ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 47
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.113
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 27
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:55
    Спорт тото
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп.809
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 1, еп.57
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Моите мили съседи"- сериал, с.1, еп.15
  • 01:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 691

Сериали

EPIC Drama 10:45
Гранд хотел, сезон 2, еп. 7, Испания, иторически/драма, 2012
e-kids 10:50
Динозавърчета - анимационен сериал
Viasat Nature 10:50
Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Fox Life 10:55
Мики - първи сезон, еп. 14
Viasat Explorer 11:00
Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Film Plus 11:00
Тенис: Каролина Возняцки - Сакия Викери (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
AXN Black 11:30
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Ring.BG 11:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика
BNT HD 11:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Кицбюл /Австрия/

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 10:45
Гранд хотел, сезон 2, еп. 7, Испания, иторически/драма, 2012
Skat+ 10:45
"Пренасяне мощите на света Петка" - документален филм /повторение/
Cinemax 2 10:50
"Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
HBO HD 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
TVT 11:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}