ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Неделя - ден Господен" - втора част (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "С песните на..."
  • 09:25
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Образ на величие" - документален филм
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" (п)
  • 11:35
    RT в българския ефир
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    Интервютата на "Неделник"
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
  • 15:25
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Знаме с Орден за храброст" - документален филм
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "Разказ за една истинска българка" - документален филм
  • 22:15
    Интервю
  • 23:00
    "Държавата днес" (п)
  • 23:25
    "Капиталът" (п)
  • 00:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"

Сериали

Fox Channel 06:40
Семеен пъзел - втори сезон, еп. 22
Fox Life 06:45
Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 3
Viasat Nature 06:50
Тайните на изчезналите гиганти, сезон 1, еп. 1
Film Plus 07:00
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
bTV Comedy 07:00
"Столичани в повече" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:30
Тенис на маса: Световна купа за жени в Китай, финал
Sky Sports 06:30
Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Film Plus 07:00
Футбол: Ейбар - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Film Plus HD 07:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Eurosport 07:00
Голф: Турнир "The Skins" в Япония, директно

Всички предавания

Филми

Telekabel 06:35
Музикален блок
FilmBox Extra 06:40
Лъки Люк Уестърн, Приключенски, Комедия Франция, Аржентина 2009
Vivacom Arena 06:43
Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
FilmBox Plus 06:50
Херкулес Драма САЩ 2004
TVT 06:50
ТВТ представя България - документален филм на ТВТ

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}