ТВ Програма

ТВ програма

Agro TV

  • Сега
    Акценти
  • 15:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:25
    Борсова информация
  • 15:30
    Агрокоментар
  • 15:35
    Агротема
  • 15:45
    Земеделие на фокус - п
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    Борсова информация
  • 16:20
    Агротема
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Акценти
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Агрокоментар
  • 17:20
    Земеделие на фокус - п.
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Седмичен обзор
  • 18:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:45
    Борсова информация
  • 18:50
    Агротема
  • 19:00
    Акценти
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Акценти
  • 20:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 20:10
    Агрокоментар
  • 20:15
    Агротема
  • 20:30
    Седмичен обзор
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:20
    Борсова информация
  • 21:25
    Агрокоментар
  • 21:30
    Агротема
  • 21:40
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 22:00
    Акценти
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Борсова информация
  • 22:15
    Агротема
  • 22:30
    Седмичен обзор
  • 23:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 23:15
    Борсова информация
  • 23:20
    Агрокоментар
  • 23:25
    Агротема
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза

Сериали

Fox Crime 15:10
Пропукване - първи сезон, еп. 5
Fox Life 15:10
Подли камериерки - трети сезон, еп. 11
PRO 7 15:20
"Двама мъже и половина" - сериал
AXN 15:25
Скрити доказателства; сезон 3, епизод 5, драма, криминален, САЩ, 2013
e-kids 15:30
Плодчетата - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 15:30
Тенис: ATP 500 Aegon Лондон 2017
RTL 15:45
Формула 1 за Голямата награда на Азербайджан, квалификация
AXN Black 15:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, Унгария, 2016
Diema Sport 2 16:00
Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Азербайджан, директно

Всички предавания

Филми

MGM 15:10
"Домът е там, където е сърцето" - комедия с Валри Бромфилд, Стивън Милър.
Kino Nova 15:15
"Роки 3" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Хълк Хоган, Тони Бъртън и др., /п/
Skat 15:15
"През планини и морета" - Документален филм
HBO 15:25
"Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
HBO HD 15:25
"Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}