ТВ Програма

ТВ програма

Agro TV

  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Документален филм - повторение
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
  • 09:25
    Агрокоментар
  • 09:30
    Агротема
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
  • 11:35
    Агротема
  • 11:50
    Музикална пауза
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
  • 12:30
    Агрокоментар
  • 12:35
    Агротема
  • 12:45
    Музикална пауза
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
  • 13:30
    Агрокоментар
  • 13:35
    Агротема
  • 13:45
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Борсова информация
  • 14:20
    Агротема
  • 14:30
    Флора и Фауна - повт.
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    Агрокоментар
  • 16:20
    Агротема
  • 16:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
  • 17:20
    Агрокоментар
  • 17:25
    Агротема
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Динамика на основните 5 - премиера
  • 18:45
    Агрокоментар
  • 18:50
    Агротема
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Динамика на основните 5 -повт.
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
  • 21:20
    Агротема
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    Динамика на основните 5
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Динамика на основните 5
  • 22:15
    Агротема
  • 22:30
    Късна емисия новини
  • 23:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 23:10
    Борсова информация
  • 23:15
    Динамика на основните 5
  • 23:20
    Агрокоментар
  • 23:25
    Агротема
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза

Сериали

EPIC Drama 04:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
Viasat Explorer 04:25
Каубои в студени води, сезон 4, еп. 7
SAT 1 04:25
"Престъпни намерения" - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 04:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Film Plus HD 04:30
Тенис: Анастасия Потапова - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже

Всички предавания

Филми

Cinemax 04:15
"Редът в "Рок Стеди"", драма, САЩ, 2018; реж. Тревър Стивънс, с Хестън Хорвин, Даймънд Уайт, Логан Хъфман, Айзък Алисма, Лари Милър, [18+]
БНТ 04:20
Брат за брата 2 тв филм /10 епизод/п/(14)
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
MAX Sport 4 04:30
Футбол: Барса ТВ "Стоичков - великият номер 8 на Барса" , документален филм
TVPlus 04:30
"От улицата: Изборът на края" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}