ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:00
    "Х-Мен Еволюция" - детски сериал
  • 05:30
    "Батман" - детски сериал
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев" - кулинарно предаване с водещ Иван Звездев
  • 07:00
    "Духът на здравето" - здравно предаване с водещ Неделя Щонова
  • 08:00
    "Тази неделя" - актуално предаване с водещ Антон Хекимян
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
  • 13:00
    "Виж кой говори пак" - Комедия, Семеен, САЩ, 1990 г.; Режисьор: Ейми Хекърлинг; Актьори: Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода
  • 15:00
    "Извън играта" - сериал, с. 4, еп. 8
  • 16:00
    "Нека говорят" - токшоу с водещ Росен Петров
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филм
  • 20:00
    "Споделен живот" - драма, САЩ, 2009 г.; Режисьор: Ник Касаветис; Актьори: Абигейл Бреслин, Емили Дешанел, Камерън Диас, Алек Болдуин, Джоан Кюсак, Томас Декер, София Василиева, Джейсън Патрик
  • 22:10
    bTV Новините - късна емисия
  • 22:40
    "Блейд 2" - Фантастика, Екшън, САЩ/Германия, 2002 г.; Режисьор: Гилермо дел Торо;
  • 01:00
    "Виж кой говори пак" /п./ - Комедия, Семеен, САЩ, 1990 г.; Режисьор: Ейми Хекърлинг; Актьори: Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода
  • 02:40
    "Търси се" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./

Сериали

Viasat Explorer 14:45
Треска за нефрит, сезон 3, еп. 9
e-kids 14:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Fox Crime 14:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 3
Viasat Nature 15:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20

Всички предавания

Спорт

Eurosport 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
VTV 15:30
Спорт

Всички предавания

Филми

MGM 14:55
"Д-р Голдфут и бомбастичните момичета" - екшън / фантастика с Винсент Прайс, Франко Франчи, Чичо Инграсия, Лаура Антонели.
Cinemax 2 15:00
"Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
bTV Cinema 15:00
"Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Kino Nova 15:00
"Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания



{START_COUNTER}