кристо- Анимация
  • 10:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • Сега
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Бинкбанк тур, пети етап
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
  • 08:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 09:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, пети етап
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 07:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 08:00
    Колоездене: Бинкбанк тур, пети етап
  • 09:30
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Пълна програма
  • Сега
    Треска за нефрит, сезон 4, еп. 4
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 2
  • 07:15
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 3
  • 08:00
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • Сега
    Monster Jam
  • 06:20
    Dumball: Idiots In India
  • 07:00
    MTB Heroes
  • 07:25
    MTB Heroes
Пълна програма
  • Сега
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Джада вкъщи
  • 07:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • Сега
    Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 5
  • 06:50
    Скандал - шести сезон, еп. 14
  • 07:45
    Скандал - шести сезон, еп. 15
  • 08:40
    Семеен пъзел - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • Сега
    Шерлок - втори сезон, еп. 1
  • 07:40
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 4
  • 08:10
    Отец Браун - втори сезон, еп. 8
  • 09:10
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • Сега
    "Страшен филм 3", хорър - комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Зукър, с Анна Ферис, Чарли Шийн, Джени МакКарти, Памела Андерсън, Саймън Рекс, [15+]
  • 07:00
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 09:25
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 11:25
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 6
  • 06:05
    Че Гевара: Отвъд мита
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 12
  • 07:30
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Меч канда
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Здравейте, залози!
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Момиче и кучета
  • 07:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
Пълна програма
  • Сега
    Риболовен филм - тв поредица
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 5 еп.
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
Пълна програма
  • Сега
    "Кайю"
  • 06:40
    "Узли и Пип"
  • 06:45
    "Чурулик"
  • 06:55
    "Зоопаркът на Сузи"
Пълна програма
  • Сега
    Спорт в обектива"- /п//
  • 07:00
    "Холивуд" - с Ивелина Кунчева/п/
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • Сега
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • Сега
    "Кървави улици" - екшън / криминален с Вал Килмър, "50 сент".
  • 06:10
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.15 - Дани Бойл" - поредица
  • 06:40
    "В близък план - Шпиони"
  • 06:50
    "В близък план - Джурасик свят"
Пълна програма
  • Сега
    ASIA TALENT CUP
  • 08:00
    MOROCCO DESERT CHALLENGE
  • 08:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
  • 09:00
    24 HOURS OF LE MANS HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • Сега
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Срещи катастрофи
  • 08:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • Сега
    2017 MTV EMA
  • 06:30
    #MTVHottest: Post Malone
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Isle of MTV: Malta 2018
Пълна програма
  • Сега
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 11:00
    100% Anthems!
  • 13:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • Сега
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
  • 06:05
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 7
  • 06:30
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
  • 07:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • Сега
    Хроники на дивото, еп. 17
  • 06:25
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик 2, еп. 5
  • 06:45
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 1
  • 07:05
    Панорама на Световното наследство, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    Надпревара за живот, еп. 3
  • 06:20
    Надпревара за живот, еп. 4
  • 06:45
    Дивото Охотско море, еп. 1
  • 07:25
    Дивото Охотско море, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Бирмингам Сити - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    Дартс: Мастърс 2018, Бризбейн, втори ден, директно
  • 16:00
    Класика от Висшата лига: Тотнъм Хотспър - Фулъм (2007-08), повторение
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 06:10
    Филм "Садко". Продължение
  • 07:10
    "Избраничката". Сериен филм
  • 08:50
    "Смешки. Нови приключения"
Пълна програма
  • Сега
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • Сега
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • Сега
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "School's Out" - комедия, Франция, 2008
  • 06:35
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 06:50
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
  • 07:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    УЕФА Суперкупа: Реал М - Атлетико М
  • 12:00
    Атлетико М - Интер, International Champions Cup
Пълна програма
  • Сега
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:25
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:50
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 08:50
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 09:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 10:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 12:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • Сега
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
Пълна програма
  • Сега
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 06:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 09:05
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • Сега
    Фолклорен концерт
  • 07:00
    Документален филм
  • 07:30
    "Приказки с Ванчето " +китка
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • Сега
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • Сега
    Infomercials
  • 06:55
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:05
    Chuggington - Die Loks sind los!
