ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 05:50
    "Приключенията на призрачния отряд" - сериал, анимация, еп.1 - 5
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.6, еп.19, 20
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Хотел Елеон" - сериал, с.2 еп.15
  • 13:00
    "Полицейска академия 6: Град под обсада" - комедия (САЩ, 1989), режисьор Питър Бонърс, в ролите: Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Лесли Истърбрук, Марион Рамзи, Мат Маккой и др.
  • 14:50
    "Аламинут: Добре дошли в България" - скеч шоу
  • 15:10
    Семеен следобед: "Ченге и половина: Новобранец" - комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути"
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Китайски зодиак" - екшън (Хонконг, Китай, 2012), режисьор Джеки Чан, в ролите: Джеки Чан, Стивън Даз, Оливър Плат, Кени Джи, Кейтлин Дешел и др.
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
  • 23:00
    "Откуп" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Мел Гибсън, Гари Синийс, Рене Русо, Лив Шрайбър, Делрой Линдо, Броули Нолти, Лили Тейлър и др.
  • 01:25
    "Рога" - фентъзи, криминален (САЩ, 2013), режисьор Александр Ажа, в ролите: Даниел Радклиф, Джуно Темпъл, Макс Мингела, Джо Андерсън, Кели Гарнър, Джеймс Римар, Хедър Греъм, Дейвид Морс и др. [16+]
  • 03:40
    "120 минути" /п./

Сериали

Viasat Nature 05:35
Бебета в зоопарка, сезон 6, еп. 3
Viasat History 05:45
Прокълнати династии, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 06:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 5, Канада, 2018
Хоби ТВ 06:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 15 еп. /п/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.26

Всички предавания

Спорт

Film Plus 06:00
"Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
MAX Sport 3 06:00
Серия А: Парма - Дженоа
BNT 3 06:00
Тенис-турнир от сериите АТР 250, Стокхолм: Финал
Eurosport 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо
Eurosport HD 06:00
Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили в Нинбо

Всички предавания

Филми

HBO3 05:40
"Дафни и Велма", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, със Сара Джефри, Сара Гилман, Ванеса Марано, Кортни Диц, Стивън Ръфин, [7+]
TLC 06:00
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: "Голд Коуст", Аризона
TVPlus 06:00
"Храната - лекарство или отрова" -2 част, документален филм
BNT2 06:00
Загадката Нисово документален филм /БНТ 2 Русе/
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, с.3 еп.26

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}