ТВ Програма

ТВ програма

Bloomberg TV Bulgaria

  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Пеле: Кралят на футбола - док.филм
  • 11:40
    Цитати на деня
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Историята на Бионсе - док. филм
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов /п./
  • 02:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./

Сериали

AXN 05:10
Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
EPIC Drama 05:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 2, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
Eurocom 05:15
Сладка тайна - 64 еп. - Сериал
Fox Channel 05:15
Империя - четвърти сезон, еп. 5
Fox Crime 05:15
Военна прокуратура - трети сезон, еп. 17

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Ски скокове: Световна купа в Титизее Нойщад, индивидуално състезание
Film Plus 05:40
Тенис: Анет Контавейт - Онс Джабер (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 06:00
Тенис: Александър Зверев - Ян-Ленард Щруф (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
MAX Sport 1 06:00
Волейбол: Световно клубно първенство за жени Полуфинален мач
MAX Sport 3 06:00
Футбол: Италианска Серия А Обзор

Всички предавания

Филми

MGM 05:05
"Синче" - ужаси с Дейвид Карадайн, Пол Л. Смит, Брад Дуриф.
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
AXN 05:10
Скорпион; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2015
Nova TV 05:20
"Мотив" - сериен филм, 4 сезон /п/
TVPlus 05:30
"Историята на Барак Обама" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}