  • 07:20
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • Сега
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • Сега
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • Сега
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 1
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 2
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 3
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 4
Пълна програма
  • Сега
    Палестина - преоткрий сетивата си
  • 06:30
    Иван, талантът и децата
  • 07:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 07:30
    Каларипаят - Уникалното бойно изкуство на Керала
Пълна програма
  • Сега
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • Сега
    Земята преди време, Ирландия,САЩ, приключенски/анимационен/драма, 1988
  • 07:05
    Момче, наречено лодка, Австралия,САЩ, комедия/драма/семеен, 2018
  • 08:40
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 10:10
    Аполо 13, САЩ, драма, 1995
Пълна програма
  • Сега
    "Рейсинг екстрийм" - 445 еп., предаване за екстремни спортове
  • 06:30
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - кратък документален филм
  • 07:00
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Изкуство върху керамика" - 19 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • Сега
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 2
  • 06:25
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12
  • 06:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 13
  • 07:15
    В Италия с Джино д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • Сега
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • Сега
    "авто мобил" - журнал
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • Сега
    Кости - първи сезон, еп. 15
  • 06:45
    Кости - първи сезон, еп. 16
  • 07:35
    Кости - първи сезон, еп. 17
  • 08:25
    Психаротерапия - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • Сега
    DESIGNERS
  • 06:30
    DESIGNERS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • Сега
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Кошмарни съседи" - 5 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 15 и 16 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 145-148 еп.
  • 08:40
    "Бърз отклик" - 7 и 8 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Фишермания
  • 06:25
    Рыбалка сегодня XL
  • 07:00
    Рыбный день
  • 07:25
    Охотничья и рыболовная кухня
Пълна програма
  • Сега
    "В кадър"
  • 06:30
    "Семейство под наем" - комедия с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, Джордан Бриджис, Абигейл Бреслин и др. /п/
  • 08:40
    "МВП: Маймунски Върхови Постижения" - семейна комедия с уч. на Кевин Зигърс, Джими Рене Смит, Дейв Томъс, Филип Гранджър, Рик Дюкомън, Джейн Соуърби и др.
  • 10:45
    "Спаркъл: Соул дива" - драма с уч. на Уитни Хюстън, Джордин Спаркс, Кармен Ехого, Дерек Люк, Майк Епс, Сийло Грийн и др. /п/
Пълна програма
  • Сега
    Raging Planet: Blizzard
  • 06:15
    Kitchen Boss: Anniversary Dinner
  • 06:38
    Kitchen Boss: Market Fresh
  • 07:00
    Dirty Jobs: Bell Maker
Пълна програма
  • Сега
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Човек, огън, храна
  • 07:25
    Човек, огън, храна
  • 07:50
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
  • Сега
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Бинкбанк тур, пети етап
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
  • 08:00
    Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
  • 09:30
    Колоездене: Бинкбанк тур, пети етап
Пълна програма
  • Сега
    "Страшен филм 3", хорър - комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Зукър, с Анна Ферис, Чарли Шийн, Джени МакКарти, Памела Андерсън, Саймън Рекс, [15+]
  • 07:00
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
  • 09:25
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 11:25
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • Сега
    Henry Hugglemonster
  • 06:10
    Henry Hugglemonster
  • 06:35
    The Hive
  • 06:45
    Zou
Пълна програма
  • Сега
    Дора Изследователката
  • 06:20
    Дора Изследователката
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • Сега
    Smells Like The '90s
  • 07:00
    Smells Like The '90s
  • 12:00
    Smells Like The '90s
  • 17:00
    Smells Like The '90s
Пълна програма
  • Сега
    Obsession: Dark Desires: Multiple Personalities
  • 06:10
    I Almost Got Away With It: Got To Send A Bomb In The Mail
  • 07:00
    California Investigator: Deep Inside Job
  • 07:25
    Shadow of Doubt: The Doctor Is Out
Пълна програма
  • Сега
    Tennis Stars: Agnieszka Radwanska
  • 06:30
    Top: Celebrity Tennis Fans
  • 07:01
    Up Close With: Roger Federer
  • 07:25
    Top: Tennis Stories
Пълна програма
  • Сега
    Shootout Lane
  • 06:15
    Shooting Gallery
  • 06:35
    Shooting Gallery
  • 07:00
    Elite Tactical Unit
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Меч канда
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Здравейте, залози!
