ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:00
    Денят отблизо с Мира /п/
  • 05:55
    Без багаж /п/
  • 06:25
    Иде нашенската музика /п/
  • 07:25
    Телепазарен прозорец
  • 07:40
    Неделно евангелие
  • 07:45
    Бърколино Познавателно предаване за най-малките
  • 08:15
    Телепазарен прозорец
  • 08:30
    Линия Сочи
  • 08:55
    Денят започва ...в неделя с Жоро Любенов Развлекателно предаване
  • 11:30
    Знаеш ли кой си ти документален филм
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:20
    Пътят към Мондиала /28 епизод/
  • 12:55
    Теглене на жребия за квалификациите за "Евро 2016" пряко предаване от Ница
  • 14:00
    Хокей на лед/финал, мъже/
  • 16:30
    Линия Сочи
  • 16:45
    Днес на игрите с Евгения Раданова
  • 17:30
    Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
  • 18:00
    Закриване на ХХ ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ Сочи 2014
  • 20:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 21:00
    Под прикритие 4 тв филм /6 епизод/ (16)
  • 22:05
    Нощни птици Вечерно ток шоу с водещ Искра Ангелова
  • 23:05
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:20
    Джаз фестивал Банско 2013: Концерт на Себастиян Лаверни квартет/Германия/ и Блекаут трио /България, Сащ/
  • 00:20
    Адаптация игрален филм /САЩ, 2002г./, режисьор Спайк Джоунзи, в ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър и др.
  • 02:20
    Нощни птици /п/
  • 03:20
    Закриване на ХХ ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ Сочи 2014 /п/

Сериали

BGTV 22:00
"Сезонът на убийствата" - тв сериал (11 епизод)
Fox Life 22:00
Подли камериерки - втори сезон, еп. 5
bTV Lady 22:00
"Времето лети" - сериал, еп. 58, 59
AXN White 22:10
Убийство по сценарий; сезон 9, епизод 11, 1992
SAT 1 22:15
"Дани Ловински" - сериал

Всички предавания

Спорт

DSF 22:15
"Хатрик" - Футбол от II Бундеслига: Гройтер Фюрт - Санкт Паули - пряко
Sky Sports 22:30
Футбол
Nova Sport 23:00
Баскетбол: Бразилия - Испания, мач от Световното Първенство по баскетбол за мъже, Испания 2014, директно
Ring.BG 23:00
Автомобилизъм: V1 Challenge - Варна

Всички предавания

Филми

BNT HD 22:00
Недадените - тв филм /9 епизод/
Diema 22:00
"Катерачът" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Мики Рурк, Джон Литгоу, Джанин Търнър и др.
Diema Family 22:30
"Ифет" - сериен филм
AXN Black 22:30
Мерлин; сезон 3, епизод 12, приключенски, драма, Великобритания, 2010
Nova TV 22:30
"Касъл" - сериен филм, 6 сезон

Всички предавания



{START_COUNTER}