ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 07:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.4, еп. 7
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп.21
  • 13:00
    "Хотел за кучета" - комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор - Тор Фройдентал, актьори - Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.1
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Транспортер: Ново начало" - екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, Белгия, 2015), режисьор - Камил Деламаре, актьори - Ед Скрейн, Габриела Райт, Рей Стивънсън, Радивое Буквич, Анатол Таубман, Лен Кудрявицки и др.
  • 22:00
    "Корумпиран град" - драма,криминален (САЩ, 2013), режисьор - Алън Хюз, актьори - Натали Мартинез, Марк Уолбърг, Ръсел Кроу, Катрин Зита-Джоунс, Бари Пепър, Алона Тал и др.
  • 00:30
    "Пътят към Сантяго" - драма, приключенски (Испания, 2010), режисьор - Емилио Естевес, актьори - Емилио Естевес, Мартин Шийн, Дебора Кара Ънгър, Джеймс Несбит и др.
  • 02:50
    "Хотел за кучета" - комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор - Тор Фройдентал, актьори - Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др.
  • 04:30
    "Д-р Зоуи Харт" /п./ - сериал

Сериали

EPIC Drama 10:45
Гранд хотел, сезон 2, еп. 7, Испания, иторически/драма, 2012
e-kids 10:50
Динозавърчета - анимационен сериал
Viasat Nature 10:50
Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Fox Life 10:55
Мики - първи сезон, еп. 14
Viasat Explorer 11:00
Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:40
Тенис: Мария Шарапова - Катерина Синякова (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
Film Plus 11:00
Тенис: Каролина Возняцки - Сакия Викери (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
AXN Black 11:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Ring.BG 11:00
УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика
BNT HD 11:25
Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/, І манш пряко предаване от Кицбюл /Австрия/

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 10:45
Гранд хотел, сезон 2, еп. 7, Испания, иторически/драма, 2012
Skat+ 10:45
"Пренасяне мощите на света Петка" - документален филм /повторение/
Cinemax 2 10:50
"Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
HBO HD 11:00
"Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
TVT 11:00
Цар Самуил в битка за България (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}