ТВ Програма

ТВ програма

Bloomberg TV Bulgaria

  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Investbook с Александър Костадинов /п./
  • 10:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 20:00
    Investbook с Александър Костадинов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook с Александър Костадинов/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 00:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторени

Сериали

Utilisima 22:05
Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 3
AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008

Всички предавания

Спорт

BiT 22:00
BIT СПОРТ
Diema Sport 2 22:00
Баскетбол: Реал Мадрид - Баскония, пети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, директно
Eurosport 2 22:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 22:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Ring.BG 22:00
Екстремни спортове

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}