ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 11
  • 07:30
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.4, еп.2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
  • 13:00
    "Пътешествие до центъра на Земята" - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
  • 15:00
    "Истински истории"
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Пътуване до тайнствения остров" - екшън, приключенски, фентъзи, семеен (САЩ, 2012), режисьор - Брад Пейтън, актьори - Дуейн Джонсън, Джош Хътчерсън, Майкъл Кейн, Ванеса Хъджинс, Луис Гузмън и др.
  • 22:00
    "Умирай трудно 2" - екшън, криминален, САЩ, 1990 г. Режисьор: Рени Харлин; Актьори: Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц и др.
  • 00:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.11
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Пътешествие до центъра на Земята" - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
  • 04:00
    "Cool…T" /п./ - токшоу

Сериали

AXN Black 00:05
Праведен; сезон 5, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2014
VOX 00:05
"Ризоли и Айлс" - криминален сериал
Viasat Explorer 00:15
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
AXN White 00:15
Профилиране; сезон 7, епизод 5, криминален, трилър, Франция, 2016
AXN 00:15
Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 00:20
Дартс: Световно първенство, седми ден, втора сесия, запис
Kanal 3 00:20
"Спорт в обектива"/п/
Film Plus HD 00:25
Тенис: Анастасия Севастова - Каролине Вожняцки (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - финал и награждаване, повторение)
MAX Sport 1 00:30
Баскетбол: Евролига Милано - Байерн Мюнхен
Sky Sports 00:30
Футбол

Всички предавания

Филми

AXN Black 00:05
Праведен; сезон 5, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2014
HBO3 00:15
"Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
AXN White 00:15
Профилиране; сезон 7, епизод 5, криминален, трилър, Франция, 2016
AXN 00:15
Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
Vivacom Arena 00:15
Черната кутия Мистерия, Трилър 2005

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 17:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 04:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport 2 08:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}