ТВ Програма

ТВ програма

bTV HD

  • Сега
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп. 6
  • 13:00
    "Амелия" - биографичен, драма (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор - Мира Наир; актьори - Хилари Суонк, Юън Макгрегър, Ричард Гиър, Мия Вашиковска, Кристофър Екълстън, Уилям Къди, Марина Стоун и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.1, еп.13
  • 16:00
    "Космос" - документална поредица
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България" - музикално риалити шоу
  • 21:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 22:30
    "Враг номер едно" - драма, екшън, исторически (САЩ, 2012), режисьор - Катрин Бигълоу, актьори - Джейсън Кларк, Реда Катеб, Джесика Частейн, Кайл Чандлър, Дженифър Ел, Харолд Перино, Джеръми Стронг и др.
  • 01:20
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Стаси Кара
  • 02:10
    "120 минути" /п./ - публицистично предаване
  • 03:50
    "Домашен арест" - сериал, с.2, еп. 5,6
  • 04:50
    "Търси се…" /п./- токшоу

Сериали

e-kids 12:05
Малкия Амадеус - анимационен сериал
Fox Channel 12:05
Светкавицата - втори сезон, еп. 3
Diema Family 12:15
"Ние, нашите и вашите" - сериал, 2 епизода
Fox Life 12:25
Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 7
bTV HD 12:30
"Домашен арест" - сериал, с.2, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:05
Дартс: Висша лига 2017, Бирмингам, повторение
BNT HD 12:10
Футбол: Среща-реванш от четвъртфиналите на Лига Европа
TVPlus 12:30
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване
Diema Sport 12:30
Студио "Формула 1", повторение
Diema Sport 2 12:30
Студио "Формула 1", повторение

Всички предавания

Филми

MGM 12:05
"Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.
TV1000 12:05
Пробуждане, САЩ, биографичен/драма, Робърт ДеНиро и Робин Уилямс, 3 номинации за Оскар, 1990
Cinemax 12:15
"Телевизионна мрежа", комедийна драма, САЩ, 1976; реж. Сидни Лъмет, с Питър Финч, Фей Дънауей, Уилям Холдън, Робърт Дювал, Нед Бийти, [15+]
Planeta Folk 12:30
"Звездите на България" - музикален гост и инфо
Vivacom Arena 12:30
Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}