ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Чудовища срещу извънземни" - /п./
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - /п./ предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - Великите творци на България /п./ - документална поредица
  • 13:00
    "Нова в града" -  комедия,драма, романтичен (САЩ, Канада, 2013), режисьор - Джонас Елмер, актьори - Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др.
  • 15:00
    "Българи на три морета"
  • 16:00
    bTV Документите
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България" - музикално шоу
  • 21:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 22:30
    Церемония по връчване на наградите "Оскар" (2018)
  • 00:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.10
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Нова в града" -  комедия, приключенски, драма, фентъзи (САЩ, Канада, 2013), режисьор - Джонас Елмер, актьори - Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др.
  • 04:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу

Сериали

Viasat Explorer 08:30
Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 8
Fox Life 08:40
Майк и Моли - трети сезон, еп. 16
Fox Crime 08:40
Лас Вегас - трети сезон, еп. 23
e-kids 08:45
Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Diema 08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 15 /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Moviestar 08:40
Футбол и философия
Travel TV 09:00
Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 6 еп.
Sky Sports 09:00
Футбол от Азия
ТВ Европа 09:05
Свободна зона с Коритаров

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 08:25
"Асфалт", комедийна драма, Франция, 2015; реж. Самуел Беншетрит, с Изабел Юпер, Густав Кервер, Валерия Бруни Тедески, Тасадит Манди, Жул Бенчетрит, [12+]
Cinemax 08:30
"Американска басня", трилър, САЩ, 2016; реж. Ан Хамилтън, с Пейтън Кенеди, Ричард Шиф, Кип Пардю, Марси Милър, Гавин Макинтош, [15+]
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
TV1000 08:35
Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
HBO 2 08:40
"Х-мен: Първа вълна", екшън, САЩ, 2011; реж. Матю Вон, с Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Роуз Бърн, Дженифър Лорънс, Дженюари Джоунс, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}