ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:55
    Международен конкурс за пианисти и цигулари "Проф. Панчо Владигеров", гр.Шумен галаконцерт на наградените участници, специалност "пиано"
  • 13:55
    Под игото сериен тв филм /4 част/
  • 15:05
    Телепазарен прозорец
  • 15:20
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
  • 15:35
    Семеен бизнес тв филм /20 епизод/
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
  • 16:40
    Малки истории /п/
  • 16:50
    Едно голямо семейство 3 тв филм /6 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:15
    Спорт ТОТО
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Най-големият музей в света - Мон Сен Мишел документален филм/Франция, 2010г./, режисьор Жан-Луи Приняк
  • 21:30
    Студио Футбол
  • 22:05
    Футбол: осминафинал-реванш от турнира на Лига Европа пряко предаване
  • 00:15
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 00:25
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:05
    Едно голямо семейство 3 тв филм /6 епизод/п/
  • 03:10
    Семеен бизнес тв филм /20 епизод/п/
  • 03:35
    Дойче веле: Шифт
  • 03:50
    В кадър Един българин в Амстердам/п/
  • 04:20
    Здравето отблизо /п/

Сериали

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
e-kids 08:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
bTV Comedy 08:00
"Клуб Веселие" - сериал
Fox Channel 08:00
От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 08:00
Футбол: Дунав - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Eurosport 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
Eurosport HD 08:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание
MAX Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Ричмънд

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 07:55
Полдарк, сезон 2, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2016
AXN 07:55
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
MGM 07:55
"Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}