ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.4, еп. 9
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп.23
  • 13:00
    "Майка под наем" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Майкъл Маккълърс, актьори -  Денис О'Хеър, Ейми Полър, Дакс Шепард, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Стив Мартин и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.3
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Генезис" - екшън,трилър,фантастика (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаас, Дилийп Рао,Том Ха
  • 23:00
    "Здрач"- екшън, трилър, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Хардуик, актьори - Келън Лъц, Робърт Патинсън, Кристен Стюарт, Кам Гигандет, Били Бърк, Питър Фачинели,Ашли Грийн, Рейчъл Лефевр, Елизабет Рийсър, Ники Рийд, Тейлър Лаутнър и др.
  • 02:00
    "Земя на престъпници" - драма, криминален (САЩ, 2012) , режисьори - Адам Аркин, Майкъл Динър, актьори - Люк Граймс, Хейли Бенет, Мери Стийнбърджън, Джон Хаукес, Травис Фимел и др.
  • 04:30
    "Д-р Зоуи Харт" /п./ - сериал

Сериали

Fox Channel 13:00
От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 19
bTV Comedy 13:00
"Стъпка по стъпка" - сериал
Bulgaria ON AIR 13:00
Сага за Форсайтови - сериал, драма /п./
Film Plus 13:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
EPIC Drama 13:10
Селцето, сезон 2, еп. 3, Великобритания, драма, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 13:30
Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
Diema Sport 2 13:00
Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Хюстън Рокетс, шести финален мач от Западната конференция на НБА, повторение
Film Plus 13:00
Футбол: Ел Класико: Реал /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Mtel Sport 2 13:55
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

RTVi 13:00
Игрален филм
TVT 13:00
Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)
БНТ 13:00
България от край до край 6 /7 филм/
BNT World 13:00
БГ кинокласика: "Обич" игрален филм /1972 г./, режисьор Людмил Стайков, в ролите: Виолета Донева, Невена Коканова, Иван Кондов, Стефан Данаилов, Николай Бинев, Андрей Чапразов и др.
bTV 13:00
"Поли" - комедия (САЩ,1998), режисьор - Джон Робъртс, актьори - Джина Роуландс, Тони Шалуб, Чийч Марин, Джей Мор, Трини Алварадо, Брус Дейвисън и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}