ТВ Програма

ТВ програма

Bloomberg TV Bulgaria

  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Александър Костадинов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 12:30
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Светозар Димитров /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Invest/Or с Ивелина Петрова
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Вяра във финансите - док. поредица на Bloomberg
  • 00:00
    Коментари на седмицата
  • 02:00
    Повторения

Сериали

bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Comedy 05:00
"Шегаджии" - сериал
bTV HD 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Lady 05:00
"Италианската булка" - сериал
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

Alfa 05:00
"Путин - пътят на Русия към бъдещето" - документален филм
Skat+ 05:10
"Професия актриса" - документален филм
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Парти за Хелоуин
Cinemax 2 05:15
"Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
HBO HD 05:20
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}