ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.16
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.29
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.55
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова.
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.28
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.23
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.9
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп.3
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.189, 190
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал

Сериали

Diema 09:10
"Питайте Джим" - сериал, сезон 3 /п/
e-kids 09:10
Инфинити Надо - анимационен сериал
Fox Crime 09:10
Глейдс - четвърти сезон, еп. 10
Viasat Explorer 09:25
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
EPIC Drama 09:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007

Всички предавания

Спорт

BNT 3 09:15
Футбол: Холандия - Швеция - полуфинална среща на световното първенство за жени
Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Film Plus HD 09:30
Тенис: Андреа Петкович - Анжелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 09:20
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
HBO3 09:20
"Ангелите на Чарли", екшън, САЩ, 2000; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, [12+]
Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Vivacom Arena 09:35
Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}