ТВ Програма

ТВ програма

AXN

  • 05:00
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 06:00
    Медиум; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 07:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 07:25
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 08:20
    Възприятия; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 09:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 10:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 11:15
    Медиум; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 12:15
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 13:10
    Възприятия; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 14:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 25, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 15:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 16:05
    Медиум; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 17:05
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:00
    Възприятия; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 19:00
    Профилиране; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2009
  • 20:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:00
    Морски детективи; сезон 11, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 21:55
    Морски детективи; сезон 11, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 22:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 23:45
    Железният човек 3; екшън, приключенски, САЩ, 2013
  • 02:10
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
  • 03:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 03:45
    Морски детективи; сезон 11, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 04:30
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 2, криминален, риалити, САЩ, 2015

Сериали

Fox Life 08:40
Майк и Моли - трети сезон, еп. 16
Fox Crime 08:40
Лас Вегас - трети сезон, еп. 23
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Diema 08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 15 /п/
AXN 08:50
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Moviestar 08:40
Футбол и философия
Travel TV 09:00
Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 6 еп.
Sky Sports 09:00
Футбол от Азия
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров
Film Plus HD 09:10
Тенис: Катерина Синякова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

HBO 2 08:40
"Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
AXN 08:50
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015
TVT 09:00
Животът по поречието на Струма (образователен филм за еко туризъм)
Kino Nova 09:10
"Мисия: Моето семейство" - романтичен филм с уч. на Ханес Янике, Нина Гумих, Нина Монка, Дана Голомбек и др.
HBO3 09:15
"В кадър ХV, 46 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}