ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "С песните на..."
  • 05:25
    "Остров Свети Иван" - документален филм
  • 06:00
    Новини
  • 06:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 07:00
    Новини
  • 07:25
    Интервютата на "Неделник"
  • 08:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Капиталът" (п)
  • 10:35
    "С песните на..."
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    АТАКА през седмицата
  • 11:25
    Интервю
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Интервюта на "Неделник"
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "С песните на..."
  • 13:35
    "Разказ за една истинска българка" - документален филм
  • 13:45
    "България - древна и свята" - документален филм
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    RT в българския ефир
  • 14:35
    Интервю
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    АТАКА през седмицата
  • 16:30
    "В окото на бурята" - публицистично предаване
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "На жълтите павета" (акценти от седмицата)
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "По стъпките на свобдата" - документален филм
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Водачът" - игрален филм
  • 22:15
    "В окото на бурята" (п)
  • 23:35
    "Капиталът" (п)
  • 00:00
    "С песните на..."
  • 00:35
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 02:45
    "В окото на бурята" (п)
  • 04:00
    Олег Газманов на българска сцена

Сериали

Viasat History 10:25
101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 1
bTV Cinema 10:30
"Седем часа разлика" - сериал, с.3 еп.22
Bulgaria ON AIR 10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
RTL 10:30
"Всичко, което се брои" - сериал
Viasat Nature 10:35
Животински Ютюб, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:30
Тенис: Кики Бертенс - Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
National Geographic Wild 10:40
Екстремни животински бебета, еп. 1
Diema Sport 2 10:40
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 11:00
Тенис: Катерина Козлова - Каролина Плишкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Ring.BG 11:00
Футбол, Купа на африканските нации: шести 1/8-финал

Всички предавания

Филми

TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
БНТ 10:45
Капри тв филм /23 епизод/п/
MGM 10:55
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
Vivacom Arena 10:58
12A Комедия, Драма 2017
Diema Family 11:00
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}