ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:55
    Шоуто на Канала /п/
  • 13:55
    Под игото 9-сериен тв филм /България, 1990г./, 1 част, режисьор Янко Янков, в ролите: Андрей Слабаков, Елена Маркова, Илия Караиванов, Любен Чаталов, Кирил Варийски, Георги Георгиев-Гец, Георги Калоянчев, Георги Парцалев и др.
  • 15:05
    Телепазарен прозорец
  • 15:20
    Мили Бате "Писма на един дакел" детски тв филм
  • 15:35
    Семеен бизнес тв филм /17 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
  • 16:40
    Малки истории документален слот
  • 16:50
    Едно голямо семейство 3 тв филм /3 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Раят ще почака двусериен тв филм /копродукция, 2001г./, 1 епизод, режисьор Том Рийв, в ролите: Андрю Маккарти, Луиз Ломбар, Бил Тийчър и др.
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    История.bg 105 години от битката при Одрин
  • 22:00
    Колекцията тв филм /6 епизод/(14)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Ню Йорк тв филм /23 епизод/(14)
  • 00:20
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:10
    Едно голямо семейство 3 тв филм /3 епизод/п/
  • 03:15
    Семеен бизнес тв филм /17 епизод/п/
  • 03:40
    Ню Йорк тв филм /23 епизод/п/(14)
  • 04:25
    Здравето отблизо /п/

Сериали

EPIC Drama 04:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
AXN 04:25
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
Viasat Nature 04:40
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 04:45
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 1
Fox Channel 04:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21

Всички предавания

Спорт

BNT 3 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 05:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа" 180 епизод
VOX 05:40
"авто мобил" - журнал

Всички предавания

Филми

HBO 04:25
"Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
HBO HD 04:25
"Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
EPIC Drama 04:25
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
AXN 04:25
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
HBO3 04:35
"Историята на прислужницата I, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Кари Скогланд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}