ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:00
    Денят отблизо с Мира /п/
  • 05:55
    Без багаж /п/
  • 06:25
    Иде нашенската музика /п/
  • 07:25
    Телепазарен прозорец
  • 07:40
    Неделно евангелие
  • 07:45
    Бърколино Познавателно предаване за най-малките
  • 08:15
    Телепазарен прозорец
  • 08:30
    Линия Сочи
  • 08:55
    Денят започва ...в неделя с Жоро Любенов Развлекателно предаване
  • 11:30
    Знаеш ли кой си ти документален филм
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:20
    Пътят към Мондиала /28 епизод/
  • 12:55
    Теглене на жребия за квалификациите за "Евро 2016" пряко предаване от Ница
  • 14:00
    Хокей на лед/финал, мъже/
  • 16:30
    Линия Сочи
  • 16:45
    Днес на игрите с Евгения Раданова
  • 17:30
    Теглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
  • 18:00
    Закриване на ХХ ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ Сочи 2014
  • 20:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 21:00
    Под прикритие 4 тв филм /6 епизод/ (16)
  • 22:05
    Нощни птици Вечерно ток шоу с водещ Искра Ангелова
  • 23:05
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:20
    Джаз фестивал Банско 2013: Концерт на Себастиян Лаверни квартет/Германия/ и Блекаут трио /България, Сащ/
  • 00:20
    Адаптация игрален филм /САЩ, 2002г./, режисьор Спайк Джоунзи, в ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър и др.
  • 02:20
    Нощни птици /п/
  • 03:20
    Закриване на ХХ ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ Сочи 2014 /п/

Сериали

Diva Universal 09:00
"Отчаяни съпруги 7" - сериал
bTV Comedy 09:00
"Флинстоун" - сериал, еп. 1, 2
bTV Lady 09:00
"Редакцията" - сериал, еп. 3, 4
e-kids 09:00
Приключенията на Екхарт - анимац. сериал
Fox Life 09:00
Как преобразих дома ти - четвърти сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
Футбол: Левски - ЦСКА, мач от "А" професионална футболна група, повторение
Eurosport 2 12:00
Колоездене: "Шест дни на Амстердам"
Eurosport 2 No Bundesliga 12:00
Колоездене: "Шест дни на Амстердам"
DSF 12:05
Футбол от Бундеслигата, 9 кръг: всички мачове, всички голове

Всички предавания

Филми

Super 7 09:00
"Барби и тайната врата", анимация
TV1000 09:00
Деца шпиони - САЩ, приключенски екшън, носител на награди, 2001
Kino Nova 09:10
"Бетовен 2" - комедия с уч. на Чарлз Гродин, Деби Мазар, Никол Том, Бони Хънт, Мори Чейкин, Крис Пен и др.,/п/
Fen TV 09:10
Утрото на ФЕН /сутрешен музикален блок/
AXN 09:20
Д-р Хаус, епизод 20 драма, САЩ, 2011

Всички предавания



{START_COUNTER}