ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:00
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
  • 14:00
    Малки истории предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
  • 15:00
    Зелена приказка игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Ник Агиашвили, в ролите: Ед О'Рос, Шанън Елизабет, Били Зейн, Анабела Скиора и др.
  • 16:35
    Бай Ганьо у Иречека /155 години от рождението на Алеко Константинов/ тв филм /България, 1991г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Георги Калоянчев, Пламен Сираков, Леда Тасева и др.
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура
  • 18:00
    Животът е вкусен кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 19:00
    Умно село Александър Шурбанов: Живот в документите
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Шоуто на Канала Развлекателно предаване
  • 21:45
    Градът - крайна цел игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Джеймс Айвъри, в ролите: Антъни Хопкинс, Шарлот Генсбург, Лора Лини и др.
  • 23:45
    По света и у нас Информационна емисия
  • 00:00
    Крайна сила игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Марк Бърсън, в ролите: Мирко Кро-Коп Филипович, Ружа Маджаревич, Игор Гало и др.(12)
  • 01:35
    Колекцията тв филм /4 епизод/п/ (14)
  • 02:30
    Меден месец във Вегас игрален филм /п/
  • 04:15
    Малки истории /п/

Сериали

EPIC Drama 22:00
Ченге, сезон 2, еп. 4, САЩ, Екшън и приключения, 2013
AXN Black 22:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2016
Viasat Explorer 22:00
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
Viasat History 22:00
Тайните общества, сезон 1, еп. 2
Fox Channel 22:00
Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 13

Всички предавания

Спорт

BiT 22:00
BIT СПОРТ
Diema Sport 2 22:00
Баскетбол: Реал Мадрид - Баскония, пети финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, директно
Eurosport 2 22:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 22:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Ring.BG 22:00
Екстремни спортове

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 22:00
Ченге, сезон 2, еп. 4, САЩ, Екшън и приключения, 2013
AXN Black 22:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2016
HBO 22:00
"Ответен удар V, 3 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Брендън Маър, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
HBO 2 22:00
"Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
HBO HD 22:00
"Ответен удар V, 3 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Брендън Маър, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}