ТВ Програма

ТВ програма

ARD 1

  • 05:50
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    Куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Ветеринарните лекари: Спасители със сърце" - доку поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    Куиз шоу
  • 21:15
    "Къмпинг със сърце" - музикален филм, ФРГ, 2019
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Мечта за дете" - крими поредица, А, 2009
  • 00:30
    "Ченгето и селяндурът" - криминална поредица, ФРГ, 2014
  • 02:10
    "Къмпинг със сърце" - музикален филм, ФРГ, 2019
  • 03:45
    "Ченгето и селяндурът" - криминална поредица, ФРГ, 2014

Сериали

Diema 09:10
"Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
e-kids 09:10
Инфинити Надо - анимационен сериал
Fox Crime 09:10
Глейдс - четвърти сезон, еп. 10
Viasat Explorer 09:25
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
EPIC Drama 09:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007

Всички предавания

Спорт

BNT 3 09:15
Футбол: Холандия - Швеция - полуфинална среща на световното първенство за жени
Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Film Plus HD 09:30
Тенис: Андреа Петкович - Анжелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 09:20
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
HBO3 09:20
"Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Vivacom Arena 09:35
Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}