ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:15
    Бразди /п/
  • 05:45
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Неделно евангелие
  • 07:10
    Внимание, роботика анимационен филм
  • 07:35
    Пиксел Пинки анимационен филм
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публизистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    #Европа информационно предаване с водещ Петър Георгиев
  • 13:00
    Музикална сцена БНТ1 Концерт на Васил Петров В памет на Ал Жиро Празници на изкуствата "Аполония 2017"
  • 14:25
    Изгубени комшии документален филм на Бойко Василев
  • 15:20
    Полицаят и полицайките игрален филм /Франция, 1980г./, режисьор Жан Жиро, в ролите: Луи дьо Фюнес, Ги Гросо, Мишел Модо и др.
  • 17:00
    Непозната земя документална поредица
  • 17:25
    Спортна треска обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:05
    Можем ли да живеем вечно документален филм
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Изкуството да пееш фалшиво игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Ксавие Джаноли, в ролите: Катрин Фро, Андре Маркон, Мишел Фо, Криста Тере и др.
  • 22:55
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:10
    Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
  • 00:10
    Полицаят и полицайките игрален филм/п/
  • 01:45
    Колекцията тв филм /5 епизод/п/ (14)
  • 02:40
    Зелена приказка игрален филм /п/
  • 04:20
    Непозната земя /п/
  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/

Сериали

EPIC Drama 03:15
Клондайк, сезон 1, еп. 2, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
Utilisima 03:15
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 18
AXN White 03:25
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Life 03:25
Имало едно време - седми сезон, еп. 4
Viasat History 03:30
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 8

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 03:30
Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, преследване, мъже
Film Plus 03:40
Тенис: Денис Шаповалов - Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
AXN Black 03:45
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Film Plus HD 03:45
Тенис: Михаил Кукушкин - Даниил Медведев (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Eurosport 04:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 03:15
Клондайк, сезон 1, еп. 2, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
ORT 03:20
Филм "Познаваха ги само по лице"
Vivacom Arena 03:24
Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
AXN White 03:25
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN 03:35
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}