ТВ Програма

ТВ програма

bTV Action

  • Сега
    "Библиотекарите" - сериал
  • 11:00
    "Твърде лично" - екшън, трилър (Франция, 2008), режисьор Пиер Морел, в ролите: Лиъм Нийсън, Маги Грейс, Джон Грийс, Фамке Янсен, Зандър Бъркли, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Дейвид Уоршофски и др.
  • 13:00
    "Умирай трудно: Денят настъпи" - екшън (САЩ, 2013), режисьор Джон Мур, в ролите: Себастиан Кох, Мери Елизабет Уинстед, Юлия Снигир, Амаури Ноласко, Коул Хаузър, Джей Кортни, Брус Уилис, Анна Сергеевна Вялицина и др.
  • 15:00
    "Неизвестният" - сериал
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "Мисия Моят Дом" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 18:45
    "Критична точка" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Китай, 2015), режисьор Ериксън Кор, в ролите: Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Териса Палмър и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Снежен снаряд" - трилър, драма, фантастика, екшън (Южна Корея, САЩ, Франция, Чехия, 2013), режисьор Понг Джун-хо, в ролите: Крис Евънс, Ед Харис, Джон Хърт, Октавия Спенсър, Тилда Суинтън, Алисън Пил, Джейми Бел, Тилда Суинтън и др.
  • 00:30
    "Ловец на демони" - комедия, екшън, фентъзи (САЩ, 2016) , режисьор Майк Мендес, в ролите: Долф Лундгрен, Кристина Клебе, Елиза Даулинг и др.
  • 02:15
    "Библиотекарите" - сериал
  • 04:00
    "Арсенал" - трилър (САЩ, 2017), режисьор Стивън Милър, в ролите: Никълъс Кейдж, Джон Кюсак, Ейдриън Грение, Джонатан Шек, Линда Хил и др.

Сериали

AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014
Fox Life 08:10
Татенце - четвърти сезон, еп. 11
Utilisima 08:10
Бойният клуб на Джейми и Джими - пети сезон, еп. 2
EPIC Drama 08:25
Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 7, Канада, 2017
Fox Channel 08:25
Последният човек на Земята - втори сезон, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 08:50
Тенис: Арина Сабаленка - Яфан Уан (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 09:00
Конен спорт: Хонг Конг Мастърс, втори ден, директно
Eurosport HD 09:00
Конен спорт: Хонг Конг Мастърс, втори ден, директно
Film Plus 09:00
Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха - финал (WTA Premier - повторение)
BNT 3 09:30
История за цяла една нация: Англия документален филм за представянето на отбора на световното първенство по футбол Русия 2018

Всички предавания

Филми

AXN 08:05
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 2, драма, криминален, Франция, 2014
bTV Cinema 08:15
"Смъртта й прилича" - фентъзи, комедия (САЩ,1992), режисьор Робърт Земекис, в ролите: Мерил Стрийп, Голди Хоун, Изабела Роселини, Брус Уилис и др.
HBO 2 08:30
"Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [All+]
Хоби ТВ 08:30
Риболовен филм
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}