ТВ Програма

ТВ програма

AXN

  • 05:10
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 05:55
    Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 07:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 10, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 08:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2011
  • 09:00
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Канада, 2011
  • 10:00
    Медиум; сезон 3, епизод 20, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 11:00
    Медиум; сезон 3, епизод 21, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 12:00
    Медиум; сезон 3, епизод 22, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 13:00
    Медиум; сезон 4, епизод 2, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 14:00
    Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 14:55
    Царство; сезон 4, епизод 2, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 15:55
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2011
  • 16:50
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Канада, 2011
  • 17:50
    Медиум; сезон 3, епизод 20, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 18:50
    Медиум; сезон 3, епизод 21, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 19:50
    Тор: Светът на мрака; екшън, приключенски, САЩ, 2013
  • 22:00
    Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител; екшън, приключенски, САЩ, 2014
  • 00:40
    Медиум; сезон 3, епизод 22, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 01:35
    Медиум; сезон 4, епизод 2, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 02:25
    Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител; екшън, приключенски, САЩ, 2014
  • 04:35
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013

Сериали

MGM 00:40
"Обадете се на Сол 3.03" - сериал
Fox Life 00:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Viasat History 00:50
Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 00:50
Престъпни намерения - осми сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

ARD 1 00:40
"Лейди Вегас" - комедия, U, 2012
Cinemax 2 00:40
"Сънища на чужд език", драма - фентъзи, Мексико, 2017; реж. Ернесто Контрерас, с Фернандо Алварес Ребейл, Хосе Мануел Пончелис, Елигио Мелендес, Фатима Молина, Хуан Пабло Де Сантяго, [12+]
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Skat+ 00:55
"В огъня на борбата и любовта" - документален филм
AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}