ТВ Програма

ТВ програма

bTV Cinema

  • Сега
    "Дъч"- комедия, драма, САЩ, 1991г., Режисьор: Питър Феймън, Актьори: д О'Нийл, Итън Енбрей, Кристофър МакДоналд, Джобет Уилямс
  • 10:30
    "Марсиански атаки"/п./- комедия, фантастика, САЩ, 1996г., Режисьор: Тим Бъртън, Актьори: Джак Никълсън, Пиърс Броснън, Сара Джесика Паркър "Крайни мерки"- трилър, САЩ, 1996г., Режисьор: Михаел Аптед, Актьори: Хю Грант, Джийн Хекман, Сара Джесика Паркар, Д
  • 12:30
    "Звездни каубои"/п./- екшън, приключенски, САЩ/ Австралия, 2000г., Режисьор: Клинт Истууд, Актьори: Клинт Истууд, Томи Лий Джоунс, Доналд Съдърланд, Джеймс Гарнър, Джеймс Кромуел, Марша Гей Хардън, Уилям Дивейн
  • 15:00
    "Реликвите на смъртните: Град от кости"/п./- екшън, приключенски, фантастика, САЩ, 2013г., Режисьор:   Харълд Цварт, Актьори: Лена Хийди, Кевин Дуранд, Ейдън Търнър, Кевин Зегерс, Джаред Харис, Джейми Кембъл Бауър,Джонатан Рис Майърс, Робърт Шийн, Кевин Д
  • 18:00
    "Седем часа разлика"- сериал, с.1, еп. 6, 7, 8
  • 21:00
    Киновечер: "Перфектна буря"- екшън, драма, приключенски, САЩ, 2000г., Режисьор: Волфганг Петерсен, Актьори: Жордж Клуни, Марк Уолбърг, Даян Лейн, Джон Райли, Уилям Фичнър, Джон Хоукс, Алън Пейн, Мери Елизабет Мастрантонио, Карън Алън, Чери Джоунс, Боб Гън
  • 23:30
    Късно кино: "Лудоториум"- трилър, ужаси, САЩ, 2008г., Режисьор: Джеф Бъхлър, Актьори: Оливия Мън, Джеси Меткалф, Карло Гало
  • 01:30
    "Като Майк"/п./- комедия, САЩ, 2002г., Режисьор: Джон Шулц, Актьори: Бау Уау, Морис Честнът, Джонатан Липники, Бренда Сонг, Джеси Племънс, Джулиус Ритър, Криспин Гловър, Юджийн Леви и др.

Сериали

Fox Crime 08:55
Отец Браун - първи сезон, еп. 6
bTV Lady 09:00
"Любов и предизвикателство" - сериал, еп. 7, 8
e-kids 09:00
Приключенията на Екхарт - анимац. сериал
Fox Life 09:00
Как преобразих дома ти - трети сезон, еп. 4
AXN 09:05
Д-р Хаус; сезон 7, епизод 21, драма, САЩ, 2010

Всички предавания

Спорт

Eurosport 09:30
Автомобилизъм: Световни серии "Рено" Унгария
Eurosport 2 09:30
Австралийски футбол, АФЛ: Плейофи, пряко
Eurosport 2 No Bundesliga 09:30
Австралийски футбол, АФЛ: Плейофи, пряко
Eurosport HD 09:30
Автомобилизъм: Световни серии "Рено" Унгария
Kanal 3 10:00
"Футбол - повторение на мач от"В група" - първо полувреме

Всички предавания

Филми

BGTV 09:00
"Малкият Феликс"- сериен аним. филм (25 епизод)
БНТ 09:00
Саладин анимационен филм /12 епизод/
BNT World 09:00
Дива патица между годините филм за писателя Станислав Стратиев
RTVi 09:00
Анимация
TV1000 09:00
Женски бой - САЩ, драма, 2000

Всички предавания



{START_COUNTER}