ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • 05:35
    Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите магазинно предаване
  • 06:00
    Футбол: Динамо /Киев/ - Челси - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира "Лига Европа"
  • 07:50
    Аз съм…
  • 08:00
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 08:30
    УЕФА Евроквалификации магазинно предаване /1 епизод/
  • 09:00
    През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /6 епизод/
  • 09:45
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: спускане /мъже/
  • 10:50
    Световно първенство по шорттрек
  • 12:25
    Автомобилно състезание на шампионите: Купа на нациите магазинно предаване
  • 12:55
    Автомобилно състезание на шампионите магазинно предаване
  • 13:20
    Световна купа по ски-свободен стил магазинно предаване
  • 13:45
    Спортни новини
  • 13:55
    Баскетбол: Балкан - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
  • 15:45
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини - финали: супергигантски слалом /мъже/
  • 16:50
    През коридорите на времето с Морган Фрийман 2 документален филм /7 епизод/
  • 17:40
    Световна купа по сноуборд: сноубордкрос
  • 19:00
    УЕФА Евроквалификации магазинно предаване /1 епизод/
  • 19:30
    Футбол: Арсенал - Рен - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира "Лига Европа"
  • 21:20
    Спортни новини
  • 21:30
    Спортисимо спортно-развлекателно предаване
  • 22:00
    Викингите 3 сериен филм /10 епизод/ (16)
  • 22:45
    Футбол: Славия /Прага/ - Севиля - среща-реванш от 1/8-финалите на турнира "Лига Европа"
  • 00:35
    Спортни новини
  • 00:45
    Световно първенство по шорттрек
  • 03:15
    Колоездачна обиколка на Оман обзор
  • 04:15
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща

Сериали

Viasat History 04:00
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
bTV Action 04:00
"Тежки престъпления" /п./ - сериал, с.5 еп.14
bTV Comedy 04:00
"Теория за големия взрив" /п./ - сериал
bTV Lady 04:00
"Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.52

Всички предавания

Спорт

BNT 3 04:15
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Марсилия: Стефанос Циципас /Гърция/ - Давид Гофен /Белгия/ - полуфинална среща
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Film Plus HD 04:30
Тенис: Анастасия Потапова - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже

Всички предавания

Филми

AXN White 04:00
Забравена; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2017
MGM 04:05
"На брега на реката" - драма / криминален с Криспин Глоувър, Киану Рийвс.
ORT 04:05
"Шифър". Сериен филм
Cinemax 04:15
"Редът в "Рок Стеди"", драма, САЩ, 2018; реж. Тревър Стивънс, с Хестън Хорвин, Даймънд Уайт, Логан Хъфман, Айзък Алисма, Лари Милър, [18+]
БНТ 04:20
Брат за брата 2 тв филм /10 епизод/п/(14)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}