ТВ Програма

ТВ програма

BSTV

  • 05:30
    "Тайните на пирамидите" - научно-популярен филм
  • 07:30
    Новини
  • 07:40
    "Холивудски знаменитости": Пиърс Броснън (п)
  • 08:00
    "Миа и аз" - детски анимационен сериал
  • 08:30
    Новини
  • 08:40
    "Живата вечност" - документален филм
  • 09:15
    ТВ пазар
  • 09:30
    Новини
  • 09:40
    "Професия Турист": Сардиния, ІІ част (п)
  • 10:10
    "Иван Ведър" - документален филм
  • 10:30
    Новини
  • 10:40
    "Шевица" - фолклорно предаване
  • 11:30
    Новини
  • 11:40
    "Раждането на една пластика" - документален филм
  • 12:30
    Новини
  • 12:50
    ТВ пазар
  • 13:05
    "Скъпа моя, скъпи мой" (1985г.), (п) Любимите български филми
  • 14:45
    ТВ пазар
  • 15:00
    "Цветен следобед" - избрано от следобедния блок на БСТВ с Елена Пенчукова
  • 15:30
    Новини
  • 15:40
    "Холивудски знаменитости": Куин Латифа
  • 16:05
    "България в картини"
  • 16:30
    Новини
  • 16:40
    "Цветен следобед" - избрано от следобедния блок на БСТВ с Елена Пенчукова
  • 17:30
    Новини
  • 17:40
    "Холивудски знаменитости": Робърт Дауни Джуниър
  • 18:05
    "Среща със светлината" - документален филм
  • 18:30
    Новини - централна емисия
  • 19:00
    Изборно студио
  • 21:00
    "Най-дългата нощ" (1967г.), Любимите български филми
  • 22:35
    "Ароматът на успеха " (2009г.), САЩ, Киносалон БСТВ
  • 00:05
    Новини - централна емисия (п)
  • 00:35
    "Раждането на една пластика" - документален филм (п)
  • 01:10
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
  • 02:10
    "Цветен следобед" - избрано от следобедния блок на БСТВ (п)
  • 03:30
    "В обектива" с водещ Валерия Касиян (п)
  • 04:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)

Сериали

AXN White 02:20
Нощна смяна; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2014
Viasat History 02:20
Загадки в музея, сезон 5, еп. 3
bTV Lady 02:20
"Светлината на моя живот" - сериал
EPIC Drama 02:30
Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
bTV Action 02:30
"Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 02:10
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 02:20
Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
BNT 3 02:30
Световна купа по модерен петобой репортаж от Сейкешфехервар /Унгария/
Eurosport 02:30
Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
Eurosport 2 02:30
Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден

Всички предавания

Филми

TV1000 02:10
Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
БНТ 02:10
Кафе игрален филм /п/(12)
MGM 02:10
"Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
Cinemax 02:20
"Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
HBO 02:20
"Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}