ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:00
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Светът на Япония: Моменти от Ишикава
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 14:00
    Под игото сериен тв филм /5 част/
  • 15:05
    Обзор "Лига Европа" спортно предаване
  • 15:35
    Семеен бизнес тв филм /21 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Специализирано предаване за хора с увреден слух
  • 16:40
    Как се прави? документална поредица
  • 17:25
    Светът е 7 Предаване за събитията в международната политика с водещи Евгения Тенева-Атанасова и Йоана Левиева-Сойър
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    10 неща или по-малко двусериен тв филм /2, последен епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
  • 22:00
    Колекцията тв филм /8, последен епизод/ (14)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Международен фестивал "София Филм Фест" 2018
  • 00:00
    Концерт на Теодосий Спасов и Мино Синелу /САЩ/ Джаз фестивал "Жълтите павета" 2016
  • 01:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 02:40
    Колекцията тв филм /6 епизод/п/(14)
  • 03:35
    Как се прави? документална поредица/п/
  • 04:20
    Зелената линейка /п/

Сериали

National Geographic HD 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Utilisima 16:00
Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 11
bTV 16:00
Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 28
bTV Action 16:00
"Под наблюдение" - сериал, с.5, еп.9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 16:00
Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Mtel Sport 1 16:30
Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Nova Sport 16:00
Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Бешикташ - Монако

Всички предавания

Филми

TV1000 15:55
Ема, Германия,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
HBO 2 16:00
"Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
Viasat Nature/History HD 16:00
Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
TVT 16:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Bulgaria ON AIR 16:00
Класически коли - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}