ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:00
    "Х-Мен Еволюция" - детски сериал
  • 05:30
    "Батман" - детски сериал
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев" - кулинарно предаване с водещ Иван Звездев
  • 07:00
    "Духът на здравето" - здравно предаване с водещ Неделя Щонова
  • 08:00
    "Тази неделя" - актуално предаване с водещ Антон Хекимян
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
  • 13:00
    "Виж кой говори пак" - Комедия, Семеен, САЩ, 1990 г.; Режисьор: Ейми Хекърлинг; Актьори: Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода
  • 15:00
    "Извън играта" - сериал, с. 4, еп. 8
  • 16:00
    "Нека говорят" - токшоу с водещ Росен Петров
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - предаване за журналистически разследвания и филм
  • 20:00
    "Споделен живот" - драма, САЩ, 2009 г.; Режисьор: Ник Касаветис; Актьори: Абигейл Бреслин, Емили Дешанел, Камерън Диас, Алек Болдуин, Джоан Кюсак, Томас Декер, София Василиева, Джейсън Патрик
  • 22:10
    bTV Новините - късна емисия
  • 22:40
    "Блейд 2" - Фантастика, Екшън, САЩ/Германия, 2002 г.; Режисьор: Гилермо дел Торо;
  • 01:00
    "Виж кой говори пак" /п./ - Комедия, Семеен, САЩ, 1990 г.; Режисьор: Ейми Хекърлинг; Актьори: Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода
  • 02:40
    "Търси се" /п./
  • 03:40
    "120 минути" /п./

Сериали

Kino Nova 09:50
"Касъл" - сериал, сезон 4, /п/
PRO 7 09:55
"Теория за големия взрив" - сериал
National Geographic HD 10:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 2, еп. 2
Хоби ТВ 10:00
Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
bTV Action 10:00
"Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп.12

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:50
Спорт
Diema Sport 10:00
Футбол: Локомотив София - Етър, мач от Втора професионална лига, повторение
Eurosport 10:00
Автомобилизъм: Трофей "Рено" Спа
Eurosport HD 10:00
Автомобилизъм: Трофей "Рено" Спа
Nova Sport 10:00
Дартс: Шампионска лига 2016, втори ден, първа сесия, повторение

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
bTV Comedy 10:00
"Селяндури в Бевърли Хилс" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Пенелопе Спехрис, актьори - Ерика Елениак, Джим Варни, Роб Шнайдер, Лиа Томпсън и др.
bTV Cinema 10:15
"Перлата на Нил" - екшън,  комедия, приключенски,  романтичен (САЩ, 1985), режисьор - Люис Тийг, актьори - Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Питър Депалма и др.
MGM 10:15
"Мона Лиза" - комедия с Алиша Уит, Харви Фирщайн, Брук Лангтън, Джони Галеки, Иван Сергей.
Cinemax 10:30
"Набери "Молитва"", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Маги Кайли, с Бритъни Сноу, Уилям Х. Мейси, Том Липински, Глен Хедли, Кейт Фланъри, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 11:15
Летни олимпийски игри: Кану-каяк - слалом

Всички предавания



{START_COUNTER}