ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:00
    Денят отблизо с Мира /п/
  • 05:55
    Без багаж /п/
  • 06:25
    Иде нашенската музика /п/
  • 07:25
    Телепазарен прозорец
  • 07:40
    Неделно евангелие
  • 07:45
    Бърколино Познавателно предаване за най-малките
  • 08:15
    Телепазарен прозорец
  • 08:30
    Линия Сочи
  • 08:55
    Денят започва ...в неделя с Жоро Любенов Развлекателно предаване
  • 11:30
    Знаеш ли кой си ти документален филм
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:20
    Пътят към Мондиала /28 епизод/
  • 12:55
    Теглене на жребия за квалификациите за "Евро 2016" пряко предаване от Ница
  • 14:00
    Хокей на лед/финал, мъже/
  • 16:30
    Линия Сочи
  • 16:45
    Днес на игрите с Евгения Раданова
  • 17:30
    Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
  • 18:00
    Закриване на ХХ ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ Сочи 2014
  • 20:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 21:00
    Под прикритие 4 тв филм /6 епизод/ (16)
  • 22:05
    Нощни птици Вечерно ток шоу с водещ Искра Ангелова
  • 23:05
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:20
    Джаз фестивал Банско 2013: Концерт на Себастиян Лаверни квартет/Германия/ и Блекаут трио /България, Сащ/
  • 00:20
    Адаптация игрален филм /САЩ, 2002г./, режисьор Спайк Джоунзи, в ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър и др.
  • 02:20
    Нощни птици /п/
  • 03:20
    Закриване на ХХ ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ Сочи 2014 /п/

Сериали

Viasat Explorer 14:45
Треска за нефрит, сезон 3, еп. 9
e-kids 14:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Fox Crime 14:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 3
Viasat Nature 15:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20

Всички предавания

Спорт

BNT HD 14:40
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /мъже/
Eurosport 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно

Всички предавания

Филми

MGM 14:55
"Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
Cinemax 2 15:00
"Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
bTV Cinema 15:00
"Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Kino Nova 15:00
"Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 14:40
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /мъже/
Eurosport 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 14:40
Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /мъже/
Eurosport 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}