ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • Сега
    Тенис-турнир "ASB Classic": Леонардо Майер /Аржентина/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - четвъртфинална среща
  • 11:35
    Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
  • 12:50
    Баскетбол: Левски Лукойл - Академик Бултекс - среща от Националната баскетболна лига
  • 14:40
    Спортни новини
  • 14:50
    Часът на спорта
  • 15:05
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 17:30
    Двойно оцеляване документална поредица /2 сезон, 12 епизод/
  • 18:15
    Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
  • 19:55
    Деца на слънцето игрален филм /Македония, 2014г./, режисьор Антонио Митрикески, в ролите: Ивана Павлакович, Владо Йованович, Мето Йовановски и др.
  • 21:20
    Спортни новини
  • 21:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 22:00
    Матура игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Кристиан Мунджуи, в ролите: Адриан Титиени, Мария-Виктория Драгус, Лиян Бугнар и др.
  • 00:05
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 02:30
    Спортни новини
  • 02:40
    Тенис-турнир "ASB Classic": Леонардо Майер /Аржентина/ - Тенис Сендгрън /САЩ/ - четвъртфинална среща
  • 04:30
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /12 епизод/

Сериали

Fox Channel 10:45
Престъпления от класа - трети сезон, еп. 7
ARD 1 10:55
"Буря от любов" - сериал
PRO 7 10:55
"Нови в квартала" - комедиен сериал
AXN Black 11:00
Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Viasat History 11:00
Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 4

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 11:00
Хокей на лед: NHL Ню Джърси Девилс - Анахайм Дъкс
Cinemax 2 11:35
"Патриотични игри", екшън - трилър, САЩ, 1992; реж. Филип Нойс, с Харисън Форд, Ан Арчър, Патрик Бергин, Шон Бийн, Тора Бърч, [15+]
BNT 3 11:35
Тенис-турнир "ASB Classic": Филип Колшрайбер /Германия/ - Фабио Фонини /Италия/ - четвъртфинална среща
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Eurosport 2 12:00
Ски скокове: Световна купа в Закопане

Всички предавания

Филми

MGM 10:45
"Откровени изповеди" - драма / екшън с Робърт Де Ниро, Робърт Дювал.
TV1000 11:00
Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
AXN Black 11:00
Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
TVT 11:00
Духът на Сурва (образователен филм за селски туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}