ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 83
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.36
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 51
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 45
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 76
  • 21:00
    Премиера: "Столичани в повече" - сериал, с.12, еп.3
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Кости"- сериал, с.9, еп. 12
  • 01:00
    "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.21

Сериали

e-kids 08:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
bTV Comedy 08:00
"Клуб Веселие" - сериал
Fox Channel 08:00
От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 10
bTV Action 08:00
"Час пик" - сериал, еп.3
bTV Cinema 08:00
"Хрониките на Шанара" - сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 08:05
Тенис: Анастасия Севастова - Доминика Цибулкова (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - II четвъртфинал, повторение)
Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Moviestar 08:40
Футбол и философия
Travel TV 09:00
Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 6 еп.
Sky Sports 09:00
Футбол от Азия

Всички предавания

Филми

TVT 08:00
Туристически посоки в Средните Родопи (образователен филм за планински туризъм)
Vivacom Arena 08:01
Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 4 /п/
HBO 08:20
"Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]
HBO HD 08:20
"Как да бъдеш латино любовник", комедия, САЩ, 2017; реж. Кен Марино, с Еухенио Дербес, Салма Хайек, Рафаел Алехандро, Роб Лоу, Кристен Бел, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 18:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}