ТВ Програма

ТВ програма

BNT World

  • 05:40
    Европейски маршрути: Флоренция /п/
  • 05:55
    Частен случай /п/
  • 06:00
    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу /п/
  • 06:30
    Денят започва - сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:10
    Денят започва с Култура
  • 10:00
    По света и у нас
  • 10:10
    Денят отблизо с Мария
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Бюлетин за времето, нравите и хората - документален филм
  • 13:15
    Европейски маршрути: Айфеловата кула
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно - кулинарно шоу
  • 14:00
    Добро утро с БНТ 2 /Варна /
  • 15:00
    Потребителската кошница
  • 15:05
    Знаете ли,че...: За Монмартър със Стефан Памуков /БНТ2 Пловдив/
  • 15:20
    Европейски дневник /п/
  • 15:30
    Опознай България
  • 16:00
    България днес - информационен блок /Русе/
  • 18:00
    Баскетбол /мъже/: Левски - КК Теодо, среща от Балканската баскетболна лига "Еврохолд" - пряко предаване от София
  • 19:50
    Европейски дневник /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Всичко е любов -игрален филм, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Иван Иванов, Янина Кашева, Мария Стефанова, Илия Раев, Вълчо Камарашев и др.
  • 22:30
    Нощни птици /п/
  • 23:30
    Икономически новини
  • 23:55
    Зелена светлина
  • 00:00
    Открито с Валя Ахчиева
  • 00:30
    Джаз линия: Акустично трио 3000, с участието на китаристите Иван Лечев, Цветан Недялков и Веселин Койчев
  • 01:00
    България днес - информационен блок /п/
  • 03:00
    Денис и приятели - късно вечерно шоу
  • 04:00
    Бюлетин за времето, нравите и хората - документален филм /п/
  • 04:45
    Референдум - публицистично шоу /п/

Сериали

PRO 7 08:55
"2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
bTV Comedy 09:00
"Клуб Веселие" - сериал, с. 4, еп. 5
e-kids 09:00
Приключенията на Екхарт - анимац. сериал
Utilisima 09:00
Менюто днес - четвърти сезон, еп. 8
09:15
Футбол: Барселона - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2015/16 - повторение)

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Лориен, мач от френската Лига 1, повторение
Eurosport 09:00
Биатлон, Световна купа Кенмор: 10 км (мъже)
Eurosport 2 09:00
Спускане с шейни, Световна купа Сочи: Двойки (първи манш), пряко
Eurosport 2 No Bundesliga 09:00
Спускане с шейни, Световна купа Сочи: Двойки (първи манш), пряко
Eurosport HD 09:00
Биатлон, Световна купа Кенмор: 10 км (мъже)

Всички предавания

Филми

Kino Nova 09:00
"Ми-Ши: Тайната на дълбините" - приключенски с уч. на Брус Грийнууд, Рина Оуен, Дейниъл Магдър, Филида Лоу, Джо Пинг и др.
RTVi 09:00
Анимация
Film Plus HD 09:00
"Вълшебството на гъбите" - документален филм
Super 7 09:30
"Клуб Уинкс", анимация, сезон 6
09:30
"Клечко попада в приключение", комедия, семеен, Норвегия, 2010, режисьор Мартин Ланд, в ролите: Адриан Грьоневик Смит, Петрус Кристенсен, Перниле Сьоренсен, Ян Гунар Рьойзе и др.

Всички предавания



{START_COUNTER}