ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Д-р Зоуи Харт" - сериал, с.4, еп.10
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп. 24
  • 13:00
    "Принцът и аз 3: Кралски меден месец" - комедия, криминален, САЩ, 2008 г. Режисьор: Катрин Къран; Актьори: Кам Хескин, Крис Гиър, Адам Кроусдел и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.4
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 23:00
    "Бел Ами" - драма (Великобритания, Франция, Италия, САЩ, 2012), режисьор - Деклан Донлан, Ник Ормерод, актьори - Кристин Скот Томас, Холидей Грейнджър, Колм Мийни, Ума Търман, Робърт Патинсън, Кристина Ричи, Филип Гленистър и др.
  • 01:30
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 02:30
    "Дивата страна на Южна Африка: Провинция Западен Кейп" - документален филм
  • 03:30
    "Търси се…" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Д-р Зоуи Харт" /п./ - сериал

Сериали

AXN 18:30
4исла; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
e-kids 18:30
Ангели и приятели - анимационен сериал
RTL 18:30
"Сред нас" - сериал
Viasat Explorer 18:50
Супер-превозвачи, сезон 1, еп. 3
Viasat Nature 18:50
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
Eurosport 2 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport 2 No Bundesliga 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport HD 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
Nova Sport 19:05
Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 18:30
4исла; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
БНТ 18:30
Денят на Независимостта документален филм /България, 2008г./, режисьор Христо Живков
bTV Cinema 18:30
"Рок завинаги" - мюзикъл, драма, комедия (САЩ, 2012), режисьор - Адам Шанкман, актьори - Джулиян Хоф, Дакота Сейдж Грант, Матю Ръш Съливан, Диего Бонета, Ръсел Бранд, Алек Болдуин, Том Круз,  Мери Джей Блайдж, Пол Джиамати, Катрин Зита-Джоунс и др.
BNT2 18:35
Виолета, Жоро и аз тв филм /2012 г./, режисьор Любомир Попов, в ролите: Филип Аврамов, Никола Върбанов, София Маринкова и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}