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Момиче и кучета
  • 07:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
Пълна програма
  • Сега
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик, еп. 1
  • 06:05
    Панорама на Световното наследство, еп. 7
  • 07:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 8
  • 08:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 19,20
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - най-доброто от предаването с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - най-доброто от предаването с водещ Петя Дикова
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 59, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • Сега
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Дюпас
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Убийство за милиони
  • 07:20
    Ловецът на убийци: Кръв по релсите
  • 08:05
    Ловецът на убийци: Твърде млад, за да умре
Пълна програма
  • Сега
    Пътуването на Фелиша
  • 06:30
    На Земята
  • 08:30
    Игор
  • 10:15
    Бегачът
Пълна програма
  • Сега
    Новости
  • 06:10
    Фильме "Садко". Продолжение
  • 07:10
    Сергей Жигунов, Екатерина Маликова в многосерийном фильме "Избранница" (12+)
  • 08:50
    "Смешарики. Новые приключения"
Пълна програма
  • Сега
    Сквозной эфир
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
Пълна програма
  • Сега
    "Татко О Махони" - документален филм
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Дунав" - Видин - Пазарджик 2014 /1 част
  • 07:00
    "Той нарисува българската история" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • Сега
    Лорд. Пес-полицейский
  • 09:20
    Живые истории
  • 10:00
    По секрету всему свету
  • 10:20
    Пятеро на одного
Пълна програма
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 07:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • Сега
    ZZ Home (18+)
  • 06:20
    The Whore And The Big Dick (18+)
  • 06:37
    Dirty And Clean In College (18+)
  • 07:00
    Fuck My Ass Or Fuck Off (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Анастасия Потапова - Тамара Зидансек (Moscow River Cup, Москва; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 08:05
    Тенис: Олга Данилович - Анастасия Потапова (Moscow River Cup, Москва; WTA International - финал, повторение)
  • 10:30
    Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - четвъртфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - I полуфинал (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • Сега
    Европейски първенства 2018: Плуване /финали/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 07:10
    Европейски първенства 2018: Синхронно плуване /отборно, техническа програма/ - финал
  • 08:25
    Извън играта
Пълна програма
  • Сега
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:20
    Борсова информация
  • 06:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • Сега
    IN CONCERT - JOSE MARIA GIANELLI
  • 07:00
    "OF ISLANDS AND MEN - MAYOTTE
  • 08:00
    THE CHANGE MAKERS - NORWAY
  • 09:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - MALAYSIA
Пълна програма
  • Сега
    Fighting Rookies
  • 07:15
    Taekwondo
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • Сега
    New Pollution
  • 06:30
    New Pollution
  • 07:00
    New Pollution
  • 07:30
    New Pollution
Пълна програма
  • Сега
    Страхотни изобретения (Series 2): 227 (Episode 27)
  • 06:05
    Загадки в музея (Series 4): Ийст Ривър / Денят, в който валя месо (Episode 9)
  • 07:10
    Бебета в зоопарка (Series 6): 602 (Episode 2)
  • 07:40
    Бебета в зоопарка (Series 6): 603 (Episode 3)
Пълна програма
  • Сега
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • Сега
    Sylvain Rifflet 'Looking For Moondog' - Banlieues Bleues
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Orfeo by Luigi Rossi conducted by Raphael Pichon
  • 12:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 3-и епизод, повторение
  • 09:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 5-и епизод, повторение
  • 10:00
    Футбол: Зрински - Лудогорец, мач реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Адриан Манарино - Марсел Гранойерс (Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 10:30
