ТВ Програма

ТВ програма

BNT World

  • Сега
    От Цветница до Великден тв филм
  • 06:30
    Непозната земя /п/
  • 07:00
    Бърколино
  • 07:15
    Вълшебните приказки на щурчето: "Златка, златното момиче"
  • 07:45
    Извън играта /п/
  • 08:20
    Животът е вкусен /п/
  • 09:20
    БГ документално кино: "Да изсвириш виртуозно живота си" филм за пианиста Юри Буков /БНТ 2 Варна/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Туй що не гасне концерт с участието на ансамбъл "Тракия", група "Булгара", Ева квартет и др.
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Часът на зрителите
  • 13:00
    Кървавият жътвар документален филм
  • 13:30
    Вяра и общество: Слизане на Благодатния огън
  • 14:50
    5 минути София
  • 15:00
    Новата кола на татко тв филм /2005 г./, режисьор Ивайло Драганов, в ролите: Васил Смирийски, Николай Урумов, Стефка Янорова и др.
  • 15:30
    Баскетбол /мъже/ среща от Националната баскетболна лига
  • 17:20
    Знаете ли, че...
  • 17:30
    Волейбол /мъже/ финална среща от турнира за Купата на България - пряко предаване от Бургас
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Записки по българските въстания: "Хвърковатата чета" тв сериен филм /10 серия/
  • 21:35
    Вечните хитове от любими български филми концерт с участието на Валди Тотев, Людмил Дончев, Дони, Нети, Маргарита Хранова, Орлин Горанов, Мариана Попова /БНТ 2 Варна/
  • 22:30
    Кратка история тв филм /2007 г./, режисьор Петър Мечков, в ролите: Теодор Спасов, Наум Шопов, Валентин Ганев, Павел Поппандов, Ирини Жамбонас, Момчил Карамитев и др.
  • 23:20
    Празнично Пасхално богослужение пряко предаване от храм "Св.Александър Невски"
  • 00:30
    Шоуто на Канала
  • 01:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 01:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 02:30
    Стронгмен суперсериите /п/
  • 03:20
    Мотоспорт екстра /п/
  • 03:50
    История.bg: 140 години от Априлското въстание /п/
  • 04:50
    Непозната земя /п/

Сериали

Fox Channel 06:25
Лас Вегас - трети сезон, еп. 22
Utilisima 06:25
Лесни рецепти - първи сезон, еп. 85
PRO 7 06:40
"Майк и Моли" - комедиен сериал
Diema 06:45
"Двойна заплаха" - сериал
Fox Crime 06:45
Дума на крадец - първи сезон, еп. 13

Всички предавания

Спорт

БНТ 06:30
Златно сърце детски тв филм /2 серия/
TVPlus 06:30
"Световен спорт" - 15-11 еп., обзорно предаване
BNT HD 07:00
Арена спорт - обзор на деня
bTV 07:00
"Дивата муха" - предаване за екстремни спортове
bTV HD 07:00
"Дивата муха" - предаване за екстремни спортове

Всички предавания

Филми

BNT2 06:20
Скалните манастири в България научнопопулярен филм /БНТ 2 Русе/ - първа част
БНТ 06:30
Златно сърце детски тв филм /2 серия/
TV7 06:30
"Рицарят Ръждивко", анимация
DSF 06:35
Късно кино: еротичен филм
Super 7 06:50
"Героите на града", анимация

Всички предавания



{START_COUNTER}