ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • 05:25
    Интервю
  • 06:00
    "На жълтите павета" (п)
  • 06:35
    "Капиталът" (п)
  • 07:00
    "Добро утро, българи"
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделник с Волен Сидеров", първа част (п)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник с Волен Сидеров", втора част (п)
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:25
    "Неделник с Волен Сидеров", трета част (п)
  • 13:00
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Капиталът" (п)
  • 15:25
    Интервю
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
  • 16:35
    Интервю
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - централна информационна емисия
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "Образ на величие" - документален филм
  • 23:00
    "Държавата днес" (п)
  • 23:25
    "В окото на бурята" (п)
  • 00:45
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"

Сериали

Fox Life 10:55
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 6
Viasat History 10:55
Тайната война, сезон 1, еп. 5
AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
e-kids 11:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
Diema Sport 2 11:30
Студио "Футбол", директно

Всички предавания

Филми

AXN Black 11:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
TVT 11:00
Между полумесеца и кръста (образователен филм за религиозен туризъм)
Vivacom Arena 11:00
В царството на пълнолунието Приключенски, Комедия, Драма 2012
FilmBox Basic 11:05
Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2008
FilmBox Extra 11:05
Хърби Хенкок: Възможности Документален, Музикален САЩ 2006

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}