ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:00
    "Двама мъже и половина" - сериал /п./
  • 05:30
    "Чудовища срещу извънземни" - /п./
  • 06:00
    "Чудовища срещу извънземни" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - /п./ предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - Великите творци на България /п./ - документална поредица
  • 13:00
    "Клуб "Веселие" - концертът" - документален филм (САЩ, 2011), режисьор - Кевин Танчарон, актьори - Диана Агрон, Кевин Макхейл, Лиа Мишел, Дарън Крис,Кори Монтейт, Крис Колфър, Корд Оверстрит, Ная Ривера, Хезер Морис, Марк Салинг и др.
  • 15:00
    "Българи на три морета"
  • 16:00
    bTV Документите
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България" - музикално шоу
  • 21:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 22:30
    "Сигурна печалба" - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Томас Макарти, актьори - Пол Джиамати, Мелани Лински, Ейми Райън и др.
  • 00:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.12
  • 01:30
    "Космос" - научно-популярна поредица
  • 02:30
    "Клуб "Веселие" - концертът" - документален филм (САЩ, 2011), режисьор - Кевин Танчарон, актьори - Диана Агрон, Кевин Макхейл, Лиа Мишел, Дарън Крис,Кори Монтейт, Крис Колфър, Корд Оверстрит, Ная Ривера, Хезер Морис, Марк Салинг и др.
  • 04:00
    "Търси се…" /п./ - токшоу

Сериали

EPIC Drama 03:15
Клондайк, сезон 1, еп. 2, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
Utilisima 03:15
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 18
AXN White 03:25
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Life 03:25
Имало едно време - седми сезон, еп. 4
Viasat History 03:30
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 8

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 03:30
Биатлон: Световна купа в Хохфилцен, преследване, мъже
Film Plus 03:40
Тенис: Денис Шаповалов - Мартин Клижан (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - I четвъртфинал, повторение)
AXN Black 03:45
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Film Plus HD 03:45
Тенис: Михаил Кукушкин - Даниил Медведев (St. Petersburg Open, Санкт Петербург; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Eurosport 04:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 03:15
Клондайк, сезон 1, еп. 2, Канада, САЩ, екшън/приключенски, 2014
ORT 03:20
Филм "Познаваха ги само по лице"
Vivacom Arena 03:24
Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
AXN White 03:25
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN 03:35
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}