ТВ Програма

ТВ програма

BNT World

  • 05:40
    Европейски маршрути: Флоренция /п/
  • 05:55
    Частен случай /п/
  • 06:00
    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу /п/
  • 06:30
    Денят започва - сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:10
    Денят започва с Култура
  • 10:00
    По света и у нас
  • 10:10
    Денят отблизо с Мария
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Бюлетин за времето, нравите и хората - документален филм
  • 13:15
    Европейски маршрути: Айфеловата кула
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
  • 14:00
    Добро утро с БНТ 2 /Варна /
  • 15:00
    Потребителската кошница
  • 15:05
    Знаете ли,че...: За Монмартър със Стефан Памуков /БНТ2 Пловдив/
  • 15:20
    Европейски дневник /п/
  • 15:30
    Опознай България
  • 16:00
    България днес - информационен блок /Русе/
  • 18:00
    Баскетбол /мъже/: Левски - КК Теодо, среща от Балканската баскетболна лига "Еврохолд" - пряко предаване от София
  • 19:50
    Европейски дневник /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Всичко е любов -игрален филм, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Иван Иванов, Янина Кашева, Мария Стефанова, Илия Раев, Вълчо Камарашев и др.
  • 22:30
    Нощни птици /п/
  • 23:30
    Икономически новини
  • 23:55
    Зелена светлина
  • 00:00
    Открито с Валя Ахчиева
  • 00:30
    Джаз линия: Акустично трио 3000, с участието на китаристите Иван Лечев, Цветан Недялков и Веселин Койчев
  • 01:00
    България днес - информационен блок /п/
  • 03:00
    Денис и приятели - късно вечерно шоу
  • 04:00
    Бюлетин за времето, нравите и хората - документален филм /п/
  • 04:45
    Референдум - публицистично шоу /п/

Сериали

Fox Channel 13:20
Лас Вегас - втори сезон , еп.24
bTV 13:30
"Тайните на времето"- сериал
bTV HD 13:30
"Тайните на времето"- сериал
Diema 13:30
"Медикоптер 117" - сериал, сезон 2, /п/
Fox Life 13:35
Анатомията на Грей - девети сезон, еп. 24

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 15:00
Футбол: Славия - Черно море, мач от "А" професионална футболна група, повторение
Community TV 14:30
Бизнес класа - Голф клуб BlackSeaRama
Eurosport 2 15:30
Австралийски футбол, АФЛ: Плейофи
Eurosport 2 No Bundesliga 15:30
Австралийски футбол, АФЛ: Плейофи

Всички предавания

Филми

HBO Comedy 13:25
"Скуби-Ду! Призрачна Коледа", анимация, САЩ, 2012, [0+]
BGTV 13:30
"Огнено изпитание" - драма
e-kids 13:30
Чиполино- анимационен филм
Nova TV 13:30
"Моята карма" - сериен филм
Super 7 13:35
"Костенурките нинджа: нова мутация", сезон 1С, еп. 6, анимация

Всички предавания



{START_COUNTER}