ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 11
  • 07:30
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.4, еп.2
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
  • 13:00
    "Пътешествие до центъра на Земята" - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
  • 15:00
    "Истински истории"
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Пътуване до тайнствения остров" - екшън, приключенски, фентъзи, семеен (САЩ, 2012), режисьор - Брад Пейтън, актьори - Дуейн Джонсън, Джош Хътчерсън, Майкъл Кейн, Ванеса Хъджинс, Луис Гузмън и др.
  • 22:00
    "Умирай трудно 2" - екшън, криминален, САЩ, 1990 г. Режисьор: Рени Харлин; Актьори: Брус Уилис, Бони Беделя, Уилям Атертон, Реджиналд Велджонсън, Франко Неро, Уилям Садлър, Джон Амос, Денис Франц и др.
  • 00:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.11
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Пътешествие до центъра на Земята" - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
  • 04:00
    "Cool…T" /п./ - токшоу

Сериали

AXN 06:10
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
Viasat Nature 06:25
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
Utilisima 06:25
Кения: Кулинарно приключение - първи сезон, еп. 7
Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Viasat History 06:30
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Diema 06:30
"Гореща зона" - сериал
Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
BNT 3 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
БНТ САТ 07:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл

Всички предавания

Филми

БНТ 06:05
Внимание, роботика анимационен филм/п/
AXN 06:10
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
ORT 06:10
"Любимата учителка". Сериен филм
TV1000 06:20
Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
HBO 06:25
"Филми и звезди Х, 38 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}