ТВ Програма

ТВ програма

bTV HD

  • Сега
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Мутра по заместване" - сериал, с.3, еп.16
  • 13:00
    "Гамбит" - комедия,криминален (САЩ, 2012), режисьор - Майкъл Хофман, актьори - Том Кортни, Камерън Диас, Колин Фърт, Стенли Тучи, Клорис Лийчман, Алън Рикман и др.
  • 15:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    Мегахит: "Зората на планетата на маймуните" - драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Мат Рийвс, актьори - Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи,  Джуди Гриър, Тери Нотари и др.
  • 22:30
    Мегахит: "Островът" - драма, екшън, трилър (САЩ, 2005), режисьор - Майкъл Бей, актьори - Юън Макгрегър, Джимон Хонсу, Стив Бушеми, Шон Бийн, Скарлет Йохансон, Майкъл Кларк Дънкан и др.
  • 01:00
    "Новогодишна нощ" - комедия,романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Гари Маршал, актьори - Джесика Бийл, Джак Макгий, Робърт де Ниро, Мишел Пфайфър, Аштън Къчър, Хилари Суонк, Зак Ефрон, Лея Мишел, Абигейл Бреслин, Хали Бери, София Вергара, Сара Джесика Паркър
  • 03:10
    "Космическият телескоп Хъбъл" - документален филм (САЩ, 2010), режисьор - Тони Майерс, актьори - Леонардо ди Каприо, Скот Алтман, Майкъл Гуд др.
  • 04:00
    "Мутра по заместване" /п./ - сериал
  • 04:40
    "Карбовски: Втори план" /п./ - документална поредица

Сериали

Fox Channel 09:20
Психаротерапия - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 09:20
Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 9
ARD 1 09:25
"Пиперените зрънца" - сериал
e-kids 09:30
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat History 09:35
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 14

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на САЩ, повторение
Mtel Sport 2 09:45
Футбол: Италианска Серия А
Diema Sport 10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT4 09:30
101 алпийски батальон - върховете се покоряват с приятели документален филм
Bulgaria ON AIR 09:30
Истината за преписването - филм
Diema Family 09:30
"Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Vivacom Arena 09:30
Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
FilmBox Basic 09:35
Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал
Eurosport HD 18:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}