ТВ Програма

ТВ програма

BNT World

  • Сега
    След края на света игрален филм /1998 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Катерина Дидаскалу, Стефан Данаилов, Жана Даковска, Златил Давидов, Васил Михайлов, Татяна Лолова, Георги Калоянчев, Джоко Росич, Георги Русев и др. /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    За къде пътувате игрален филм /1986 г./, режисьор Рангел Вълчанов, в ролите: Стоян Алексиев, Георги Калоянчев, Йосиф Сърчаджиев, Катерина Евро и др.
  • 22:00
    Концерт на група Уикеда /първа част/
  • 22:50
    Умно село: Презареждане /Владимир Димитров-Майстора/
  • 23:50
    По света и у нас
  • 23:55
    Присъдата: Обвинението документален филм
  • 00:55
    Йохан Себастиян Бах: "Матеус пасион" /втора част/
  • 01:50
    Шибил игрален филм /п/
  • 03:20
    Културата на 21 век
  • 03:45
    Денят започва с Култура /п/
  • 04:40
    Еко /БНТ 2 Пловдив/п/

Сериали

BNT2 18:40
Дързост и красота тв сериал /3316 епизод/
Eurocom 18:45
"Събирач на души" - 11 епизод- сериал, Канада, участват Крис Креймър ("Мъртва зона"), Соня Саломаа, Елън Дъбин и др.
Fox Channel 18:45
Последният мъж на света - първи сезон ,еп.4
Fox Crime 18:55
От местопрестъплението: Ню Йорк - втори сезон, еп. 16
Diva Universal 19:00
"Анатомията на Грей 2" - сериал/драма с Елън Помпео, Патрик Дъмпси, Кетрин Хейл.

Всички предавания

Спорт

DSF 19:25
Хокей на лед: Финландия - Германия - пряко
Sky Sports 19:30
Футбол Мундиал
Eurosport 2 20:00
Хокей на трева, Европейска лига: Четвъртфинал, пряко
Eurosport 2 No Bundesliga 20:00
Хокей на трева, Европейска лига: Четвъртфинал, пряко
Nova Sport 22:00
Футбол: Хъл Сити - Шефилд Юнайтед, полуфинален мач за Купата на ФА, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 18:35
Ченгета без значки, екшън, комедия, САЩ, 2003
Super 7 18:35
"Книга за джунглата", сезон 1, еп. 19 и 20, анимация
Agro TV 18:45
Ин екшън
ARD 1 18:45
"Тайната на сестра ми" - игрален филм, ФРГ, 2007
HBO 18:50
"Филми и звезди VІ, 16 еп.", документален, Холандия, 2014

Всички предавания



{START_COUNTER}