    "Градовете на Ла Лига" - 3 еп., спортно предаване
  • 11:00
    Тенис: City Open, Вашингтон (WTA International - четвъртфинали, повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Western & Southern Open, Синсинати - I полуфинал (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 08:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 09:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 33-и епизод, повторение
  • 10:00
    Футбол: Швайнфурт - Шалке 04, мач от първи кръг за Купата на Германия, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Мрачна обсебеност: Безбройни превъплъщения
  • 06:10
    Почти ми се размина: Изпратих бомба в търговския център
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Усилена работа
  • 07:25
    Сянка на съмнение: Убитият лекар
Пълна програма
  • Сега
    Хедлайн, (п)
  • 06:15
    Документален филм
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • Сега
    "Отвътре", хорър, САЩ, 2016; реж. Фил Клейдън, с Мишел Вартан, Ерин Мориарти, Надин Веласкес, Рони Джийн Блевинс, Джобет Уилямс, [18+]
  • 07:00
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 09:05
    "Филми и звезди Х, 33 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 09:35
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    "Ейми Шумър: На живо от "Аполо"", стенд-ъп комедия, САЩ, 2015; реж. Крис Рок, с Ейми Шумър, [15+]
  • 07:00
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 08:30
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 09:55
    "Дарба", драма, САЩ, 2017; реж. Марк Уеб, с Крис Евънс, МакKена Грейс, Линдзи Дънкан, Октавия Спенсър, Джени Слейт, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Приключения тела. Испытание бессонницей
  • 06:30
    Приключения тела. Испытание голодом
  • 07:00
    Приключения тела. Испытание глубиной
  • 07:30
    Приключения тела. Испытание высотой
Пълна програма
  • Сега
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Забравените гори (1 част) (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Торонто
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:50
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • Сега
    Лека атлетика: Диамантена лига
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3
  • 09:20
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • Сега
    Пес Патрул
  • 06:10
    Пес Патрул
  • 06:35
    Ръсти Риветс
  • 07:00
    Денят, в който Хенри срещна...
Пълна програма
  • Сега
    Гаражи - Злато
  • 06:25
    Новини
  • 06:30
    Коли - страст или хоби
  • 06:55
    Изпитатели
Пълна програма
  • Сега
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, исторически, 2016
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 07:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 08:30
    Гранд хотел, сезон 1, еп. 14, Испания, исторически, 2011
Пълна програма
  • Сега
    Семейство Орхейм
  • 07:55
    Синът
  • 10:10
    Пипи Дългото Чорапче, еп.5
  • 10:40
    Пипи Дългото Чорапче, еп.6
Пълна програма
  • Сега
    Ах, това либидо!
  • 06:40
    Клара и тайната на мечките
  • 08:15
    Индианецът
  • 09:35
    Фалшификатори
Пълна програма
  • Сега
    Подозрение
  • 06:05
    Т.И.М.
  • 07:30
    Пипи Дългото Чорапче, част 1
  • 09:00
    Писмописецът
Пълна програма
  • Сега
    Thank You a Lot
  • 07:00
    The Fits
  • 08:10
    Sex And Broadcasting
  • 09:30
    The Chinese Mayor
Пълна програма
  • Сега
    Action Sports World S18
  • 07:00
    FIM Speedway World Cup 2017
  • 08:00
    World Surf League 2017
  • 09:00
    Above, Below
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 06:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Viasat Explorer 06:05
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 06:30
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Utilisima 06:25
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
Eurosport 2 07:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

ORT 06:10
Филм "Садко". Продължение
BiT 06:15
Документален филм
Alfa 06:25
"Мишлето Перес" - детски филм
TVPlus 06:30
"Михаел Шумахер: Червения барон" - кратък документален филм
Kino Nova 06:30
"Семейство под наем" - комедия с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, Джордан Бриджис, Абигейл Бреслин и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}