ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:15
    Бразди /п/
  • 05:45
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Неделно евангелие
  • 07:10
    Внимание, роботика анимационен филм
  • 07:35
    Пиксел Пинки анимационен филм
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов публизистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    #Европа информационно предаване с водещ Петър Георгиев
  • 13:00
    Музикална сцена БНТ1 Концерт на Васил Петров В памет на Ал Жиро Празници на изкуствата "Аполония 2017"
  • 14:25
    Изгубени комшии документален филм на Бойко Василев
  • 15:20
    Полицаят и полицайките игрален филм /Франция, 1980г./, режисьор Жан Жиро, в ролите: Луи дьо Фюнес, Ги Гросо, Мишел Модо и др.
  • 17:00
    Непозната земя документална поредица
  • 17:25
    Спортна треска обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:05
    Можем ли да живеем вечно документален филм
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Изкуството да пееш фалшиво игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Ксавие Джаноли, в ролите: Катрин Фро, Андре Маркон, Мишел Фо, Криста Тере и др.
  • 22:55
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:10
    Нощни птици вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
  • 00:10
    Полицаят и полицайките игрален филм/п/
  • 01:45
    Колекцията тв филм /5 епизод/п/ (14)
  • 02:40
    Зелена приказка игрален филм /п/
  • 04:20
    Непозната земя /п/
  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/

Сериали

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
Nova TV 22:30
"София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Viasat Nature 22:40
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
EPIC Drama 22:45
Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 3, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 23:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 12-и епизод, директно
Eurosport 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Eurosport HD 23:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Зандвоорт
Nova Sport 23:00
Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 23:00
Европейски покер тур

Всички предавания

Филми

AXN 22:10
Забравена; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO3 22:35
"Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Cinemax 22:40
"Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
AXN White 22:45
Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
HBO 22:50
"Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}