ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • 05:25
    Интервю
  • 06:00
    "На жълтите павета" (п)
  • 06:35
    "Капиталът" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    RT в българския ефир
  • 09:35
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделник с Волен Сидеров", първа част (п)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник с Волен Сидеров", втора част (п)
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "Неделник с Волен Сидеров", трета част (п)
  • 13:00
    "Остров Свети Иван" - документален филм
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Капиталът" (п)
  • 15:25
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Цигари за Фидел" - документален филм
  • 16:35
    Интервю
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "Спомен за Илия Минев"
  • 22:25
    Интервю
  • 23:00
    "Държавата днес" (п)
  • 23:25
    "В окото на бурята" (п)
  • 00:55
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"

Сериали

Viasat Nature 06:00
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 1
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.4 еп.2
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.22 - 25
bTV Cinema 06:00
"Отново и отново" /п./ - сериал, еп.1, 2
bTV Comedy 06:00
"Теория за големия взрив" - сериал, с.4 еп.19, 20

Всички предавания

Спорт

Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Ломбардия
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Ломбардия
BNT 3 06:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Четвъртфинална среща

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:11
Рицарят Ръждивко Еп. 14 Анимация, Семеен 2013
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.4 еп.2
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.4 еп.2
Diema Family 06:00
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}