ТВ Програма

ТВ програма

AXN

  • 05:10
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 05:55
    Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 07:10
    Вестителите; сезон 1, епизод 10, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 08:05
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2011
  • 09:00
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Канада, 2011
  • 10:00
    Медиум; сезон 3, епизод 20, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 11:00
    Медиум; сезон 3, епизод 21, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 12:00
    Медиум; сезон 3, епизод 22, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 13:00
    Медиум; сезон 4, епизод 2, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 14:00
    Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 14:55
    Царство; сезон 4, епизод 2, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 15:55
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2011
  • 16:50
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Канада, 2011
  • 17:50
    Медиум; сезон 3, епизод 20, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 18:50
    Медиум; сезон 3, епизод 21, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 19:50
    Тор: Светът на мрака; екшън, приключенски, САЩ, 2013
  • 22:00
    Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител; екшън, приключенски, САЩ, 2014
  • 00:40
    Медиум; сезон 3, епизод 22, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 01:35
    Медиум; сезон 4, епизод 2, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 02:25
    Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител; екшън, приключенски, САЩ, 2014
  • 04:35
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013

Сериали

Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал
Viasat Explorer 07:45
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 14
Fox Life 07:45
Войната вкъщи - първи сезон, еп. 19
Fox Crime 07:50
Глейдс - втори сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}