ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:00
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
  • 14:00
    Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
  • 15:00
    Каблуи игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Скот Прендергаст, в ролите: Лиса Кудроу, Скот Прендергаст, Кристин Тейлър, Кончата Феръл и др.
  • 16:25
    Бай Ганьо на гости /155 години от рождението на Алеко Константинов/ тв филм /България, 1991г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Георги Калоянчев, Пламен Сираков, Леда Тасева и др.
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 19:00
    Игри за мир, игри за легенди документален филм за Зимните олимпийски игри - Пьонгчанг 2018
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Шоуто на Канала Развлекателно предаване
  • 21:45
    Боби игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Емилио Естевес, в ролите: Антъни Хопкинс, Деми Мур, Шарън Стоун, Илайджа Ууд, Лоурънс Фишбърн, Хелън Хънт, Аштън Кътчър и др.(12)
  • 23:40
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:55
    Семейство Петуния игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите: Тора Бърч, Британи Сноу, Майкъл Юри, Дейвид Раш и др. (12)
  • 01:50
    Колекцията тв филм /7 и 8, последен епизод/п/(14)
  • 03:50
    Каблуи игрален филм/п/

Сериали

AXN Black 16:10
Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Viasat History 16:10
Дните, които написаха историята, сезон 1, еп. 10
Fox Crime 16:10
Глейдс - втори сезон, еп. 5
ARD 1 16:10
"Буря от любов" - сериал
AXN 16:15
Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 16:30
Тенис: ATP 500 Лондон 2018
Diema Sport 17:00
Футбол: Витоша - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 17:00
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Франция, директно
Eurosport 2 17:00
"Пътят на краля", предаване за световното първенство по футбол
Mtel Sport 2 17:00
Тенис: ATP 500 Хале 2018

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 16:05
Едно френско село, сезон 4, еп. 7, Франция, исторически/драма, 2013
AXN Black 16:10
Вестителите; сезон 1, епизод 9, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Skat 16:10
"Дълбочината на цветовете" - док.филм
AXN 16:15
Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015
Cinemax 2 16:20
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}