ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:55
    Шоуто на Канала /п/
  • 13:55
    Под игото 9-сериен тв филм /България, 1990г./, 1 част, режисьор Янко Янков, в ролите: Андрей Слабаков, Елена Маркова, Илия Караиванов, Любен Чаталов, Кирил Варийски, Георги Георгиев-Гец, Георги Калоянчев, Георги Парцалев и др.
  • 15:05
    Телепазарен прозорец
  • 15:20
    Мили Бате "Писма на един дакел" детски тв филм
  • 15:35
    Семеен бизнес тв филм /17 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
  • 16:40
    Малки истории документален слот
  • 16:50
    Едно голямо семейство 3 тв филм /3 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Раят ще почака двусериен тв филм /копродукция, 2001г./, 1 епизод, режисьор Том Рийв, в ролите: Андрю Маккарти, Луиз Ломбар, Бил Тийчър и др.
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    История.bg 105 години от битката при Одрин
  • 22:00
    Колекцията тв филм /6 епизод/(14)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Ню Йорк тв филм /23 епизод/(14)
  • 00:20
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 00:30
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:10
    Едно голямо семейство 3 тв филм /3 епизод/п/
  • 03:15
    Семеен бизнес тв филм /17 епизод/п/
  • 03:40
    Ню Йорк тв филм /23 епизод/п/(14)
  • 04:25
    Здравето отблизо /п/

Сериали

e-kids 07:30
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Хоби ТВ 07:30
НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 10 еп.
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 3 /п/
Viasat Nature 07:35
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
PRO 7 07:40
"Теория за големия взрив" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

Telekabel 07:30
Детски свят - Франклин - анимация
EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}