ТВ Програма

ТВ програма

BNT HD

  • Сега
    Европейски първенства 2018: Плуване /финали/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 07:10
    Европейски първенства 2018: Синхронно плуване /отборно, техническа програма/ - финал
  • 08:25
    Извън играта
  • 09:00
    Аз съм…
  • 09:15
    Светът на конете
  • 09:30
    Европейски първенства 2018: Плуване /финали/
  • 10:50
    Аз съм…
  • 11:05
    Белгия - Англия - среща за 3-4 място на световното първенство по футбол
  • 13:00
    Европейско първенство по минифутбол: четвъртфинална среща
  • 13:50
    Спортни новини
  • 14:00
    Европейско първенство по минифутбол: полуфинална среща пряко предаване от Киев
  • 15:00
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /7 епизод/
  • 15:30
    Европейски първенства 2018: Лека атлетика
  • 17:30
    Международен турнир по тенис на маса "Асарел България оупън" пряко предаване от Панагюрище
  • 21:00
    Извън играта
  • 21:30
    Светът на конете
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 22:00
    Европейско първенство по минифутбол: финал пряко предаване от Киев
  • 23:00
    Франция - Хърватия - финал на световното първенство по футбол
  • 01:20
    Колоездене: Обиколка на Йоркшир обзор
  • 02:10
    Европейски първенства 2018: Плуване /финали/
  • 03:30
    Международен турнир по тенис на маса "Асарел България оупън"

Сериали

EPIC Drama 06:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
Viasat Explorer 06:05
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 06:30
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Utilisima 06:25
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

BNT HD 07:00
Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
Eurosport 2 07:00
Футбол: Световно първентво за девойки до 20 години, четвъртфинал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Норвегия, втори етап
EuroNews 07:15
Спорт

Всички предавания

Филми

ORT 06:10
Филм "Садко". Продължение
BiT 06:15
Документален филм
Alfa 06:25
"Мишлето Перес" - детски филм
TVPlus 06:30
"Михаел Шумахер: Червения барон" - кратък документален филм
Kino Nova 06:30
"Семейство под наем" - комедия с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, Джордан Бриджис, Абигейл Бреслин и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}