ТВ Програма

ТВ програма

bTV Action

  • 05:30
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 16
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Гътъм" - сериал, еп.1-3
  • 11:00
    "Дявол" - трилър, ужаси, мистерия (САЩ, 2010), режисьор -  Джон Ерик Доудли, актьори - Крис Месина, Джефри Аренд, Якоб Варгас, Мат Крейвън, Джени О'Хара, Логан Маршъл-Грийн, Джофри Аренд, Божана Новакович, Бокеем Уудбайн, Джейкъб Варгас и др.
  • 12:30
    "Матрицата: Революции" - екшън, сай-фай (САЩ, 2003), режисьори - Лана Уашовски и Лили Уашовски, актьори - Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Ламбер Уилсън, Хюго Уийвинг, Джейда Пинкет Смит, Кари-Ан Мос, Моника Белучи, Мери Алис, Нона Гей, Иън Блис, Натаниъл Лий
  • 15:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.1, еп.17,18
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 19:00
    "Полицейска академия 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1985), режисьор: Джери Парис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкл Уинслоу, Брус Малер, Хауард Хесеман, Джордж Гейнс и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Синята бездна"- екшън, трилър, ужас, (САЩ,1999)., режисьор - Рени Харлин; Актьори - Жаклин Маккензи, Стелан Скарсгард, Томас Джейн, Сафрон Бъроуз, Майкъл Рапапорт, Розана Аркет, Самюел Л. Джаксън и др.
  • 00:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.1, еп.17,18
  • 02:00
    "Готъм" - сериал, с.1, еп.1,2
  • 04:00
    "Синята бездна"- екшън, трилър, ужас, (САЩ,1999)., режисьор - Рени Харлин; Актьори - Жаклин Маккензи, Стелан Скарсгард, Томас Джейн, Сафрон Бъроуз, Майкъл Рапапорт, Розана Аркет, Самюел Л. Джаксън и др.

Сериали

Fox Life 00:45
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 17
AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Viasat History 00:50
Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
Fox Crime 00:50
Престъпни намерения - осми сезон, еп. 6
Fox Channel 00:50
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 21

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

AXN 00:50
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2013
Skat+ 00:55
"В огъня на борбата и любовта" - документален филм
AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Fen TV 01:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
BNT2 01:00
Гласове от Халоцена документален филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}