ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:00
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
  • 14:00
    Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
  • 15:00
    Каблуи игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Скот Прендергаст, в ролите: Лиса Кудроу, Скот Прендергаст, Кристин Тейлър, Кончата Феръл и др.
  • 16:25
    Бай Ганьо на гости /155 години от рождението на Алеко Константинов/ тв филм /България, 1991г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Георги Калоянчев, Пламен Сираков, Леда Тасева и др.
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 19:00
    Игри за мир, игри за легенди документален филм за Зимните олимпийски игри - Пьонгчанг 2018
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Шоуто на Канала Развлекателно предаване
  • 21:45
    Боби игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Емилио Естевес, в ролите: Антъни Хопкинс, Деми Мур, Шарън Стоун, Илайджа Ууд, Лоурънс Фишбърн, Хелън Хънт, Аштън Кътчър и др.(12)
  • 23:40
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:55
    Семейство Петуния игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите: Тора Бърч, Британи Сноу, Майкъл Юри, Дейвид Раш и др. (12)
  • 01:50
    Колекцията тв филм /7 и 8, последен епизод/п/(14)
  • 03:50
    Каблуи игрален филм/п/

Сериали

Fox Life 08:40
Майк и Моли - трети сезон, еп. 16
Fox Crime 08:40
Лас Вегас - трети сезон, еп. 23
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Diema 08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 15 /п/
AXN 08:50
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Moviestar 08:40
Футбол и философия
Travel TV 09:00
Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 6 еп.
Sky Sports 09:00
Футбол от Азия
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров
Film Plus HD 09:10
Тенис: Катерина Синякова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - III четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

TV1000 08:35
Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
HBO 2 08:40
"Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]
AXN 08:50
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2015
TVT 09:00
Животът по поречието на Струма (образователен филм за еко туризъм)
Kino Nova 09:10
"Мисия: Моето семейство" - романтичен филм с уч. на Ханес Янике, Нина Гумих, Нина Монка, Дана Голомбек и др.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}