ТВ Програма

ТВ програма

BNT World

  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 08:05
    Парламентарни избори 2014: Предизборни клипове
  • 08:10
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 10:30
    Зелената линейка
  • 11:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 11:30
    Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня
  • 11:40
    Потребителската кошница
  • 11:45
    Зелена светлина
  • 11:50
    Европейски маршрути
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:20
    Парламентарни избори 2014: Предизборни клипове
  • 12:25
    Спортни новини
  • 12:35
    Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
  • 13:25
    Знаете ли, че...
  • 13:30
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /п/
  • 14:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Огледалото тв новела на Евровизия /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок /п/
  • 17:30
    Чешко стъкло в Двореца документален филм /БНТ 2 Благоевград/
  • 17:55
    Парламентарни избори 2014: Предизборни клипове
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Още от деня информационно предаване
  • 19:40
    Бързо, лесно, вкусно: Рецепта на деня /п/
  • 19:50
    Европа днес
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:25
    Парламентарни избори 2014: Предизборни клипове
  • 20:30
    Парламентарни избори 2014: Гласовете на България
  • 20:50
    Спортни новини
  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев
  • 22:00
    Фортисимо Фест 2013: "Музика под звездите" концерт с участието на Людмил Ангелов, Валентин Ганев, Недялко Недялков и Софийски Фестивален оркестър
  • 23:30
    Зелена светлина
  • 23:35
    Парламентарни избори 2014: Предизборни клипове
  • 23:40
    Парламентарни избори 2014: Гласовете на България
  • 23:55
    По света и у нас
  • 00:10
    Мотоспорт екстра
  • 00:40
    Непозната земя: "Корабът на Рез" документална поредица /7 епизод/
  • 01:35
    Винаги ще има утре филм за маестро Борислав Иванов /п/
  • 02:30
    България днес информационен блок /п/
  • 04:00
    Еко /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 04:30
    Джендемът - рай за животните научнопопулярен филм

Сериали

Fox Life 04:55
Семейните бижута на Демона - трети сезон, еп. 1
04:55
"Sex, лъжи & TV: 8 дни в седмицата", български сериал, 2013, сезон 1, еп. 5
AXN 05:00
Чудеса; сезон 2, епизод 18, научна фантастика, САЩ, 2000
PRO 7 05:00
"Малколм" - сериал
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"

Всички предавания

Спорт

Diema 05:45
Футбол: Кристъл Палъс - Бърнли, мач от английската Висша Лига, /п/
BNT2 06:00
Франция - Германия, четвъртфинална среща от Световното първенство по футбол - Бразилия 2014 /п/
Eurosport 2 07:30
Австралийски футбол, АФЛ: Плейофи
Eurosport 2 No Bundesliga 06:00
Футбол, Шампионска лига (мл): Реал М - Базел

Всички предавания

Филми

BGTV 04:50
"Любовни игрички" - комедия
БНТ 04:50
Призраците на Гоя игрален филм/п/(12)
HBO 05:00
"40-годишният девственик", романтична комедия, САЩ, 2005, [15+]
HBO HD 05:00
"40-годишният девственик", романтична комедия, САЩ, 2005, [15+]
AXN 05:00
Чудеса; сезон 2, епизод 18, научна фантастика, САЩ, 2000

Всички предавания



{START_COUNTER}