ТВ Програма

ТВ програма

AXN White

  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 5, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 39, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 14:20
    Профилиране; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2011
  • 15:30
    Профилиране; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2011
  • 16:40
    Отмъщението; сезон 2, епизод 5, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 17:50
    Отмъщението; сезон 2, епизод 6, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 19:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 39, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 20:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 40, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2011
  • 22:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2011
  • 23:05
    Забравена; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 00:10
    Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 01:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 40, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 02:10
    Профилиране; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2011
  • 03:15
    Профилиране; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2011
  • 04:00
    Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017

Сериали

AXN Black 03:50
Тоталкар; сезон 3, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
Eurosport HD 04:00
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, гигантски слалом, жени
MAX Sport 1 04:00
Баскетбол: Евролига Олимпиакос - Байерн Мюнхен
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Купа на Франция Рен - Орлеан, четвъртфинален мач за купата на Франция
BNT 3 04:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща

Всички предавания

Филми

HBO 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
HBO HD 03:55
"1945 (2017)", драма, Унгария, 2017; реж. Ференц Тьорьок, с Петер Рудолф, Бенс Ташнади, Тамаш Сабо Кимел, Дора Старенки, Аги Сиртеш, [15+]
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}