ТВ Програма

ТВ програма

ARD 1

  • 05:50
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Зоо бебета" - документация
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Къмпинг за сърфинг" - детска програма
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 09:40
    "Чекер Тоби екстра"
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Винаги в неделя" - шоу
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:20
    "Любов под белите платна" - комедия, ФРГ, 2001
  • 15:50
    СП футбол, жени
  • 21:00
    Новини
  • 21:20
    "От местопрестъплението: Разчистване на сметки" - крими поредица, С, 2019
  • 22:45
    Ан Вил
  • 23:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 00:05
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 00:35
    "Щастието рядом" - драма, U, 2014
  • 02:15
    "Кариеристът: Печалбата не е всичко" - драма, G, 2010
  • 03:55
    Ан Вил
  • 04:55
    Пресклуб

Сериали

e-kids 10:40
Франклин - анимационен сериал
BSTV 10:40
"Безценната перла", сериал, 55 еп. (п)
Fox Channel 10:45
Хавай 5-0 - пети сезон, еп. 2
ARD 1 10:55
"Буря от любов" - сериал
bTV Action 11:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.12

Всички предавания

Спорт

National Geographic Wild 10:40
Екстремни животински бебета, еп. 1
Diema Sport 2 11:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 19-и епизод /п/
Film Plus 11:00
Тенис: Катерина Козлова - Каролина Плишкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Ring.BG 11:00
Футбол, Купа на африканските нации: шести 1/8-финал

Всички предавания

Филми

БНТ 10:45
Капри тв филм /23 епизод/п/
MGM 10:55
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
Vivacom Arena 10:58
12A Комедия, Драма 2017
Diema Family 11:00
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/
Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}