ТВ Програма

ТВ програма

ARD 1

  • 05:50
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Зоо бебета" - документация
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Къмпинг за сърфинг" - детска програма
  • 08:10
    "Ана и дивите животни" - документална поредица
  • 08:35
    "Ана и домашните животни" - документална поредица
  • 08:50
    "Чекер Тоби" - шоу
  • 09:25
    "Пиперените зрънца" - сериал
  • 09:50
    "Приключението Дивият Запад" - доку-поредица
  • 10:40
    "Панда, горила и ко" - поредица
  • 10:55
    "Жираф, къртица и ко" - истории от зоопарка
  • 11:45
    "Привет, съкровище" - доку-поредица
  • 12:30
    Репортаж
  • 13:05
    "От приятелство: младите лекари" - сериал
  • 14:00
    "Отново у дома" - семейна драма, ФРГ, 2008
  • 15:30
    "Завинаги у дома" - комедия, ФРГ, 2011
  • 17:00
    "W като wissen - знание"
  • 17:30
    Световен репортаж
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 18:40
    "Мама е патрул" - комедия, ФРГ, 2015
  • 20:10
    Куиз шоу
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Вила на Тенерифа" - романтична комедия, ФРГ, 2019
  • 22:45
    "Софи готви" - комедия, ФРГ, 2015
  • 00:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 00:40
    "Нощта на Ина" - късно нощно шоу
  • 01:40
    "Вила на Тенерифа" - романтична комедия, ФРГ, 2019
  • 03:15
    "Софи готви" - комедия, ФРГ, 2015
  • 04:45
    "Нощта на Ина" - късно нощно шоу

Сериали

AXN 10:25
Морски детективи; сезон 12, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
Fox Life 10:30
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 5
EPIC Drama 10:35
Отряд Хикс, сезон 3, еп. 10, Канада, военен, 2017
e-kids 10:45
Ърки Пърки - анимационен сериал
PRO 7 10:45
"Последният мъж на света" - сериал

Всички предавания

Спорт

Охота и рыбалка 10:30
Стрелковый спорт
Film Plus 11:00
Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Film Plus HD 11:00
Футбол: Селта /Виго/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Kanal 3 11:00
"Спорт в обектива" - избрано
BNT 3 11:05
Футбол: Португалия - Испания - среща от европейското първенство за юноши до 19 г.

Всички предавания

Филми

AXN 10:25
Морски детективи; сезон 12, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2014
TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
Cinemax 2 10:30
"Съблазнител", драма, Дания, 2017; реж. Милад Алами, с Ардалан Есмали, Сохо Резанайад, Сузан Таслими, Ларс Бригман, Стине Фишер Кристенсен, [15+]
HBO HD 10:30
"Унищожителят", екшън - трилър, САЩ, 2018; реж. Донован Марш, с Джерард Бътлър, Гари Олдман, Комън, Линда Карделини, Тоби Стивънс, [15+]
Bulgaria ON AIR 10:30
Страната на изобретателите - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}