ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.4, еп.8
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп. 22
  • 13:00
    "Навитакът" - комедия, романтичен (САЩ , 2008), режисьор - Пейтън Рийд, актьори - Джим Кери, Зоуи Дешанел, Брадли Купър, Терънс Стамп, Джон Майкъл Хигинс и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.2
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Чудовище" - драма, биографичен  (САЩ, Германия, 2003), режисьор - Пати Дженкинс, актьори - Чарлийз Терон, Кристина Ричи, Брус Дърн, Лий Търджисън,  Ани Корли, Скот Уилсън и др.
  • 01:30
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 02:30
    "Дивата страна на Южна Африка: Голямата петорка" - документален филм
  • 04:30
    "Д-р Зоуи Харт" /п./ - сериал

Сериали

Viasat Explorer 18:50
Супер-превозвачи, сезон 1, еп. 3
Viasat Nature 18:50
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
Хоби ТВ 19:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 13 еп.
bTV Action 19:00
"Супергърл" - сериал, с.2, еп. 19
bTV Comedy 19:00
"Стажанти" - сериал, с.2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
Eurosport 2 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport 2 No Bundesliga 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport HD 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
Nova Sport 19:05
Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT2 18:35
Виолета, Жоро и аз тв филм /2012 г./, режисьор Любомир Попов, в ролите: Филип Аврамов, Никола Върбанов, София Маринкова и др.
HBO 18:55
"Филми и звезди ІХ, 38 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
HBO HD 18:55
"Филми и звезди ІХ, 38 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
Fen TV 19:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
TVT 19:00
Потопът в Черно море (образователен филм за познавателен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}