ТВ Програма

ТВ програма

bTV Cinema

  • 06:00
    "Убийството" - сериал, с. 3, еп. 4
  • 07:15
    "Щастливецът" /п./ - драма, романтичен, спортен, САЩ, 2007 г., режисьор: Къртис Хенсън, в ролите: Ерик Бана, Дрю Баримор,Робърт Дювал, Робърт Дауни-мл.
  • 09:45
    "Месия на бъдещето" /п./ - екшън, драма, приключенски, САЩ, 1997 г., режисьор: Кевин Костнър, в ролите:  Джовани Рибизи, Уил Патън, Кевин Костнър, Джеймс Русо, Том Пети, Ларенц Тейт, Оливия Уилям
  • 13:30
    "Контакт"/п./ - драма, мистерия, сай-фай, САЩ, 1997 г., режисьор: Робърт Земекис, в ролите:   Джоди Фостър, Матю Маконъхи, Джеймс Уудс, Джон Хърт, Том Скерит, Анджела Басет, Уилям Фичнър, Дейвид Морс
  • 16:30
    "Отблизо" -драма, романтичен, САЩ, 2004 г., режисьор: Майк Никълъс, в ролите:  Джулия Робъртс, Джъд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс
  • 18:45
    "Новата дъщеря" /п./ - ужаси, трилър, САЩ, 2009 г., режисьор: Луис Бердеьо, в ролите: Кевин Костнър, Ивана Бакуеро, Гатлин Грифит
  • 21:00
    "Телефонна клопка" - драма, трилър, САЩ, 2002 г., режисьор: Джоуел Шумахер, в ролите: Кийфър Съдърланд, Колин Фарел, Рада Мичъл, Кейти Холмс, Форест Уитакър
  • 22:45
    "127 часа" - драма, САЩ, Великобритания, 2010 г., режисьор: Дани Бойл, в ролите: Джеймс Франко, Лизи Каплан, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Кейт Бъртън
  • 00:45
    "Отблизо" /п./ -драма, романтичен, САЩ, 2004 г., режисьор: Майк Никълъс, в ролите:  Джулия Робъртс, Джъд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс
  • 03:00
    "Убийството" /п./ - сериал, с. 3, еп. 4

Сериали

Fox Channel 02:10
Семейство Симпсън - четиринадесети сезон, еп. 18
AXN Black 02:25
Спартак: Боговете на арената; сезон 1, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2011
Fox Life 02:25
В страната на чудесата - първи сезон, еп. 8
Utilisima 02:25
Пекарната на Рудолф - трети сезон, еп. 26
Fox Crime 02:30
Военни престъпления: Лос Анджелис - трети сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

SAT 1 02:55
Футбол: Копа Америка, финали
Diema Sport 03:00
Футбол: Победител в група A - Трети в група C/D/E, осминафинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
Diema Sport 2 03:00
Футбол: Победител в група F - Втори в група Е, осминафинален мач на УЕФА ЕВРО 2016, повторение
БНТ 03:50
УЕФА Евро 2016: 1/8-финална среща /запис/
BNT HD 03:50
УЕФА Евро 2016: Осминафинална среща

Всички предавания

Филми

HBO 02:10
"С пистолет", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Джеймс Мотерн, с Бен Барнс, Лейтън Мийстър, Тоби Джоунс, Харви Кийтъл, Слейн, [18+]
HBO HD 02:10
"С пистолет", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Джеймс Мотерн, с Бен Барнс, Лейтън Мийстър, Тоби Джоунс, Харви Кийтъл, Слейн, [18+]
AXN Black 02:25
Спартак: Боговете на арената; сезон 1, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2011
MGM 02:25
"Проклятието 3: Кръвна жертва" - ужаси с Кристофър Лий.
Skat+ 02:30
"Гласове от Странджа - Тракийският конник" - документален филм

Всички предавания



{START_COUNTER}