ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:15
    Бразди /п/
  • 05:45
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Неделно евангелие
  • 07:10
    Внимание, роботика анимационен филм
  • 07:35
    Пиксел Пинки анимационен филм
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    #Европа Информационно предаване с водещ Петър Георгиев
  • 13:00
    Музикална сцена БНТ1 Брак по любов музикален филм за дует "Ритон"
  • 14:25
    Световна купа по ски алпийски дисциплини: Слалом /2 манш, мъже/ пряко предаване от Оре/Швеция/
  • 15:30
    Световна купа по сноуборд - Банско 2018 документален филм
  • 16:00
    Вчерашни целувки /70г. от рождението на Бина Харалампиева/ тв филм /България, 2003г./, режисьор Бина Харалампиева, в ролите: Стоянка Мутафова, Георги Калоянчев, Васил Попов, Емилия Радева и др.
  • 17:00
    Непозната земя
  • 17:30
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:05
    Кой унищожи Хинденбург? документален филм /САЩ, 2012г./
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Желязната лейди игрален филм /Англия, 2011г./, режисьор Филида Лойд, в ролите: Мерил Стрийп, Джим Броудбент, Оливия Колман и др.
  • 22:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 22:45
    Нощни птици Вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
  • 23:45
    10 неща или по-малко двусериен тв филм /1 и 2 епизод/п/
  • 01:15
    Кой унищожи Хинденбург? документален филм /п/
  • 02:00
    Семейство Петуния игрален филм/п/ (12)
  • 03:50
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/

Сериали

Fox Life 23:25
Кое е това момиче? - трети сезон, еп. 2
Viasat Nature 23:30
Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 4
Viasat Explorer 23:30
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 4
Viasat History 23:40
История на оръжията, сезон 1, еп. 3
Kino Nova 23:40
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 11 /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 23:15
Автомобилизъм: Мехди Бенани, документален филм
Eurosport HD 23:15
Автомобилизъм: Мехди Бенани, документален филм
BNT 3 23:25
Световно клубно първенство по футбол: полуфинална среща
MAX Sport 3 23:25
Студио "Футбол"
Film Plus 23:30
Тенис: Андре Са/Томас Белучи - Ромен Арнеодо/Антонио Санчич (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 23:25
"Тес (2016)", драма, ЮАР, 2016; реж. Мег Рикардс, с Кристиа Висър, Брендън Даниълс, Нсе Икпе-Етим, Дан Жак Мутън, Лий-Ан Ван Руи, [18+]
BNT2 23:25
Анна Герман сериен тв филм /3 и 4 епизод/
Planeta Folk 23:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
БНТ 23:30
Викингите 3 тв филм /8 епизод/(16)
Diema Family 23:30
"Прости ми" - сериен филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}