ТВ Програма

ТВ програма

bTV Comedy

  • 05:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 06:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.6 еп.6, 7
  • 07:00
    "Приятели" - сериал
  • 09:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал, еп.19 - 22
  • 10:00
    "Ледена епоха 3: Зората на динозаврите" - анимация, приключенски, екшън (САЩ, 2009), режисьори Карлос Салдана и Майкъл Търмайер
  • 12:00
    "Четири Коледи" - комедия, романтичен, семеен (САЩ, 2008), режисьор Сет Гордън, в ролите: Винс Вон, Рийз Уидърспун, Робърт Дювал, Сиси Спейсек, Мери Стийнбъргън, Джон Войт, Джон Фавро и др.
  • 14:00
    "Игрите на звездите" - гейм шоу с водещ Катерина Евро
  • 15:00
    "Кухня" - сериал
  • 17:00
    "Тя е баща ти" - сериал,
  • 20:30
    "Непоносима жестокост" - криминален, комедия, романтичен (САЩ, 2003), режисьори Джоуел Коен и Итън Коен, в ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Джефри Ръш, Седрик Шоумена, Едуард Хърман, Пол Аделстайн, Били Боб Торнтън, Ричард Дженкинс и др.
  • 22:30
    "Лигата на джентълмените" - сериал, еп. специален
  • 23:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 01:00
    "Кухня" - сериал
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Лигата на джентълмените" - сериал
  • 04:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал

Сериали

bTV Cinema 10:30
"Седем часа разлика" - сериал, с.3 еп.22
Bulgaria ON AIR 10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
RTL 10:30
"Всичко, което се брои" - сериал
Viasat Nature 10:35
Животински Ютюб, сезон 1, еп. 1
PRO 7 10:35
"Нови в квартала" - комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:30
Тенис: Кики Бертенс - Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
National Geographic Wild 10:40
Екстремни животински бебета, еп. 1
Diema Sport 2 10:40
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 11:00
Тенис: Катерина Козлова - Каролина Плишкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Ring.BG 11:00
Футбол, Купа на африканските нации: шести 1/8-финал

Всички предавания

Филми

TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
БНТ 10:45
Капри тв филм /23 епизод/п/
MGM 10:55
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
Vivacom Arena 10:58
12A Комедия, Драма 2017
Diema Family 11:00
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}