ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.4 еп.16
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.29
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.55
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова.
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.28
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.23
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.9
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп.3
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.189, 190
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал

Сериали

EPIC Drama 20:30
Ендевър, сезон 4, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
AXN Black 20:30
Морски тюлени; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2017
Bulgaria ON AIR 20:30
Втори в листата - политически сериал
Viasat Explorer 20:30
Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 1
e-kids 20:40
Инфинити Надо - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 20:30
Тенис: Ласло Джере - Хуан Игнасио Лондеро (Cordoba Open, Кордоба; ATP 250 - IV четвъртфинал, повторение)
Diema Sport 20:40
Студио "Футбол", директно
Fine Living 20:50
Екстремни яхти (Series 1): Модерни чудеса (Episode 2)
Food Network HD 20:50
Екстремни сладкарски войни (Series 1): Падингтън (Episode 21)
НТВ Сериал 20:50
ВИЖУ - ЗНАЮ серия 18

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 20:30
Красивия хоризонт Комедия Швейцария 2013
AXN Black 20:30
Морски тюлени; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2017
bTV Comedy 20:30
"Патешка история" - анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2018), режисьор Кристофър Дженкинс
AXN White 20:45
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 1, драма, САЩ, 2016
TVT 21:00
Долината на розите (образователен документален филм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}