ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
  • 05:15
    Интервю
  • 05:35
    "Капиталът" (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервюта на "Неделник"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Капиталът" (п)
  • 10:35
    Интервю
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "С песните на..."
  • 11:25
    Интервю
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    Интервюта на "Неделник"
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    RT в българския ефир
  • 15:35
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "България - древна и свята" - документален филм
  • 16:25
    Интервю
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "Гробът на Георги Комитчето" - документален филм
  • 22:25
    Интервю
  • 23:00
    "Държавата днес" (п)
  • 23:25
    "Капиталът" (п)
  • 00:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 01:00
    "С песните на..."
  • 01:25
    "Онази България" - документален филм
  • 02:25
    Интервютата на "Неделник"
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"

Сериали

EPIC Drama 09:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
AXN 09:25
Профилиране; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2014
Viasat Explorer 09:35
Рибар авантюрист, сезон 3, еп. 2
Fox Life 09:35
40 е новото 20 - пети сезон, еп. 7
Viasat Nature 09:40
Еволюция в действие, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 09:30
Спортна стрелба: Световна купа в Ал Айн, ловджийска пушка, финал
Eurosport 2 09:30
Колоездене: Обиколка на Ломбардия
Eurosport HD 09:30
Спортна стрелба: Световна купа в Ал Айн, ловджийска пушка, финал
Sky Sports 09:30
Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
НТВ Сериал 09:48
НЕВСКИЙ серия 22

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 09:25
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 5, Канада, военен, 2017
AXN 09:25
Профилиране; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2014
Bulgaria ON AIR 09:30
Скритата Италия - филм
Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
Telekabel 09:30
За яребици край Величково - документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}