ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.4, еп. 9
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп.23
  • 13:00
    "Майка под наем" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Майкъл Маккълърс, актьори -  Денис О'Хеър, Ейми Полър, Дакс Шепард, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Стив Мартин и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.3
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Генезис" - екшън,трилър,фантастика (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаас, Дилийп Рао,Том Ха
  • 23:00
    "Здрач"- екшън, трилър, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Хардуик, актьори - Келън Лъц, Робърт Патинсън, Кристен Стюарт, Кам Гигандет, Били Бърк, Питър Фачинели,Ашли Грийн, Рейчъл Лефевр, Елизабет Рийсър, Ники Рийд, Тейлър Лаутнър и др.
  • 02:00
    "Земя на престъпници" - драма, криминален (САЩ, 2012) , режисьори - Адам Аркин, Майкъл Динър, актьори - Люк Граймс, Хейли Бенет, Мери Стийнбърджън, Джон Хаукес, Травис Фимел и др.
  • 04:30
    "Д-р Зоуи Харт" /п./ - сериал

Сериали

Viasat Explorer 18:50
Супер-превозвачи, сезон 1, еп. 3
Viasat Nature 18:50
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
Хоби ТВ 19:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 13 еп.
bTV Action 19:00
"Супергърл" - сериал, с.2, еп. 19
bTV Comedy 19:00
"Стажанти" - сериал, с.2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
Eurosport 2 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport 2 No Bundesliga 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport HD 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
Nova Sport 19:05
Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

BNT2 18:35
Виолета, Жоро и аз тв филм /2012 г./, режисьор Любомир Попов, в ролите: Филип Аврамов, Никола Върбанов, София Маринкова и др.
HBO 18:55
"Филми и звезди ІХ, 38 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
HBO HD 18:55
"Филми и звезди ІХ, 38 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
Fen TV 19:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
TVT 19:00
Потопът в Черно море (образователен филм за познавателен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}