ТВ Програма

ТВ програма

Animal Planet

  • Сега
    Укротителката на змии: Епизод 2
  • 05:49
    Гибони: Завръщане у дома: Епизод 1
  • 06:12
    Гибони: Завръщане у дома: Епизод 2
  • 06:36
    Братя в блатата: Когато Коко срещна Луси
  • 07:00
    Братя в блатата: Пълна промяна на езерото
  • 07:25
    Питбули и бивши затворници: Мисия на милосърдие
  • 08:15
    Гибони: Завръщане у дома: Епизод 1
  • 08:40
    Гибони: Завръщане у дома: Епизод 2
  • 09:10
    Северна Америка: Разкрития
  • 10:05
    В аквариума: Обвързващи правила
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Разрушение
  • 11:55
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 13
  • 12:50
    Гибони: Завръщане у дома: Епизод 1
  • 13:15
    Гибони: Завръщане у дома: Епизод 2
  • 13:45
    Ловци на алигатори: Да прецакаш Тре
  • 14:40
    Северна Америка: Разкрития
  • 15:35
    Животни в самолета: голямото пътуване: Хипопотам, пчели, пингвини
  • 16:30
    Укротителката на змии: Епизод 3
  • 16:55
    Укротителката на змии: Епизод 4
  • 17:25
    Запознайте се с пингвините: Епизод 1
  • 17:50
    Запознайте се с пингвините: Епизод 2
  • 18:20
    Питбули и бивши затворници: Пътят на разрушението
  • 19:15
    Помощ за дивата природа: Епизод 7
  • 20:10
    Най-дивите острови: Фолклендските острови: раят на пингвините
  • 21:05
    Запознайте се с пингвините: Епизод 1
  • 21:30
    Запознайте се с пингвините: Епизод 2
  • 22:00
    Питбули и бивши затворници: Пътят на разрушението
  • 22:55
    Ловци на алигатори: Да предадеш щафетата
  • 23:50
    Укротителката на змии: Епизод 3
  • 00:15
    Укротителката на змии: Епизод 4
  • 00:45
    Ветеринарят от Бонди: Епизод 13
  • 01:40
    Питбули и бивши затворници: Пътят на разрушението
  • 02:35
    Помощ за дивата природа: Епизод 7
  • 03:25
    Най-дивите острови: Фолклендските острови: раят на пингвините
  • 04:15
    Ловци на алигатори: Да предадеш щафетата

Сериали

SAT 1 05:45
"Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
PRO 7 05:50
"Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
bTV Cinema 06:00
"Убийството" - сериал, с.3, еп.9
bTV Comedy 06:00
"Клуб Веселие" - сериал, с.5
bTV Lady 06:00
"С аромат на Свети Валентин" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Париж-Рубе
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Париж-Рубе
Mtel Sport 1 06:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание №7
Mtel Sport 2 06:00
Хокей на лед: "Удар със стик" 112 епизод
Sky Sports 06:15
Футбол

Всички предавания

Филми

Diema Family 06:00
"Моята карма"- сериен филм
Film Plus 06:00
"Издигането на Меркел" - документален филм
bTV 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация
bTV HD 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Fishing and Hunting 17:30
Кухнята на любителите на риба - С Томаш Варга - олимпийски шампион по водна топка

Всички предавания



{START_COUNTER}